Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Szwajcarskie miasteczko.


Rekomendowane odpowiedzi

Gość spokojny

hyyyyy.... nie wiem dlaczego bardziej przypomina mi to pracę 2d niż 3d... Chociaż trawka i kwiaty na 1 planie niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm w sumie wszystko zostało już wytknięte, doradzone więc z mojej strony pytanie... gdzie kotek? :D Kiedyś było takie coś jak "Gdzie jest Wally" i byłem w tym dobry, a tu przestudiowałem całość i go nie znalazłem ;(

:D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tego, umieściłeś całe miasteczko w sadzie owocowym a to nie jest kul

nie ma dróg, zniszczeń z użytkowania skrawka gruntu

to się tyczy w sumie pierwszego punktu też, ale nie ma nigdzie lasu

domki jak z jakiegoś wielkiego miasta a nie z Dojków Małych

ani jednego ranczo nie ma no i przesmerfione mieszkać tak blisko kościoła :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wioska w "The Settlers" ;P Te dzrzewa mi cos nie "siadaja" na oczy... Nie wiem czemu - zalatuja sztucznoscia... :/ A to to na srodku to kosciol?? No tak.. jak zwykle kler ponad wszystkimi... najwyszy/najwiekszy/najbogatszy budynek we wsi... Pracuj pracuj bo ciekawe to jest :)

 

A stoki narciarskie to gdzie beda.??? ;P

No i te drogi trzeba zrobic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Aż przymrużyłem oczy jak zobaczyłem ten fshót słońca. To sie nazywa siła autosugestii.

Krówki będą? Bo coś pusto na pierwszym planie

 

Jest jedno ale. Coś obiektyw tani kupiłeś i aberracją po całości zajeżdża, przez co obraz traci na szczegółach. Nie wiem po co to pchać na siłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda ładnie. jak już przedmówcy wspomnieli.. krzaczki nieteges... i patrząc na ostatni render.. troche w nim zatraciłes ide bitwy czyli że małe jets piekne... miasteczko gubi sie w obrazku wśród gór. jak mniemam t owe miasteczko jest hmm punktem centralnym i na nim powinno sie skupiać owe piękno. wiec jakoś musisz popracować na wyeksponowaniem go. ogólnie praca mi sie bardzo podoba, ciekawy klimat. powodzenia życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie właśnie to bardziej podoba..światło takie troche tajemnicze:D nadaje realizmu i mroczności [haha moje klimaty :P]

a serio to nie wiem jaki efekt chcesz uzyskać:) drzewka wyglądają fajnie ,poza tym po prawej od miasta..im to sie skala nie zejszła:)

pozdrawiam różowy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO z atmosferą coś siadło- słońce w zenicie, niczym nie przysłonięte a rzuca takie promienie jak zza chmur.

 

Co do "ożywienia"- może posadź dwójkę dzieci (albo kota) plecami do widza na krawędzi trawy ? Będą "wciągać" w kadr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Z taką pracą konkursu nie wygrasz (chociaż mogę się mylić). Nie będę więc Ci cukierkował bo nie w tym rzecz. Może umieść koło płotku jakiegoś typowego mieszkńca tej wioski maszerującego do swego domu. Sam nie wiem, ale póki co wydaje mi się ta scenka pusta pod względem klimatu... coś jej brakuje sam nie wiem czego. Chyba po prostu nie mam jaj, a święta za pasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności