Jump to content
weedlog

Overpainting

Recommended Posts

Nikt tu nic dawno nie pisał, to może ja napiszę. Coś tam sobie dalej maluję i ostatnio chciałem zrobić coś takiego. Utknąłem jednak na takim jak widzicie etapie, bo słabo mi idzie wykańczanie czegoś takiego, potrafię sobie coś tam w wyobraźni ukształtować, ale jakoś nie mogę tego w PS'ie odwzorować. Może ktoś z Was będzie chciał i miał ochotę coś z tym zrobić.

postapo.jpg

Pozdrawiam, Cyanide.

To ma być prezent mojego brata dla jego dziewczyny na urodziny. Siedzę i kombinuję z uśmiechem dziewczyny, aby jakoś ładniej wyglądał i za nic nie mogę dojśc co mi tam w tym nie leży. Gotowe musi być jutro więc jeżeli znajdzie się tutaj jeszcze dziś jakiś dobry człowiek co mógłby mi pokazać co tutaj jest nie tak i jak lepiej zrobić ten uśmiech (a najlepiej taki aby było widać jeszcze zęby) to byłbym bardzo wdzięczny.

untitled-1.jpg

PS. Tak wiem, muszę kupić sobie Framed ink :-)

Chyba jednak do tego działu zagląda wyjątkowo mało osób. Cóż, trochę jeszcze pomęczyłem i wyszło mi coś takiego:

matelkaiklaudyna.jpg

Jak wejdzie tutaj jakiś PRO to niech napisze jak będzie mu się chciało jakąś konstruktywna krytykę, czy dobrze wybrnąłem (chociaż w części), czego nie zauważyłem, nad czym popracować.

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

skopiuj z googla jakieś usta. to zawsze spory problem, bo usta = szczęka.

Ktos sie pokusi aby to dokonczyc? Chcialbym zobaczyc jak wykonczy to Pros, a jak zrobie to ja...

483ea4ce59900.jpg

Hello :) Przeglądałem temat i bardzo mi się spodobał chociaż z przykrością przyznaję większość obrazków już wygasła :(

Ale fajnie było by reaktywować temat ja na razie jeszcze tylko jako ten który daje ale nie poprawia prac bo nie umie (JESZCZE :)

Więc jak mam ktoś ochotę to ja już dalej nie pociągnę tego rycerza : Dark_knight.jpg