Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.2


illy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Firma Sharp zaprezentowała prototyp bardzo ciekawego wyświetlacza. Urządzenie o nazwie Triple Directional Viewing LCD umożliwia prezentowanie w tym samym czasie trzech różnych obrazów, widocznych pod różnymi kątami.

 

grafaczytaj38f38eim8.jpg

 

grafaczytaj39c120bl2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy bylo...

 

Chiny pracują nad zbudowaniem sieci drugiej generacji, nazywanej powszechnie Internetem 2. Podstawę stanowi w niej protokół IPv6. Połączenie o łączy już w tej chwili 167 wydziałów na 27 uniwersytetach w 20 chińskich miastach. Średnia przepustowość łączy wynosi od 2,5 do 10 Gb/s.

Onet.pl

 

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze cos ze swiata konsol :D

Jak wiadomo (lub nie) na swieta dostepne beda 2 konsole nowej generacji. Xbox 360 (juz jest ) i Nintendo Wii (juz niedlugo).

Sony polecialo w kulki i dopiero w okolicy marca 2007 wypusci PS3 na rynek europejski.

 

Kilka obrazkow w tej tematyce :D

 

j2.jpg

 

b3.jpg

 

a4.gif

 

Reszta tu:

http://www.thisiswaiting.com/

 

 

Brawo sony...brawo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy artukuł odnośnie mundurków szkolnych...

 

Cytat z gazety internetowej http://www.kontrateksty.pl

 

Wspomnienia szkolnego mundurka

 

Marek Tomsia :: Społeczeństwo :: 25 września 2006, 10:33

Ministerstwo Edukacji wpadło na kolejny pomysł. Po edukacji patriotycznej przyszedł czas na szkolne mundurki. Jak o tym usłyszałem od razu przypominały mi się szczenięce lata. Wtedy też obowiązywał mundurek - taki granatowy z błyszczącego materiału i koniecznie z białym kołnierzykiem, no i tarcza. Tak szanowne Ministerstwo, kolejnym pomysłem powinien być obowiązek noszenia tarcz.

 

Gdy w tamtych czasach dziatwa waliła do szkoły, czasami zdarzało się, że w drzwiach stawała groźna pani psorka, lub nawet sam siejący postrach pan dyrektor i sprawdzali strój oraz tarcze, ze szczególnym zwróceniem uwagi na sposób ich przyszycia. Dlatego, bo cwana młodzież, nieżycząca sobie z jakichś powodów żeby po lekcjach identyfikowano ją z tą lub tamta budą, wpadła na pomysł żeby tarczę przyszywać tylko punktowo w dwóch miejscach - na górze i na dole. Taka tarcza po lekcjach była odwraca elewacją pod spód, co skutecznie uniemożliwiało identyfikację.

 

Następny pomysł to przepisowa długość włosów. Pamiętam jak pewna pani profesorka zamiast robić to, za co jej w końcu płacą rodzice, czyli uczyć, chodziła po klasie z nożyczkami i wszystkim, którzy mieli w jej mniemaniu za długie włosy tak zgrabnie odcinała kosmyk, że potem już nie pozostawało nic tylko iść do fryzjera.

 

Można też czerpać wzorce ze świata. Na Kubie na przykład wymyślono dziatwie szkolnej jeszcze fajniejsze atrakcje. Oczywiście mundurki tam to standard, ale to nie wszystko. Jak się tak jedzie kubańskimi autostradami, w ciągnących się wzdłuż nich gajach pomarańczowych, dostrzegamy gustowne budynki o bliźniaczo podobnej architekturze. Te budynki to szkoły z internatem. Tamtejsza młodzież, każdy dzień szkolny zaczyna od kilkugodzinnej pracy na plantacjach. I dobrze im idzie. Gaje ciągną się kilometrami i są bardzo zadbane.

 

Wracając do naszych realiów. No cóż, starsze panie i starsi panowie, zapominając lata swojej młodości, patrzą na rozwydrzoną dziatwę ubraną każdy inaczej, zarośniętą każde inaczej, wkładającą niekiedy nauczycielom kubły na głowę, chcą to wszystko jakoś uporządkować. Jednak zaczynają od złej strony.

 

Zamiast uchwałą nakazywać noszenie jednolitych strojów powinno się zastanowić, co zrobić żeby młody człowiek nosił taki strój z dumą. Żeby mundurek, może czapka z emblematami szkoły był symbolem przynależności do elity. Do której nie tak łatwo się dostać (trudny egzamin wstępny) i która po zakończeniu kształcenia coś gwarantuje. Na przykład dostanie się na studia. Oczywiście gwarantuje wysokim poziomem nauczania potwierdzonym statystykami poprzednich roczników.

 

Tajne komplety. Pamiętamy, z lekcji historii choćby, jak w czasie okupacji uczono. W prywatnych mieszkaniach, często z narażeniem życia. Od jakiegoś czasu tajne komplety znów są modne. Tak jak wtedy, w prywatnych mieszkaniach twa nauczanie. Też często z narażeniem, tylko że już nie życia ale złamania ustawy karno-skarbowej. No, bo czy ktoś zgłasza takie dochody do US?

 

Jeśli chcesz zdać maturę, dostać się na studia, godziny spędzone w szkole to przeważnie mało. Trzeba załatwić sobie korepetycje. Często u tych samych nauczycieli, którzy uczą w szkole. Gdy korzystający z takiej formy pomocy porównuje sposób wykorzystania czasu tu i tam, czasami przychodzą mu do głowy głupie myśli. Choćby takie, że większość czasu spędzona w szkole to czas zmarnowany. Tam „uczę za darmo, a tu za pieniądze, więc się dużo bardziej staram", myśli wielu nauczycieli.

 

Jeśli nauczycielska pensja jest niska i nie zależy od jakości nauczania, bardzo szybko dochodzi się do takiego wniosku. Taka jest natura ludzka. Jednak nie warto z nią walczyć, lepiej ją wykorzystać. Zamiast brnąc w to wszystko dalej, nauczycieli-korepetytorów zorganizować, wynająć im budynek i zrobić szkołę, w której uczą tak jak na korepetycjach. Czyż nie fajnie byłoby uczyć się raz a dobrze tak jak na korepetycjach, a pozostały wolny czas wykorzystać na przykład na grę w piłę? Pewnie, że fajnie. Czy nie fajnie byłoby, ucząc w tak zorganizowanej szkole, za wszystkie godziny dostawać taką stawkę, jak za prywatne korepetycje? Pewnie, że fajnie.

 

Wygląda na to, że wszyscy byliby zadowoleni - no, może za wyjątkiem urzędników. Tej wielkiej czapy, która nie sieje wiedzy i nie orze, ale żyje, bo nadzoruje.

 

Płacę i wymagam. Przy okazji przywrócono by rodzicom władzę nad tym, czego mają uczyć się i w jakim duchu mają być formowane ich dzieci. No, bo tak jak i dziś mogą sobie wybrać korepetytora, tak mogliby wybrać szkołę. Płacę tylko raz.

 

Gdy Wielka Brytania i Irlandia poprawiły nam skutecznie statystyki bezrobocia, zatrudniając młodych ludzi z Polski, pojawił się problem podwójnego opodatkowania. Premier Marcinkiewicz zanim odszedł, sprawę załatwił. Niestety nikt jakoś tak nie załatwia problemu podwójnego opłacania. Raz za darmową szkołę w podatkach i drugi raz za naukę w szkole prywatnej.

 

Uważam, że dokument potwierdzający tego typu wydatki powinien być podstawą do odliczenia sobie stosownej kwoty z podatku. Przecież, gdy ktoś wysyła dziecko do szkoły, w której płaci za czesne, to nie wysyła jej do państwowej. Dlaczego ma płacić na jej utrzymanie? Czy każdy musi się uczyć? Pytanie źle postawione, bo czy można zmusić do nauki. Można jedynie zmusić do chodzenia do szkoły, a to nie to samo. Uczeń, który nie ma ochoty się uczyć, a musi chodzić do szkoły, swoim postępowaniem utrudnia innym edukację. Tym, którzy chcą się uczyć i tym, którzy chcą uczyć.

 

Gospodarka oparta na wiedzy. Choćby Unia wpompowała w nas setki miliardów euro pomocy, jeśli nie będziemy mieć wykształconych elit, które tą pomoc będą zdolne wykorzystać i zamienić na prężnie rozwijającą się gospodarkę, forsa zostanie zmarnowana. Co najwyżej Unia wybuduje nam piękne autostrady, którymi będzie się sprawnie dostarczać tubylczej ludności wyrafinowane produkty nowoczesnych zachodnich technologii.

 

Przykład? Proszę bardzo. Z czym nam się kojarzą południowe Włochy? Z biedą, mafią i rodziną Corleone. Mimo iż od niepamiętnych czasów bogata północ pompowała w tą końcówkę włoskiego buta miliardy lirów. Szkoła, aby dobrze spełniała swoje zadania powinna być sprzężona z gospodarką. W czasach globalizacji data bitwy pod Płowcami, owszem, ważna jest, ale dużo bardziej ważniejsze jest przygotowanie młodego człowieka do funkcjonowania na rynku, do radzenia sobie w warunkach konkurencji.

 

Gdyby ministerstwo poszło w opisanym wyżej kierunku, mundurki, w którymś momencie pojawiły by się same. Gdy słowa powiedziane w towarzystwie, tak mimochodem, że uczę się w liceum nr....., powodowałyby efekt porównywalny z tym, jaki na zachodzie robi informacja, że ktoś studiuje na jakimś prestiżowym uniwersytecie. Młodzi ludzie sami się o nie upomną.

 

Po co strzępić język po próżnicy i chwalić się, że chodzę do super szkoły? Łatwiej z dumą ubrać marynarkę z emblematem i wszystko dla wszystkich będzie jasne.

 

Podsumujmy.

Po wprowadzeniu opisanych wyżej zmian

 

1. Mamy szkołę, w której poziom nauczania jest bardzo wysoki.

 

2. Nauczyciele mają wysokie wynagrodzenia.

 

3. Nauka w takiej szkole jest praktycznie darmowa, bo koszty czesnego odliczamy od podatku.

 

5. Podatki od wysokich wynagrodzeń, płacone przez nauczycieli rekompensują budżetowi ulgi na wykształcenie.

 

4. Rodzice mają wpływ na szkołę, bo płacą za naukę. Mogą pilnować poziomu no i pilnować ceny. Jak poziom nauczanie się obniży, lub czesne będzie zbyt wysokie, pójdą gdzie indziej, bo wprawdzie czesne odliczą sobie od podatku, ale dopiero wtedy, gdy rok podatkowy się zakończy.

 

Czy jest ktoś, komu to wszystko nie jest na rękę?

 

Marek Tomsia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0,25 - niżej nie schodzę.

 

----

 

a jednak.

 

0.203

 

Fanki Dody Elektrody od poniedziałku będą mogły kupić zaprojektowane przez nią rajstopy, a wkrótce także bieliznę. Kolekcja bielizny z serii Doda Line sprzedawana będzie nie tylko w Polsce, ale i we Włoszech i Rosji. Jest tam duże zainteresowanie, mimo że Dody raczej tam nie znają – mówi Maja Sablewska, menedżerka Dody.

http://muzyka.wp.pl/g,0,id,25508,niusy.html?rfbawp=1159710150.316&ticket=54617277479078675kl%2FKa7iwx%2FlWIg6qTs%2F7HgVNd3kPXwMcHHQA8VHO%2BR2UtZafp4hcBaD9ZAzBCxW9bm7Ec%2FFAoGdkiSumnLpcvm69HH09qeBIsfpb3qFn8pGyi2KkbrTV2C68j2H6prH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późna noc, całe miasto śpi. Do mieszkania w bloku dzwoni telefon... Raz i drugi, w końcu zaspany facet podchodzi i mówi:

- Czego?

- Przepraszam, czy mógłby mi pan pomóc i mnie popchnąć?

- Panie jest trzecia w nocy, niech pan zadzwoni po pomoc drogową!

- Bardzo pana proszę, niech mnie pan popchnie to niedaleko...

Żona faceta mówi:

- Idź, pomóż człowiekowi.

Facet rad nie rad schodzi na dół. Ciemna noc, a w dodatku mgła, nic nie

widać, gościa nie ma, więc facet woła:

- Halo! Gdzie pan jest?!

- Tutaj - słychać z oddali, więc facet idzie za głosem, ale nadal nie widać ani gościa, ani auta, więc znowu:

- Gdzie pan jest?

- Tutaj!

Facet idzie parę kroków i nic. W końcu zniecierpliwiony:

- Niech pan powie dokładnie, gdzie jest!

- W parku, na huśtawkach

 

A to coś z rana: aż dziwne, ze to nie Romek wymyślił...

http://wiadomosci.onet.pl/1411879,69,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A college physics professor was explaining a particularly complicated concept to his class when a pre-med student interrupted him.

 

"Why do we have to learn this stuff?" the frustrated student blurted out.

 

"To save lives," the professor responded before continuing the lecture.

 

A few minutes later the student spoke up again. "So how does physics save lives?"

 

The professor stared at the student without saying a word.

 

"Physics saves lives," he finally continued, "because it keeps the idiots out of medical school."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2146422 18:14:07

siema

2146422 18:14:10

znasz Justyne?

Ja 18:14:13

witam

Ja 18:14:26

a znamy sie?

2146422 18:14:41

nie

Ja 18:14:46

aha

Ja 18:14:51

i czy znam Justyne sie pytasz

2146422 18:14:52

lubie poznawać ludzi więc wiesz :D

Ja 18:15:01

no coz.. moja sasiadka tak sie nazywa

2146422 18:16:44

?

Ja 18:17:11

?

2146422 18:17:52

a...tak w ogóle to siwa jestem :]

Ja 18:18:54

a ja ciemny blondyn

2146422 18:19:44

:D:D

2146422 18:19:44

"Siwa" to moja ksywa :PP

2146422 18:19:44

ej a ty jak się nazywasz?????????????????

Ja 18:20:00

Mały

2146422 18:20:14

taaa..jasne

Ja 18:20:43

ty jestes Siwa, ja jestem Mały

2146422 18:21:07

no to siema :D

Ja 18:21:15

siema siema

Ja 18:21:16

:d

2146422 18:22:25

uczysz sie jeszcze czy już nie??

Ja 18:22:43

ucze sie

2146422 18:23:23

gdzie?

Ja 18:23:29

w szkole

2146422 18:23:57

omg

2146422 18:23:58

jakiej :D?

Ja 18:24:06

na kosmetologii jestem

2146422 18:25:06

uwierze :D:D

Ja 18:25:21

nie musisz... :P

2146422 18:25:54

w szczecinie?

Ja 18:26:31

tak

Ja 18:27:56

prywatnie

2146422 18:28:35

Ja 18:29:14

no co?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 typów kobiecych orgazmów

 

There are at least SEVEN types of ORGASM of a WOMAN:

1. The Optimist - Oh Yes, Oh Yes, Oh Yes..................

2. The Pessimist - Oh No, Oh No, Oh No....................

3. The Confused - Oh Yes, Oh No, Oh Yes, Oh No....

4. The Traveler - Ahh, I'm coming, I'm coming..............

5. The Religious - Oh God, Oh God........

6. The Userer - Ahh, More, More, More...............

7. The Murderer - Ahh, If you take it out, I'll kill you....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Raczej do rzeczy śmiesznych należy:

 

Konstytucja RP, Rozdział II art. 54 pkt.1: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji

 

HAHAHAHAHAHAHAHA. W naszym pięknym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG: bomba wersja Jacksona! ROFTL'n'LOL!!!!!

 

W Niemczech pojawiają się kiepskie dowcipy o Robercie Kubicy. Przedstawiają

naszego kierowcę jako Gargamela z popularnej kreskówki dla dzieci, który

jest szefem polskiej szajki złodziei samochodów.

 

Niemcy szybko zaszufladkowali Kubicę: - a słyszeliście, że razem z polskim

kierowcą do zespołu trafi ochroniarz? Ma pilnować, by rodacy Kubicy nie

wyczyścili warsztatu z części zamiennych.

 

Na następne "żarty" nie trzeba było długo czekać. Kolejna porcja drwin

pojawiła się, kiedy Polak został zdyskwalifikowany w Grand Prix Węgier.

Niemcy szybko znaleźli wytłumaczenie - Kubica został zdyskwalifikowany, bo

jechał kradzionym BMW.

 

Polacy nie pozostali na szczęście dłużni. Oto, co pojawiło się na forach po

GP Chin:

 

- Dlaczego Kubica jechał tak wolno?

- Bo mu się gapowaty niemiecki mechanik w szprychy wkręcił.

 

* * *

 

- Dlaczego Kubica tak ślizgał się po torze?

- Bo mu ślepi mechanicy łyse opony założyli.

 

* * *

 

- Dlaczego Kubica nie zajął pierwszego miejsca?

- Bo Niemiec nie stać na leki antydepresyjne dla 80 mln obywateli.

* * *

 

- Dlaczego Niemcy śmieją się z dowcipów o Kubicy?

- Bo nie rozumieją dowcipów o Heidfeldzie.

 

* * *

 

- Kiedy Kubica będzie najszybszym kierowcą w F1?

- Jak przestaną dawać mu najwolniejszy bolid.

 

* * *

 

- Były próby zatrudnienia Polaków w pitstopie. Bardzo szybko zmienili opony,

ale w tym samym czasie przebili numery nadwozia i przemalowali bolid.

 

* * *

 

- Ile pitstopów musi zrobić Kubica w trakcie wyścigu?

- Tyle żeby nie stanął na podium.

 

* * *

 

- Czy specjaliści BMW-Sauber mają problem z oponami?

- Tak, ale mózgowymi.

 

* * *

 

- Co powiedział Kubica po wyścigu w Chinach?

- "Mechanika z Polski zatrudnię od zaraz."

 

* * *

 

- Dlaczego mimo wszystko mechanicy założyli Kubicy opony na suchą

nawierzchnię?

- Bo ich bardzo suszyło.

 

* * *

 

- A dlaczego szef BMW-Sauber nie zapobiegł założeniu opon na suchą

nawierzchnię?

- Bo właśnie poszedł po napoje.

 

* * *

 

- Kogo można nazwać fachowcem?

- Każdego, kto nie jest specjalistą od opon w BMW-Sauber.

 

* * *

 

- Dlaczego oglądanie F1 stało się takie pasjonujące?

- Bo każdy jest ciekawy, w jaki sposób BMW-Sauber uniemożliwi Kubicy

zwyciężanie.

 

* * *

 

- Dlaczego Kubica jeździ tak szybko?

- Bo chce zdążyć do mety zanim jego mechanicy popełnią kolejne błędy.

 

* * *

 

- Czy za występ w Chinach Kubica zasługuje na medal?

- Tak, Kubica zasługuje na medal za cierpliwość i opanowanie względem

mechaników.

 

* * *

 

- Co jest największą wadą Kubicy jako kierowcy F1?

- Największą wadą Kubicy jako kierowcy F1 są jego niemieccy mechanicy.

 

* * *

 

- Co jest największym pocieszeniem dla Kubicy po wyścigu w Chinach?

- Że ma lepszego kucharza niż mechaników.

 

* * *

 

- Jakie wnioski wyciągnęli Chińczycy z błędu mechaników BMW-Sauber?

- Jak kupujesz BMW, to koła do niego zamów u Mercedesa.

 

* * *

 

- Dlaczego błąd zespołu Kubicy miał tak kolosalne konsekwencje?

- Bo trudno żeby na mokrym torze takie błędy uchodziły na sucho.

* * *

 

- Czym zasłynął Kubica w Chinach?

- Nie rozbił bolidu mimo usilnych starań reszty zespołu.

 

* * *

 

- Z czego zasłynęli Niemcy w czasie wyścigu w Chinach?

- Z dokładności.

- A co dokładnie zrobili?

- Dokładnie zaprzepaścili szanse Kubicy na podium.

 

* * *

 

- Czy można usprawiedliwiać Niemców, gdy żartują z Kubicy?

- Ależ tak, skoro nie mają lepszych kierowców tylko tyle im pozostaje.

 

* * *

 

- Jak można określić "mechaników" BMW-Sauber?

- Można ich określić jako "semantyczne nadużycie".

 

* * *

 

- Jak należy ocenić miejsce na podium Kubicy w wyścigu we Włoszech? - To osiągnięcie Kubicy należy ocenić jako niedopatrzenie jego niemieckich

mechaników.

 

* * *

 

- Czy są jakieś szczególne wnioski po wyścigu F1 w Chinach?

- Tak, należy stwierdzić, że określenie "niemiecki mechanik" jest

oksymoronem.

 

* * *

 

- Dlaczego Kubica jest taki spokojny i cierpliwy?

- Jest spokojny, bo wie, że wcześniej czy później jego mechanicy popełnią

błąd i NIC nie popsują a wtedy nic nie stanie mu na przeszkodzie do

zwycięstwa.

 

* * *

 

- Jaka jest różnica pomiędzy Kubicą a Heidfeldem?

- Heidfeld jeździ dzięki mechanikom a Kubica pomimo mechaników.

 

* * *

 

- Ile razy myli się mechanik BMW-Sauber?

- Mechanik BMW-Sauber myli się do skutku.

 

* * *

 

- Jakie pytanie zada szef zespołu BMW-Sauber na odprawie dla mechaników

przed wyścigiem w Japonii?

- "Czy jest jeszcze jakiś błąd w doborze opon, którego dotychczas nie

popełniliśmy?".

 

* * *

 

- Dlaczego internauci uwzięli się na mechaników Kubicy?

- Bo ci mechanicy uwzięli się na Kubicę.

 

* * *

 

- Dlaczego Polacy nie kradną kół z niemieckich aut?

- Bo opony są na pewno źle dobrane.

 

* * *

 

- Kto będzie największym rywalem Kubicy w nadchodzącym sezonie F1?

- Mechanicy BMW-Sauber.

 

* * *

 

- Dlaczego Niemcy mają tak kiepskich mechaników?

- Bo od wielu lat zamiast naprawiać samochody sprzedają je do Polski.

* * *

 

- A dlaczego Polacy są tak dobrymi mechanikami?

- Bo od wielu lat zamiast produkować nowe, naprawiają niemieckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz, spiesząc się do pracy, zostawił swój stetoskop na stole kuchennym. Zorientowawszy się wraca i widzi swoją 4-letnią córeczkę, która ogląda tenże stetoskop z zainteresowaniem.

- Moja krew!! Będzie lekarzem! Och, wzruszonym wielce, nie pożałuję grosza na naukę dla mojego słoneczka.

Wchodzi do kuchni, szczęśliwy jak nigdy a córeczka mówi do stetoskopu patrząc na niego:

- Witamy w McDonalds, czy mogę przyjąć od pana zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozmawialiśmy z Thorgalem o bitwie na CG Talku. Planujemy wystartować w konkurencji "Movie trailer".

 

- Słuchaj, ale jakby nam się udało wygrać te 4 zestawy XSI, to wiesz, że musielibyśmy zapłacić podatek?

- F**k, to by nas kosztowało jeden zestaw XSI w plecy...

- No, i do tego nie moglibyśmy go używać w Polsce, bo on by był na licencji jankeskiej.

- To trzebaby zarejestrować firmę w USA.

- Nie ma tak łatwo, musielibyśmy tam równiez pracować.

- To może by się dało coś wynająć, jakiś pokoik na terenie ambasady?

- No, fajny pomysł, wyobraź sobie: przychodzisz do pracy i zamiast wyjmować klucze do firmy, to wyjmujesz zieloną kartę.

- No, ale żeby dostać zieloną kartę, musielibyśmy się pobrać, stary...

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękno czeskiego języka:

 

 

Pigwin - polarni nelotek

Jadąc w Czechach autobusem można uslyszeç, jak kontroler pyta: "kto ne ma

listka w zadu"? (czyli czy kto w tylnej częsci autobusu nie ma biletu?)

"Miłość się nie obraża i gniewem nie unosi" (cytat z Listu do Koryntian) -

"Laska se ne vypina i ne vydyma se"

Awaria w dziale zbytu - poruha v odbyte

Stonka ziemniaczana - mandolinka bramborowa

Ogórek konserwowy - styrylizowany uhorek

Mam pomysł - mam napad

Plaster na odciski - naplast na kure oko

Wiewiórka - drevni kocur

Chwilowo nieobecny - momentalnie ne przitomni

Hot dog - parek v rohliku

Teatr narodowy - narodne divadlo

Drodzy widzowie - wazeni divacy

Koparka - ripadlo

Gwiazdozbiór - hvezdokupa

"Zaczarowany Flet" - "Zahlastana fifulka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40xxx36 (20:01)

WITAM MASZ MOZE OPLA TIGRE

mentaller (20:18)

tak, mam. a o co chodzi "?

40xxx36 (20:18)

jestem kamil za zabrza

40xxx36 (20:19)

chce kupic tigre i chce sie popytac

mentaller (20:19)

miło mi.

mentaller (20:19)

kupić w sensie model(geometria + shadery), czy wykonanie renderów ?

40xxx36 (20:19)

jaki masz model

40xxx36 (20:19)

rok pojemnosc

40xxx36 (20:20)

chce kupic opla tigre poprostu

mentaller (20:20)

opel tigra twin top. pojemność w tym przypadku nie ma znaczenia.

40xxx36 (20:20)

noa le masz 1,4 czy 1,6

40xxx36 (20:21)

czy to ta nowa jest

mentaller (20:21)

na początku, proszę odpowiedz mi skąd wiesz, że chcę mogę sprzedac opla tigrę.

40xxx36 (20:21)

nie wiem czy chesz sprzedac

40xxx36 (20:22)

poprostu weszłem na jkies forum

40xxx36 (20:22)

było twoje gg

40xxx36 (20:22)

i zaklikałem

mentaller (20:23)

musze Cię zmartwicć, ponieważ jest to model wirtualny (nie istnieje w świecie rzeczywistym).

40xxx36 (20:23)

a ha

40xxx36 (20:23)

czto nic narazie

mentaller (20:23)

http://img163.imageshack.us/img163/7290/8copywt5.jpg. oto on .

mentaller (20:24)

http://img45.imageshack.us/img45/9928/4copyxo1.jpg

40xxx36 (20:24)

heh

mentaller (20:24)

ale i tak mogę go sprzedać ;P

 

uwielbiam takich ludzi :PPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40xxx36 (20:01)

WITAM MASZ MOZE OPLA TIGRE

Ja (20:15)

a kim jesteś?

40xxx36 (20:17)

kamil za zabrza

40xxx36 (20:17)

wyszukałem cie na forum

Ja (20:17)

na jakim forum?

40xxx36 (20:17)

nie pamietam

40xxx36 (20:17)

to masz ta tigre

Ja (20:17)

co do opla

Ja (20:18)

to mam 7

Ja (20:18)

ale trzy chce sprzedać

40xxx36 (20:18)

7 tigr

Ja (20:18)

bo są różowe

Ja (20:18)

a jeden spalony

40xxx36 (20:18)

ha

40xxx36 (20:18)

bo ja chce kupic tigre i chce sie poradzic

Ja (20:18)

różową czy spaloną?

40xxx36 (20:19)

ogólnie

40xxx36 (20:19)

nie od ciebie

40xxx36 (20:19)

ja chce czarną

40xxx36 (20:19)

a wogóel po iel maz

Ja (20:19)

a może być burned black?

40xxx36 (20:20)

zalezy od ceny i roku

Ja (20:21)

'05 45tys

40xxx36 (20:21)

a to ty masz nowa

40xxx36 (20:21)

a ja szukam ta stara wersje

Ja (20:22)

no now abyła

Ja (20:22)

stare mam rózowe

Ja (20:22)

a nowa jest spalona

Ja (20:22)

tzn 2g

Ja (20:26)

dobra, spuszcze Ci do 35tys.

40xxx36 (20:27)

nie jestem zainteresowny

40xxx36 (20:27)

narazie

Ja (20:27)

szkoda

psipadek?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1549805 popatrzcie na opis:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności