Skocz do zawartości

Bitwa 3D: PEACE!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powrot do modelowania - narazie tylko troche... skoro nie bedzie widac zbyt wiele z tych jego ubran - tylko gore - to postanowilam zrobic popiersie.. troche geometrii i zaczelam zbrush... narazie to zarys tych zmarszczek wiec wiem, ze wygladaja nieco zle :D Jednak skoro wszyscy tak pedza to ja tez musze sie streszczac i cos dac... :cool:

 

soldier_20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest bardzo dobrze tak szukam czego sie przyczepic i nie moge znalesc - no znaczy sie mam nadzieje ze dodasz jeszcze kupe detali do ubranka typu zlote ordery, kieszenie itp itd...

Ale wszystko idzie we wlasciwym kierunku to znaczy na pudlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fidiasz - dzieki :) nie bede dawac zadnych bajerow bo jak mowilam tylko gore tej koszuli bedzie widac i tak wiec nie ma potrzeby...

 

zeet - masz racje co do twarzy ale zbrush sie uparl i ze wzgledu na siatke juz drobniejszych nie chce renderowac :mad: a moj komp nie zniesie wiekszych subdivisions Poza tym jak daje sss to w ogole i tak ich nie widac ;)

 

Matchias - z referek... a czemu? tak zle wyglada? jesli tak to prosze mowic to zmienie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj;d Jestr super;) Tylko prosimy o klimat pracki wypracowany potem prze światło i tło także, a nie na samym modelu jechać;)

 

wszystko w swoim czasie ;) - masz kocept :p - ogolnie ma to wygladac nieco jak te proste illustracje Rockwella...

no i ja nie jestem zwolennikiem prac opartych tylko na oswietleniu i teksturach z nieco slabej jakosci modelami [to delikatnie ujmujac] - w koncu jestem modelarz wiec mam fiola na tym punkcie i sciema byloby zrobic gowniany model :D Tak wiec reszta dojdzie jak bede tym najpierw usatysfakcjonowana...

 

 

Lewus - dzieki!

 

 

 

 

 

dodalam male naramienniki do koszuli bo skoro tylko jej gore bedzie widac to bylo mi za lyso... skoro juz gadam to moge pokazac...

 

soldier_21_small.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no super! finał będzie jak nic :P

 

model juz praktycznie na wykończeniu, niewiele da się jeszcze dokleić :)

teraz czekam na textury, shedery i wypalający oczy render :D

 

 

oj trzeba jeszcze tego diabelnego golabka dokleic ;P - nie chce mi sie wyjatkowo go robic no ale mus to mus... dzieki!

 

chveti - dzieki :)

 

makak_ - dziekuje bardzo :)

 

Pionier - dzieki :D

 

tadzio - LOL, dzieki...

 

ledyr - hehe... ten avatar taki maly, ze dostalbys zawrotu glowy z taka tapeta ;) dzieki, ciesze sie, ze sie podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie ;) to juz chyba tradycja ze twoje modele zaciskają gula w gardle :) po prostu przyzwyczajasz nas do niesamowicie wysokiego poziomu swoich modeli, ale uwierz mi dogonic cie bedzie rownie niesamowicie ciezko :D

 

pracka prosta, piekna, czysta... super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Madzia dorób mu kieszeń z klapką na lewej stronie munduru,

mundur będzie w moro czy w jednolitym zielonym kolorze?

 

widać że potrafisz modelować! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hełm sugeruje czasy WWII, więc chyba raczej jakiś jednolity kolor. Swoją drogą to trochę 'biedny' ten mundur. Może, przerzuciła byś mu jakiś karabin przez ramię. Podczepiam fotke, z wszystkim znanego Rayana, może coś sobie zapożyczysz, choć pewnie różnych referek to już się naoglądałaś ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AWWW - dzieki wszystkim za mile slowa i sugestie! Myslalam o tych kieszeniach i gadzetach na mundurze i chyba cosik dodam... Narazie jestem w wyjatkowo leniwym stadium... nie moge sie za grosz zmusic do modelowania tej pticy! :rolleyes:

Wiec narazie - WESOLYCH SWIAT!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ravzone - dzieki wielkie za mile slowa... no ja tam nie wim!

 

 

kliment - hehe... chyba dlatego, ze sie ich ostatnio narobilam nieco w pracy... co prawda innych ale helm to helm...:) Dzieki!

 

ok... mialam juz oglosic, ze dalej nie ide ale odzyskalam natchnienie - przynajmniej narazie :D dzisiaj zaczelam golabka pokoju... To nie bedzie slodki golabek pokoju ale ptica z charakterem... chce, zeby niejako odzwierciedlal tego wojaka i bedzie tez na niego patrzyl dziwnymi oczami... taki konflikt osobowosci :D

narazie zaczelam glowe i niewiele jej jeszcze jest ale pokaze .. naturalnie ostateczna nie bedzie taka symetryczna ;)...

 

dove_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim! Ok to brne do przodu... no nie dzisiaj w kazdym razie :D

 

tylko sobie myslalam nad poza etc... wiec powiedzcie czy ta a la For the Birds bylaby ok? A moze ma salutowac sierzantowi z zaskoczonym wyrazem...ehem.. dzioba?! Czy ma miec wieksza glowe, czy widac ja wystarczajaca? Za gruby, za chudy? :) no co wam do glowy przyjdzie...

 

jutro zrobie mu cialko i zaczne zbrush! a te brwi to narazie liquify w photoshopie :)

 

both_together_pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem cos ostatnio mam klimat na obscene chyba, ale sobie mysle ze byc moze niezle ten ptaszek by wygladal nieco bardzie ekspresyjnie ustawiony, np. z wyrazem obrzydzenia na dziobie, jakby trzymajac sie za pas podciagal "nogawki", w takim ekspresyjnym ruchu jakby, jakby patrzyl czy nie wszedl w cos brudnego i ich sobie nie upapral(nie wiem jak to dokladniej jeszcze opisac), a na chelmie tego wojaka taka charakterystyczna biala, ptasia plama...

 

by sie przy okazji wydzwiek pracy bardziej antywojenny zrobil - bo teraz to jest tak slodko ze az sie zastanawiam czy do armii nie wstapic

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a ja bym był za pozą taką jaką wybrałaś z wyrazem twarzy takim jaki jest na pierwszym screenie po lewej. Właśnie aby ptaszek miał podniesioną jedną brew i spojrzenie znaczące: coś ci się nie podoba? Żadnej agresji w przekazie i żadnego umoralniania, tym bardziej, że jankes jest sympatyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intervain: Jeśli napisze ze model jest fantastyczny, zabawny i po mistrzowsku zamodelowany, to obawiam się, ze nie wniosę tym nic nowego do dyskusji...

może to cię do zainspiruje

http://www.imdb.com/gallery/ss/0120630/Ss/0120630/3.html?path=gallery&path_key=0120630

dla kontrastu taki gołąb stylizowany na starsza panią robiąca na drutach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie kurcze bardzo podoba... a może by coś takiego.

Ten wojak to penie jakiś kapral (czy inny stopniem) skurczybyk..nawet gołębie w jednostce sie go boją...może by tego biednego ptaszka pokazać jak ściera z jego kasku niefortunnie przycerowaną kupę...z taka miną..."o ja cię...kurde no nie chciałem......to był wypadek". Wtedy ta zniesmaczona mina wojaka miała by sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mile slowa i sugestie... niestety czas nie pozwala mi skonczyc tego projektu w terminie [nieco inne rzeczy mam teraz na glowie].. Tak wiec ja mowie dziekuje :D i zycze powodzenia wszystkim pozostalym uczestnikom!!! :cool:

 

nie zartuj nawe, niewiele juz tego zostalo, ptaka mozesz zrobic mniejszego i jakies proste materialy, szkoda by bylo zmarnowac modelowania

 

ps. milo ze nie tyko ja nie spie po nocach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zartuj nawe, niewiele juz tego zostalo, ptaka mozesz zrobic mniejszego i jakies proste materialy, szkoda by bylo zmarnowac modelowania

 

ps. milo ze nie tyko ja nie spie po nocach :D

 

fakt ale nie jestem pewna czy bylabym usatysfakcjonowana tym... hmmm.. moze sprobuje... a tak w ogole to gdzie twoje updaty?! ;) nie spac ;)

 

ehehe - tak tutaj jeszcze dosc wczesnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności