Skocz do zawartości

Postać 3D: Characters (uwaga wacek !) i inne bzdety.


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

nieźle wygląda. skoro zrobiłeś mu pępek to znaczy, że jest ssakiem. a więc brakuje mu sutków ;)

tak poza tym mógłbyś jeszcze oddzielić paznokcie od skóry (kilka fałd na brzegu paznokcia i obniżenie o kilka pikseli paznokci) i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajny wacek podoba mi się ;)

coś czuje, że modelowanie powinienem zacząć od wacka, a nie od głowy ;P

a propo świetny staruszek, tylko się zastanawiam ile przyjemności jest w modelowaniu takiego obwisłego pana tudzież obwisłej panii... fe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanx all.

 

Głównie używałem std i tweak (move), pinch sporadycznie. Mi modelowanie zawsze sprawia dużo przyjemności niezależnie co bym robił.

 

RK cały czas po głowie chodzi mi upozowanie go, myślałem nad jakąś poza ale bez toporków, topór to miał być do poprzedniego, choć kto wie może zrobię coś takiego i jemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol niezłe modele - szczególnie dziadzio. Jeśli chodzi o ten pierwszy model (ten z rogami) to podoba mi się muskulatura. Nie podobają mi się tylko usta tego stwora. Ale ogólnie to widać że sie znasz na rzeczy i talenta dużego posiadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nigdy sie ciebie nie pytalem jak robisz baze to z czego z plane czy z boxa ?(chodzi o cale cialo) :) i ile ci zajmuje zrobienie bazy (cale cialo) ?

 

Ta akurat krótko, bo połączyłem 2 bazy z tweak'a. Byłem w środku sesji i nie chciało mi sie zbytnio myśleć o bazach itd, wiec poszedłem po najmniejszej linii oporu z ta baza.

Do pierwszego stworka robiłem dosyć długo bazę, ze 3h, i box modeling to był. Dawno już nie bawiłem się f2f.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak model jest bardzo dobry, fajne zmarszczki. Co do stóp - nie zauważył bym gdyby nie wizz - jest takie dziwne załamanie, wgłębienie na krawędzi między piętą a małym palcem. Tak po za tym to bardzo super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności