Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Zagubiona mrówa.Definitywnie koniec.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 162
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Robię sobie kolejnego robaczka, tylko nie wiem po co. Klicek już walczy, teraz jeszcze Jaras sie przyłaczył... no i jest kiepsko ale jak już zacząłem to chyba skończę. Oki chciałem dołączyć obrazek ale za każdym razem mam błąd. I nie chodzi o to, że plik jest za duży. Poprostu mam invalid file albo też invalid URL. Czy ktoś mi powie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man - robaczek jest super ! podoba mi się bardzo jego poza.

O resztę nie martw się , my z Klickiem zajmujemy na ogół 9 miejsca - ostatnio wprawdzie Klicek zaszalał ale to był jednorazowy wybryk.

powodzenia

p.s. co do załączników to jest na forum jakaś mała awaria i nie da się wgrywać obrazków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No można w końcu dodawać obrazki więc biorę się do roboty, Najpierw wrzuciłem screeny z tego co już mam przy produkcji kolejnego robala. Poza tym zdobyłem po długich poszukiwaniach film Bugs life więc teraz mam materiałów referencyjnych pod dostatkiem :)

A tak przy okazji widziałeś Lewus kiedyś kolorowego mrówka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeby nie było, że nic nie robie i się poddałem. Ciągnę dalej robaczka, chociaż ciężko mi to idzie. Dopadła mnie jakaś grypa czy coś i muszę powiedzieć, że taka choroba nie sprzyja pracy kreatywnej. Ale jakoś udło mi sie pociągnąc do końca model BUG 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Matchias za troskę, już jest ok. Więc biorę się za robotę sklonowałem sobie robaczka i ustawiłem pozę w jakiej ta dwójka będzie występowała na scenie. Teraz się biorę za robienie texturki (maping już zrobiony). Mam nadzieję, ze teraz już będzie z górki. Acha zassałem sobie triala błotnej skrzynki i okazało się , że w trialu można bawić się modelami z maxa więc chyba sobie podrasuje drzewko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho te robaczki w tle nie pasuja, do tego zle wyglą ta symetryczna trawa (nie ze wzgledu na sharpen z ps), ale zaba jest cool i ulozenie jej i robaka, moze troche wiekszy fov daj i blizej 1szego robaka, no w tle mam nadzieje ze bedzie jakies bajorko

geometria boska

 

papieros w rece 1szego robaczka by leżał jak ulał :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple_man: nie mieszaj dla przykladow osob trzecich bo mowimy o konkretnej pracy. Poprzednim razem jak tu zagladalem to nie zauwazylem tego zblizenia dwoch owadow z tla. Bez powiekszenia to roznie to widac. Tylko o to mi chodzilo. Bez urazy. Jesli chodzi o prace to nie wiem czy nie za duzo tla bedziesz mial po prawej stronie. Chodzi o to ze lewa strona kadru jest zbyt ciezka w stosunku do prawej... No ale ja sie nie znam na kompozycji wiec moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi zrobiłem sobie kwiatka, który będzie stał w tle. Nie będzie robił nic po za tym będzie tylko stał :). Po za tym odczuwam małą presję na zmianę żabki. Ale na razie nie będę jej zmieniał, może jak skończę całą scenkę a zostanie jeszcze czas to zabawię się nią, albo po prostu zrobię całą od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche kanciate na dole te jego listki ale mysle ze to akurat jest under construction :) Fajnie wyszly te kielichy i ten zawijas lodyzki na gorze bardzo duzo dobrego daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że grzybek aż za bardzo świeci.

 

nie podoba mi się kamień, za gładki, lepiej by wyglądał taki bardziej chropowaty.

 

Zamiast piasku może by dać meszek? albo ciemniejszą ziemię, bo teraz ten piasek jest tak jasny że odciąga wzrok od głównego bohatera.

 

Mrówa i żaba bardzo fajne, jedynie niech ta żaba się patrzy na mrówę a nie gdzieś w bok.

 

Trawa w tyle za grzybkiem super wyszła, jak zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemna scenka, grzybek jest wypasiony, wszystko inne także, tylko mrówek coś nie tak, hmmm za bardzo zabawkowy do reszty sceny jakoś mi nie pasuje, wolał bym bardziej zblizoną wersje do realnej, coś pół na pół

Pozdrawiam, miłej pracy życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu (hmmm....lubie to imie, mam sentyment do niego, ale nie o tym chcialem mowic;) ) grzybki musza troche swiecic. Sa zazwyczaj mokre siedzac w sciolce lasu, wiec swieca. A nawet jesli za bardzo mu swiecacy wyszedl, to i tak fajnie wyglada moim skromnym zdaniem ;)

pozdrawiam serdecznie

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pytanie, ale czy jest określona regulaminem rozdziałka finalnego obrazka?? A tak przy okazji. w czasie długiego weekendu zrobiłem sobie małą fotkę, która teraz posłuży mi za materiał referencyjny do stworzenia drugiego planu dla mojej scenki. Poniżej fotka, o której była mowa.dscf0468oz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no i gicior! drugi plan juz masz teraz pierwszy i pierwszy na podium ;-)))

jak tak dalej pójdzie to wysokie miejsce dosięgniesz tego ci życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po wszystkim. Tło skończone. Teraz pozostaje tylko wyrendrować pierwszy plan i poskładać to wszystko do ku.... znaczy się razem w foto sklepie. A tak przy okazji listki były robione z ręki, a nie przy pomocy jakiegoś bezdusznego automatu. Stworzyłem sobie trzy różne pakiety liści i potem rozmieszczałem je tak żeby mi pasowały do całości.

Acha no i dzięki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności