Skocz do zawartości

Silver Award : Bishop in Vegas


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

Kreska_bishop.jpg

 

witka

Biskup skończony, wiele jeszcze mozna zmienić ale mam go juz dosyć wiec tak zostawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

nie no kreska swietna robota,

gratki za fronta ale przede wszystkim za dobra prace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - bardzo fajnie :). Wszystko jest jak najbardziej ok i bardzo mi się podoba.

 

Gdybym musiał jakąś uwagę wyrazić, to tylko zbyt gładka broda/szyja. Czegoś mi tam brakuje po prostu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za wszystkie komentarze:)

co do uwag to tak: skóra mogła by być lepsza, fakt , baczków wcale nie odpuszczałem, no cóż wyszły jak wyszły chociaz prób z nimi zrobiłem sporo. To na policzku to miałbyć pot nie bliza :)

a co do making of hmmm, jakby jeszcze pare osób chciało to czemu nie :) tylko czy ta praca na to zasługuje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna praca, kojarzy mi sie z rydzykiem, ....te ozdoby na jego "czapce" to wykonales tex w photoshopie?? i sie odbija w jego okularach chodzi mi co tam jest napisane bo mam kilka wersji "PICK YOU MONEY" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

thx za komentarze

ozdoby na czapce to tekstura, a na oksach napisane jest: Pick your numbers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem co ten biskup robi w vegas i dlaczego akurat biskup? Wbrew pozorom nie jest to bardzo sprawa błaha.

 

I tak wszyscy pójdziemy do piekła :]

 

A czemu biskup? Nie wiem jaki zamysł autora jest ale pomysł ewoluował z kościoła do Las Vegas - praca z lekką kontrowersją i dawką prawdy ($) :)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_
I tak wszyscy pójdziemy do piekła :]

taaa, ja za biskupa a Ty za pomysł z kasynem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysl i super wykonanie, co do tego potu do pisalem juz w wipe ze kojarzy sie on raczej z blizna niz z potem, no ale wyszlo jak wyszlo i niczego to pracy nie ujmuje. Nurtuje mnie jedno pytanie: skad wziales tekstury na te szmaty co ma na sobie ? ;> bo sa one dosc dokladne. Gratuluje fronta i pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny biskup.

bardzo fajnie wyszła tkanina szalu i czapki.

wszystko ze sobą ładnie gra.

gratulacje.

 

pot średnio wyszedł bo w złą stronę płynie, ale to szczegół, gdyby inni nie zwrócili uwagi to bym nie widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności