Skocz do zawartości

Czym jest dla Was www.max3d.pl


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zabrzmi strasznie patetycznie...ale dzięki max3d.pl studiuje arch :D

Zaczęło się od tego, że bawiłem sie 3d, trafiając na max3d.pl spodobały mi sie wizki, po zrobieniu pierwszej coraz szerzej zacząłem interesować się tematem - stricte arch wnętrz. Później się rozwinęło i zakochałem się w arch no i oto jestem :)

 

I pomyśleć ze wszystko przez kumpla - "Ty patrz jakie forum znalazłem, ale tu jest dużo rzeczy o 3ds maxie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak aby zbędnie nie offtopować...

 

Dla mnie forum to długa lista świetnych osób które dzięki bytowaniu tutaj poznałem.

 

W między czasie Adek dał mi szansę na wprowadzanie szeregu zmian i nowinek na forum według własnej wizji... Co chyba nie wypadło źle zważywszy że większość nadal stoi. Hmmm, w sumie to jedną z największych plusów serwisu jest właśnie osoba administratora- zawsze otwarty na wszelkie propozycje i szczerą inicjatywę- nasz Adek :).

 

 

dr Ug- Eeeeee nie pamiętam ;), o dowody było by trudno więc będzie trzeba to jakoś wyprostować przy bro... A tak btw. tak z 3 lata temu sam siebie byś zbanował za pisanie pod wieloma nickami narwańcu jeden :>.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Max3d jestem kilka razy dziennie od ok. 2 lat. Mimo, że niewiele pisze to namiętnie przeglądam to worum marnując przy tym cholernie wielki kawał swojego życia, ale warto :)

 

Podobnego posta pisałem niedawno na innym forum, gdzie niedługo będę obchodził 4 rocznicę swojej bytności. A wszystko zaczęło się od niewinnej gry do której zapragnąłem tworzyć dodatki, a potem własne modele w co wkręcili mnie znajomi poznani na tamtym forum. Potrzebowałem informacji i tak trafiłem tu. I tak oto ta "głupia" gra zmienila moje życie i sprawiła, że teraz wybieram się na architekturę a nie jakiś "marketing i zarządzanie" ;) Zobaczymy co będzie dalej... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....a ja tylko dzięki max3d.pl zrezygnowałem z pracy w zawodzie jaki już prawie mam ( 5 rok budownictwa PK ) w ręku, na rzecz grafiki komputerowej, więc w sumie nie wiele he :), obudziłem się późno ale już jestem w tym obiema nogami, wdzięczny to ja jestem że ho ho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

witam wszystkich userow! od 5 lat czytam to forum a stałem się nałogowym userem od 2004 :D

Mam na imię Rafael!

sala: Czesc Rafaaael! :D

 

podobało mi sie wiele wypowiedzi, których nie będę cytował, ale powiem to co Piotrek napisał:

Dla mnie ten max3d to pożeracz czasu - ile miałbym wolnego, gdyby nie ten serwis ^^

 

ile razy żona się na mnie obraziła że poświęcam więcej czasu dla tego forum i grafiki niż dla niej, więc musiałem zastopować :) ......... "troszeczkę" ;)

 

a grafika to tylko pasja od dziecka jeszcze na timex'sie, ZX Spectrum, oh to były czasy, a teraz ja z tego nie żyję, zawód wykonuje kompletnie inny

 

- a tak w ogóle to, dostałem wiele pomocy od Was i dużo inspiracji, za co dziękuję!

- poznałem wiele ciekawych ludzi (meetingi to fajna sprawa:D), jeszcze raz dzięki organizatorom!!!

- i bardzo się cieszę że mogę być częścią tej całej maxtrzydekropkapeel'owej spoleczności userow

- wcale nie żałuję spędzonego czasu w tym serwisie!

 

A tak przy okazji to dziękuję Adkowi, Modkom i wszystkim userom za poświęcanie czasu w rozwój serwisu! Dobra robota panowie!

a tobie Pikasar za założenie wątku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jest max3d.pl? Miejscem, które warto odwiedzać co 15 minut;D Ba, najlepiej w ogóle stąd nie wychodzić!;) Cóż, pierwszy kontakt z forum był wielkim WOW i lekkim dołem, bo patrząc na wysoki poziom prac trudno było wykrzesać z siebie energie, żeby tą czołówkę gonić. Na szczęście człowiek to inteligentne stworzenie i co kiedyś dołowało teraz mobilizuje i tak właśnie powinno być!;) Świetne miejsce, świetni ludzie, doskonała atmosfera!

 

Po cichu zdradzę, że siedzi w mojej głowie pomysł, który zbliżyłby serwis bardziej do realnego świata i w jakimś stopniu mógłby się stać miejscem, które naprawdę można by było odwiedzić. Ale to nieco dalsza perspektywa wymagająca funduszy;)

 

Pozdrawiam wszystkich Userów wraz z Moderacją i Administracją, którzy tworzą tu coś wspaniałego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW :) same oldtimery ;),

cóż jam nie jest pionierem w tym miejscu, choć pamiętam je prawie od początku istnienia, i ostatnimi czasy to praktycznie mój drugi dom,

 

heh, pikSar - ale wątek strzeliłeś :)

Dla mnie ten max3d to pożeracz czasu - ile miałbym wolnego, gdyby nie ten serwis ^^

 

i co można by innego zrobić ;) . . .

 

będą zmiany w zarządzie - połowa modów odpadnie. Tyle na temat.

 

Szkoda, a tak dobrze się zapowiadałem ;P,

 

Może tak aby zbędnie nie offtopować...

 

... nowinek na forum według własnej wizji... Co chyba nie wypadło źle zważywszy że większość nadal stoi. Hmmm, w sumie to jedną z największych plusów serwisu jest właśnie osoba administratora- zawsze otwarty na wszelkie propozycje i szczerą inicjatywę- nasz Adek :).

 

 

I za to mu chwała :).

I niech nadal trwa, aż do późnej emeryturki :).

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O max 3d można by poezje i pieśni pisać;)

 

Nie od razu tu wylądowałem- raczkowałem gdzie indziej. Na max3d czerpałem tylko wiedzy i mało się udzielałem … bałem się Was!!… wymiatacze i w ogóle …strach :eek:

Jak zacząłem już coś konkretniejszego robić to zaczynałem się bardziej udzielać i nie żałuję.

 

Temu forum wiele zawdzięczam.. począwszy od super ludzi poznanych na meetingach i nie tylko…po pracę która już na mnie czeka.

 

Teraz moja przygoda z CG dopiero się zaczyna… skończyłem tech.elektronik , zaczynam studia zaocznie w wro (o ile się dostanę… wszyscy myślą -czego szuka elektronik na asp;)- a ja właśnie potrzebuję trochę takiej ASP-owsiej wiedzy aby sprawniej działać ) i teraz cały czas mogę poświęcić na to :rolleyes:

 

Max3d napędza.. mobilizuje… inspiruje.. daje możliwości…

Za 10 lat jeszcze tu mnie znajdziecie- przynajmniej mam taką nadzieję

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to moze i ja napisze bo az sie lezka w oczku zakrecila ..

jakies 3 lata temu kolega mi pokazal ta strone ale na poczatku jakos tak no nie mialem za wiele do powiedzenia :D bo i po co sie narazac heh

potem jakos tak poszlo i teraz chyba nie ma dnia co bym na chwile nie wszedlo i nie polukal co sie w wielkim swiecie dzieje ..

eh ciezko by bylo zyc bez tego forum :) i ciezko sie odwdzieczyc za to co dalo mi to forum.. i rowniez nie moge zapomniec o ludziach ktorych poznalem eh znow sie lezka kreci w oczku..

na koniec dopisze zebyscie dalej byli zajebisci tacy jacy jestesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jestem ETA,

jestem uzależniony od 3d (nawet jak mi sie nie chce modelować to i tak Blendera albo jakiś soft muszę włączyć XD).

 

Ja ze stroną max3d.pl miałem kontakt 2 lata temu, wtedy jeszcze na forum nie pisywałem tylko je przeglądałem:P, potem się na forum zarejestrowałem... ale wydawało się dla mnie zbyt pro żeby się o czymś wypowiadać (zresztą nadal tak jest XD) pierwsze posty zacząłem dawać od ostatniej bitwy.

 

Tak poza tym z strony i z forum nauczyłem się sporo rzeczy o 3d.... szczególnie dobrze kojarzą mi się videotutoriale KLICKA do Wings 3d, miło się je oglądało.

 

Pozdro dla całej społeczności tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to forum dało mi zarąbistego kopa do pracy nad sobą i nad 3d... Bez niego nauczenie się tego wszystkiego co się nauczyłem (trochę tego jest wbrew pozorom) ;) Zajęło by mi dużo więcej czasu... O ile w ogóle byłoby możliwe... Wiem bo przez długi czas nie miałem stałego netu i uczyłem się sam z manuala i jakichś książek... Moment pierwszego zalogowania na forum do data przełomowa dla mnie - tak naprawdę dopiero wtedy otworzyły mi się oczy na wiele spraw.

 

Poznałem tutaj wielu ludzi z którymi utrzymuję kontakt na co dzień, forum dało mi możliwość dowiedzenia się o różnych amatorskich projektach, pokazania swoich prac i porównania się z innymi... To tylko dzięki forum mogę teraz powiedzieć że coś tam już się nauczyłem i jakieś tam zdolności rozwinełem, mam nadzieję że nauczę się tutaj jeszcze masę rzeczy!

 

Dzięki wielkie za max3d.pl, może to głupio brzmi ale ten serwis naprawdę zmienił moje życie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposobem na laski... jak i na ich brak.

A po za tym dzięki forum rozpoczęła sie kariera trochę poważniesza od robienia wizytówek właścicieli sklepów spożywczych, wiec takim eee... dynamitem?

 

popieram hcpiter3d'a wielka biba Max Maniaków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam ,wbiłem się odrazu do bitwy3d z jakąś... no ... kiepską 'pracką'.

Zacząłem się czegoś tam uczyć modelować.I tak do dziś. Wsumie max3d daje motywacje do modelowania, ale zarazem łatwo się załamać jak się patrzy na pracki wymiataczy, tutoriale w których w 10minut robią coś co mi by zajeło rok:)

brw.Forum jak forum, dopiero spotkania piwne dają kopa do roboty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max3d.pl - ojczyzna nasza

Ojczyzna robotów

Ojczyzna Milesa Davisa

Ojczyzna Edwarda Gierka

Ojczyzna Jana Rulewskiego

Ojczyzna - a ojczyzna jest w sercu naszym

Bo nasza ojczyzna to nie tylko miasta i wsie

Nasza ojczyzna to także kwiaty... w dupie, he, he, he, he...

 

W naszej ojczyźnie wszyscy biorą narkotyki

Jedni palą marihuanę albo gandzię

A i inni biorą heroinę

Inni znowu piją alkohole wysokoprocentowe

Jest to nasz taki polski obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności