Skocz do zawartości

studia


Gość lordnorbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A nie sądzicie ze warto by było miec ten tytuł magistra inżyniera bo taki tytuł dostane po ukonczeniu tej szkoły i dla własniej zajawki doskonalić swój talent, taki tytuł raczej by pomugł znaleźć lepej prace nie sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało która szkoła kształcąca w kierunku grafiki komp. daje tytuł mgr inż. Nie wiem czy w polsce którkolwiek daje. Sporo szkół wypuszcza ludzi z papierem który nic nie znaczy i wiedzę mają często mniejszą niż samouki, a kase trzeba wydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Po uzyskaniu dyplomu możesz pracować w:

— agencjach reklamowych i promocyjnych,

— drukarniach,

— mediach,

— zespołach programistów,

— zespołach realizujących zdalne nauczanie,

— zespołach realizujących projekty portali i stron WWW."

SMIECH NA SALI!!! taki jest poziom w polsce...

ja ide na zaoczna informatyke, bo nawet nie ma zaocznej grafy, a nauke i doswiadczenie albo juz mam, bo sam je zdobylem albo w pracy zdobede, ktora tez mam.

update:

przeczytalem wlasnie, ze w pjwstk przez pierwszy rok robi sie tylko w htmlu javie i exelu wordzie i innym gownie,,,, JA NIE CHE TAM ISC!!!!!!!!!!!!!!!ja pi**** przeciez wykituje tam!!!!.poczytalem o tej mila colage i tez ******, nie ma grafy zaocznej poza tym poziom jest ******....

AAAAAAAA ratujcie?

gdzie w wawie, zaocznie mozna COKOLWIEK fajnego studiowac? (rysunek navet albo cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym roku nauczymy Cię od podstaw zasad kompozycji i typografii. Zanim zaczniesz tworzyć za pomocą komputera, zyskasz solidne przygotowanie praktyczne, rysując i malując z natury. Od II-go roku będziesz zdobywać kwalifikacje zawodowe, projektując druki reklamowe, wydawnictwa (książkowe i prasowe), znaki graficzne i systemy identyfikacji wizualnej. W programie studiów znajduje się też wiedza teoretyczna z zakresu historii sztuki i filozofii, a także lektoraty z języków obcych. Nauczymy Cię również wykorzystywania zdobytych umiejętności — będziesz miał okazję projektować funkcjonalne strony WWW i przygotowywać prezentacje multimedialne.

 

Po uzyskaniu dyplomu możesz pracować jako:

— projektant-grafik,

— art director,

— grafik komputerowy,

— twórca stron internetowych.

 

 

na tej samej szkole tylko kierunek grafika - grafika komputerowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając różne strony mogę się z wami podzielić jedną uwagą, warto zwracać głównie uwagę na siatkę zajęć, ilość i rodzaj przedmiotów, bo to co mówią na drzwiach otwartych czy na stronkach to jeden wielki shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu może chodzić o takie matematyczne podstawy. Nie, że grafa jest na podstawowym poziomie, tylko o macierze, shadery, algorytmy rysowania geometrii itd. W końcu bez tego ani rusz :). Chociaż jak to wszystko wygląda w rzeczywistości to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie - dzisiaj bylem o 9 rano i zlozylem papierku tutaj - http://www.dziennikarstwo.dswe.wroc.pl/index.php?id=493 - jestem przyjety :]. Sklada ktos jeszcze? johnZi mial skladac z tego co wiem, nielot sie zastanawial, tweety mial isc na zaoczne :]

 

Bardzo mila pani w dziekanacie siedzi ;P ;]

 

Btw. Czy we Wrocku nigdy nie sprawdzaja biletow w komunikacji miejskiej xD? 3 razy sie za darmo przejechalem autobusem + tramwaj ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knyshka ja mialem dzis jechac ale no nie wyszlo, jutro na bank tam skladam. Heh zobaczy sie czy trafny wybor:p

 

No nielot na pewno 450zl, wiem ze duzo no ale co poradzic:/ Ja w piatek wyjezdzam do roboty zeby sobie zarobic na cholerna szkole:/ zycie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzienne, 597zl za miecha. Wpisowe 450zl do tygodnia czasu. Pani z dziekanatu mowila mi o mozliwosci wziecia kredytu ministerialnego {czy cus takiego} - bierzesz taki kredycik, oplacasz z niego szkole i jezeli masz srednia wyzsza od 4.0 w gore, to moze ci zostac umorzone 30% tego kredytu. Mowila, rowniez ze umorzenia sie dostaje czesto, a srednia 4.0 nie jest u nich trudno uzyskac, heh ;].

 

JohnZi - have fun. Podpowiem Ci ze ten budynek jest kolo budynku Gazety Wroclawskiej - tego takiego, duzego, niebieskiego ;]

 

Ktos jeszcze ma zamiar skladac? Narazie bedzie {jest} nas dwoch {na dziennych} - JohnZi i ja ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

heh, nie chce Was Panowie (i Panie) dołować, ale w takich szkołach najczęściej płaci sie tez za miesiące wakacyjne i często jest zapis, że z kazdym semestrem moze być podwyżka o 10 % czesnego :D

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie - dzisiaj bylem o 9 rano i zlozylem papierku tutaj - http://www.dziennikarstwo.dswe.wroc.pl/index.php?id=493 - jestem przyjety :]. Sklada ktos jeszcze? johnZi mial skladac z tego co wiem, nielot sie zastanawial, tweety mial isc na zaoczne :]

 

Bardzo mila pani w dziekanacie siedzi ;P ;]

 

Btw. Czy we Wrocku nigdy nie sprawdzaja biletow w komunikacji miejskiej xD? 3 razy sie za darmo przejechalem autobusem + tramwaj ;]

 

 

w sumie to jeszcze się zastanawiam nad tą szkołą. zobaczymy co dalej wyjdzie :]

 

BTW: knysha: za czwartym razem już by ci się nie udało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś jest z was na architekturze we wrocławiu, może ktoś tak teraz składał papiery tak czy siak ide do 3 klasy liceum i trzeba sie zastanowić co sie bedzie chciało robić w przyszłoście wiec prosze o kontakt na gg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zoinho

Witam wszystkich. Co prawda nie jestem zaprawiony w boju - korzystam tylko z photoshopa i jak narazie jak najwiecej pracuje bo moj poziom nie jest zbyt wysoki. Teraz bede w 2 kl liceum ale juz chce pomyslec o studiach i tutaj pytanie. Gdzie składac papiery? W internecie sie tego obszukalem ale nie moglem wiele znalezc ( do tego nie wiem ktore studia to prywatne a ktore zwykle) Chodzi mi glownie o zwykle(darmowe). Bylbym wdzieczny za pomoc

 

P.S. Tym postem chcialem sie ze wszystkimi przywitac ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktos zna jakieś szkoły informatyczne (chodzi mi o studia) o kierunku Grafika Komputerowa czy cos takiego? Chodzi mi badziej gdzies w Podkarpaciu albo w poblizu. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jerrysanok

Siemka ja z takim nie typowym pytaniem czy jest ktos moze z sanoka na forum albo wie czy gdzies w sanoku albo blisko sanoka sa organizowane kursy na temat grafiki 3d tzn. nauka w 3ds maxie albo podobnym programie graficznym :] jezeli ktos wie to bardzo bym byl wdzieczny bo jakos nie moge sie nauczyc nic z ta grafika bo nikt mi tego nie pokazal a chcialbym zeby ktos mnie jakkby nakierowal na dobra strone:P zebym załapal o co chodzi w programie :]

dzieki z gory !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczna decyzja ...

 

Witam - analizowałem ten temat lecz jakoś na nic nie wpadłem ... Nie jestem jakimś wybitnie uzdolnionym uczniem w innych dziedzinach – interesuje się informatyką – dużo czasu spędzam przed komputerem i to nie przed jakimiś dennymi gierkami tylko zawsze uczę się czegoś nowego … chciałbym aby studia moje były związane z informatyka, grafika 3D … Jakie przedmioty są wymagane na studia o takim kierunku ? I jeszcze mam prośbę – proszę mi podać adresy stron albo kontakty jakichś konkretnych studiów (uczelni) w Warszawie właśnie dla takiego jak ja … Pozdrawiam i proszę o „konkretną” odpowiedz …

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w warszawie jest tylko 1 szkola, ktora uczy 3d... reszta to tani szit made in china, jesli wiesz o czym mowie... ja ide na zaoczne, bo mam prace ale jak bym nie mial to bym poszedl na dzienne...mianowicie. PJWSTK.EDU.PL

aha i zeby nie bylo > W ZADEJ SZKOLE W PL 3D SIE NIE NAUCZYSZ! SAM MUSISZ TEGO DOKONAC

 

a i jeszcze drugie :) =>

dzienne -> 1200zl\miesiac

zaoczne -> 650zl\miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio znalazłem cos takiego ciekawego- Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi ( http://www.wssip.edu.pl/uczelnia.php ). Właściwie kierunki mi się podobają i sama szkoła wydaje się fajna...ale to szkoła nie publiczna i co się z tym wiąże jest to pewien wydatek...640 PLN miesięcznie na studiach dziennych. Ponadto jak to zwykle bywa ze szkołami prywatnymi jest także i takie zagrożenie, że właściciel wraz z profami zwieje z kasą studentów za granice po 4 miesiącach;) (historia zna już takie przypadki) a takie obawy poteguje we mnie fakt, że ta szkoła jakoś tak wyrosła jak grzyb po deszczu. Wcześniej jakoś nie wiedziałem o jej istnieniu i nie moge nawet znaleść daty jej otwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności