Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cbJTyRa.png

Ja już od zawsze powtarzałem, że nasze grancie powinny być szeroko otwarte dla pięknych imigrantek z właściwym BMI a dla reszty to klasycznie 🙂 

 

ilfZsdj.jpg

I podobnym sposobem wydalić atrakcyjnych mężczyzn, Polska dla Polaków! 🙂

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na artstation nie, ale prosto na maila- tutaj na przykład, łącznie 5 wiadomości od jednego gościa, dzień po dniu, ale ta jest kozak:
image.png.36a902a01a77e249d0e317d52861bb9e.png

Na bank was zainteresuje ten link, który pokazuje jak artyści zarabiają na NFT więc proszę:
https://www.google.com/search?q=digital+artist+monetized+nft&oq=digital+artist+monetized+nft&aqs=chrome..69i57j33i10i160l2.4456j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
xD

  • Confused 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z insta czy twitera to korzystam bardzo okresowo, jak robiłem houdini challenge to byłem bardzo aktywny jeszcze prze jakiś czas a teraz to wchodzę kilka razy w miesiącu i najczęściej gdy jakiś spammer wysyła mi crypto nft gówno żeby go zaraportować i zablokować konta, kilka miesięcy temu się zaczęło a teraz przybiera na siłę, po tym można poznać czy kursy krypto po tąpnięciu znowu urosły bo i spammerów przybyło 🙂 Pamięta ktoś jeszce te kłamstwa, że to miało wyzwolić artystów, liczy się sztuka i jakość i inne kocopoły? OD samego początku w to nei wierzyłem ale podjąłem próbę, koniec końców resztę eth sprzedałem na górce i nawet wyszedłem lekko na plus nie licząc czasu jaki na to poświęciłem w którym mogłem jakieś zlecenie trzasnąć. 

Swoją drogą miałem rok temu kupować kartę graficzną, chyab w styczniu nawet kupiłem ale dziady anulowali, koniec końców do tej pory nie mam i żyję. Wystarczyło tylko zrezygnować ze swoich planów i marzeń, chęci zrobienia czegoś dodatkowo bez tyrania starych, niedomagających kart. Chyba o coś podobnego chodzi w życiu gdy się dorasta, w pewnym momencie trzeba po prostu przestać się szarpać, położyć się i umrzeć 😄

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, @Destroyer cos w tym jest. Nie chce mi sie gonic za nft zlotem. Jak cos skapnie to luz, ale wlasnych pieniedzy nie wydam na to ani grosza.

Co do twittera to przez lata dodawalem slowa do blokowanych zeby odsiac caly syf, drame, propagande, polityke. Dodalem do tego addon co nie pokazuje re-tweetow i podzialalo. Nie ma dramy, syfu, nie ma polityki, nie ma propagandy.
Tylko teraz okazalo sie ze poza drama, syfem, polityka i propaganda prawie nic na Tweeterze nie ma... W zwiazku z tym zdecydowalem skasowac konto z koncem roku. Wejsc w 2022 Twitter free 😄
Nigdy nie dostalem tam roboty od nikogo, wielkie nazwiska z "industry" i tak maja w dupie czy powiem "ale fajne!" na ich kolejny post "I am so proud of my team that worked on Spiderman 17!!!" a poza tym to gadalem chyba tylko z @michalo 😄
Jakbym kurna byl milionerem to bym sie zaszyl gdzies w cholere i mial wszystko w tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Nezumi said:

Pamietam jak sie nabijali z Bitcoinow tez. A teraz ci co wczesnie zaczeli "kopac" maja kaske a ci co sie nabijali z nich... nabijaja sie z nft 😄

Dobra, dobra, Ty się lepiej przyznaj ile już na tym natłukłeś bo kiedyś wspominałeś, że coś tam nft robiłeś a potem cisza bo pewnie nie masz czasu się pochwalić ciągle nocami przewożąc taczkami pieniądze do większego domu, nie pierwszy raz takie rzeczy w meksyku 😉 

eCHTu7k.jpg

Wiadomo, że ktoś na tym się dorobi do oporu a ktoś inny straci, ja spróbowałem jak był pierwszy hype i nic z tego nie wyszło a szkoda mi czasu i energii żeby w to pakować więcej prób w nadziei, że w końcu się uda zwłaszcza gdy już się zrobiło bardzo tłoczno na tym poletku a bez porównania więksi i lepsi ode mnie sobie też nie poradzili. Za to dzieciaki z byle gównem natrzaskal więcej kasy niż ja w całym życiu zarobię, także loteria 🙂

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to kwestia wieku i przez to wyczucia? Wczoraj przejrzałem trochę treści na tiktoku i jak dla mnie to w 99% to straszne 💩 ale widzę po filmach, że większość filmów wrzucają dzieciaki/nastolatki. No i filmy mają dziesiątki/setki tysięcy polubień więc widać, że im się to podoba. Nawet zacząłem się zastanawiać, czy ja w ich wieku miałem podobny gust i zaczął mi się zmieniać z czasem, czy też jest jakaś różnica pokoleń 😉 

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie nft teraz dla klienta za kaske normalna ale i procent jak mu sie uda zostac gazzilionerem. Jak nie - to mam kaske na zycie i jest spoko ale mam nadzieje ze dostane jakies extrasy w wirtualnych "pieniedzach". NATYCHMIAST zamienie je na frankliny w razie co.
Ze swoimi rzeczami nawet nie bede probowal. Nie ten finansowy poziom zeby sie bawic w takie ruletki. Poza tym crypto jest niezgodne z moja wiara - wierze tylko w Dolar Amerykanski 😄

@makakKazik kiedys spiewal "niech sie wstydzi ten co robi - nie ten co widzi" ale jak widzialem co jest na tiktoku to az mi glupio sie zrobilo, ze sa tak debilni ludzie - w ich imieniu. Przyklad - jedna z gwiazd tik-toka z jakimis tam tysiacami ogladniec twierdzi ze Imperium Rzymskie nie istnialo. I sie profesorowie wdaja w dyskusje, dowodza... Co sie dzieje? Kazdego wariata bedziemy teraz traktowac jak wartego uwagi, powaznego komentatora? Prostowac idiotyzmy szalencow? Udowadniac, ze nie jestesmy wielbladami? Chore.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, makak said:

Nawet zacząłem się zastanawiać, czy ja w ich wieku miałem podobny gust i zaczął mi się zmieniać z czasem, czy też jest jakaś różnica pokoleń 😉 

To odpowiedz sobie na pytanie czy w ich wieku robiłbyś challenge w stylu zjedz kapsułkę do prania, albo zasikaj się w spodnie i to nagraj 🙂 albo podduszanie https://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm5706a1.htm

Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, słabi ludzie tworzą ciężkie czasy a, że stoimy na progu wojny i kolejnej "once in lifetime" zapaści gospodarczej to szykuje się proces utwardzania ludzi 🙂 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wyprowadzilem do Meksyku zeby nie zmieknac 🤣
Poznalem kiedys takiego starszego goscia z Wenezueli. Nawet jak bylo mega slabo - zwlaszcza w jego kraju - to zawsze mowil "la vida es bella!". Zycie jest piekne. Nie wazne co sie dzialo. Tacy ludzie mnie inspiruja. Kryzysy, zmiany klimatu, nadchodzace kleski, wojny, konce swiata, plamy na sloncu, przebiegunowania Ziemi... Juz mi sie to osluchalo. Moze mnie szlag trafic za chwile i nawet nie dozyje tych zlych czasow. Ze dwa miesiace temu prawie mnie rozjechal koles na motocyklu co postanowil wyprzedzic samochod, ktory sie zatrzymal zebym mogl przejsc przez ulice. Jeden krok szybciej i by moj syn opowiadal kiedys swojej zonie jak to wariat na motocyklu jego tate zabil... Nie mozna zyc w wiecznym strachu. Zeby sie nie okazalo, ze rozmyslajac o swiatowym kryzysie czy umierajacej planecie nie zauwazylismy nadjezdzajacego motocykla 😉

Nosy do gory - niech sobie nastolatki hamerykanskie zjadaja proszek do prania, Rosja sni o potedze... Poki co - LA VIDA ES BELLA!

Edytowane przez Nezumi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwalila mnie reklama w tym filmiku - ludzie robia kase lepsza niz na nft na tych wszystkich organizacjach co to ratuja swiat/czarnych/lgbt. Nie ma to jak byc jakims dzialaczem - wrzucasz "word salad", ktora znaczy wszystko i nic za razem i ludzie daja ci kase. Jak na przyklad tutaj - "Organization that seeks to mobilize the next generation to fight climate change by creating a global community that embraces low carbon culture". Brzmi zajebiscie, robic mozna cokolwiek - albo nic nie robic w sumie bo "seeks to mobilize" moze oznaczac napisanie kilku tweetow. I kaska leci.
Jak wszystko inne zawiedzie to mam nowy plan zamiast emerytury - zaloze organizacje, ktora bedzie cos tam "empowering", cos tam "climate change", cos tam "inequality", cos tam "community", cos tam "global" i kaska bedzie.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie fundacje tak działają - muszą dostać hajs na swoje wszystkie potrzeby i godne++ życie, żeby coś odpalić dla sprawy.  Oczywiście zarabia jakiś ułamek bo wokół fundacji kręci się dużo wolontariuszy. 

Teoretycznie tak to powinno wyglądać.. bo jak kierować taką organizacją martwiąc się jednocześnie o własny dach nad głową i czy jest co do garnka włożyć. 

No ale niestety czynnik ludzki jest jaki jest więc pewnie znakomita większość tych fundacji to tylko pic na wodę, sposób dla cwaniaków na łatwy zarobek.

Jeżeli ludzkość naprawdę chciałaby zlikwidować głód i ubustwo, już dawno by to zrobiła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozum mnie zle - zona tu pomaga fundacji, ktora zajmuje sie dzieciakami z takiej wioski dosc wysoko w gorach. Panie z fundacji zawoza tam codziennie sniadania do szkoly, ubranka, podarki na swieta. Zalatwiaja te datki, kupuja jedzenie, zawoza je, rozdzielaja. Zona pomaga w kwestii opieki dentystycznej. Taka fundacja to jest w cholere roboty - full time job. Nikt by nie byl w stanie pomoc, gdyby mialo byc wszystko za free. MUSZA miec kase na zycie i obsluge tego wszystkiego - benzyne i inne wydatki. Absolutnie nie jestem przeciwny fundacjom w ogole i nie uwazam ze powinny byc prowadzone za free bo sie nie da.

Jestem przeciwny takim pseudo-fundacjom typu BLM co to sobie liderka jedna kupila dom za poltorej miliona dolcow a ta niby-fundacja nie robi nic fizycznego w zasadzie. LAza i gadaja o tym jak to biali sa zli.

Albo taka organizacja jak ta opisana - cos tam rzucaja buzz wordsy ale smiem watpic w ich "ciezka prace". Co innego ta druga wspomniana tam fundacja co dostarcza wode pitna ludziom i panele sloneczne zeby mieli prad. To jest cos z czym nie ma co dyskutowac. Ogromy szacun. Moze ci pierwsi tez maja fajne akcje jakies ale jestem wyczulony na buzz words i inne tam word salad ktore znacza wszystko i nic 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobieta która zarobiłem ponad $200,000 ze sprzedaży swoich pierdów odchodzi na emeryturę po tym jak się przepracowała 🙂

https://www.iflscience.com/health-and-medicine/woman-who-earned-200000-selling-fart-jars-hospitalized-by-her-work/

Smutna wiadomość dla każdego kto chciał a nie zdążył kupić jej pierda ale na pocieszenie jest cyfrowa wersja jako nft ale to jak ebook kontra nowa, pachnąca ksiazka fizyczna, to już nie to samo 🙂 

  • Sad 1
  • Confused 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Destroyer napisał:

kobieta która zarobiłem ponad $200,000 ze sprzedaży swoich pierdów odchodzi na emeryturę po tym jak się przepracowała 🙂

https://www.iflscience.com/health-and-medicine/woman-who-earned-200000-selling-fart-jars-hospitalized-by-her-work/

Smutna wiadomość dla każdego kto chciał a nie zdążył kupić jej pierda ale na pocieszenie jest cyfrowa wersja jako nft ale to jak ebook kontra nowa, pachnąca ksiazka fizyczna, to już nie to samo 🙂 

To świadczy o wysokiej etyce pracy, bo ktoś mniej uczciwy po prostu by podnajął fałszerza pierdów i sprzedawał podróbki. Podejrzewam że kiedy cena poszybuje w górę z powodu braku zaopatrzenia to kobita wróci do formy/na rynek

  • Sad 1
  • Confused 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności