Skocz do zawartości

Błąd na forum?


SSn4k3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wrzuciłem ostatnio coś do CG Free Stuff, ale mój temat nie jest wyświetlany jako ostatni. Dlaczegóż się tak dzieje?

I jeszcze pytanko: czy jest możliwość przeniesienia wczesniejszych tematów z darmowymi modelami (czy czymśtam) jeśli spełniają wymagania nowego działu? Kogo o to poprosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dal was info o dość oryginalnym błędzie, wczoraj postawiłem na nowo system, i na tym forum, po wpisaniu loginu pojawia się komunikat "dziękuje za zalogowanie bla bla" czyli wszystko niby ok, ale później wywala mnie do stronki logowania i przypadkiem stało się coś takiego, wkur****y że po 100ym razie prawidłowego wpisywania hasła mnie wywala, jako hasło wpisałem ..."asdfawsiagf" oczywiście pojawił się komunikat że jest źle i nie dobrze, ale !!... w prawym górnym rogu ...[Witaj, rosikowski.] po kliknięciu na mój nick jestem już w panelu użytkownika... (oczywiście hasło już zmieniłem i teraz wszystko działa prawidłowo)

 

EDIT: panowie, błąd się powtarza po zmianie hasła, nie wiem o co chodzi... w google jak szukam rozwiązania to nic nie mogę znaleźć, proszę o pomoc

Edytowane przez rosikowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian Ozga - rzeczywiście, jak się loguje na forum a nie na głównej to wszystko jest ok...

ale nadal martwi mnie fakt jak napisałem wcześniej...:

jako hasło wpisałem ..."asdfawsiagf" oczywiście pojawił się komunikat że jest źle i nie dobrze, ale !!... w prawym górnym rogu ...[Witaj, rosikowski.] po kliknięciu na mój nick jestem już w panelu użytkownika...
Czy to możliwe żeby ktokolwiek inny (czytaj złośliwy) zalogował się jako ja i narobił bajzlu ??

 

Adek - dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski: a klikales wczesniej zapamietaj logowanie?

I moze zapamietales haslo w przegladarce. Pewnie starsze cookie zostalo znalezione.

 

Wyczysc pliki cookie i zaloguj sie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek Tak, zawsze klikam "zapamiętaj" usunąłem ciasteczka i problem nadal jest... nie mogę sie logować na stronie głównej... jest tak jak pisałem wcześniej, po logowaniu "Dziękuje za zalogowanie(...)" i wywala mnie do głównej nadal nie zalogowany... narazie będę się logował na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś jest z logowaniem...

przy poruszaniu się pomiędzy wątkami PAMIĘTA LOGOWANIE...

przy przechodzeniu do wątków ze strony Głównej, NIE PAMIĘTA LOGOWANIA...

 

pozdrawiam.

 

[edit] dwa razy tak się zrobiło, teraz gra..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blad czasami moze sie pojawic jesli uzycie np. raz adresu z "www" a raz bez "www".

Do tego zapisywane są dwa różne cookie. Dobrze jest np. zalogowac sie pod tymi dwoma domenami.

 

Czasami ktos uzywa adresu z "www" a moze sie zdarzyc, ze link np. w rekomendacji prowadzi do http://max3d.pl gdzie taki uzyytkownik nie jest zalogowany.

 

Ogłoszenie!

Limit liczby prywatnych wiadomości został zwiększony do 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina: Poprawiłem to wczoraj. Powinno być juz dobrze :)

Logowanie: Rowniez poprawilem skrypt na głównej. Powinno być już dobrze. Przynajmnie jak testowałem to mi sie zgadzalo. Byl jeszcze bug, ze po wylogowaniu wyswietlal dwa linki,ktore prowadzily do strony ktorej nie ma. To bylo akurat zwiazane z vB. Tez poprawione.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w wątku "Rendery testowe...". Forum pokazuje, że wątek ma o jedną stronę więcej niż faktycznie jest. Na innym forum działającym na vB też spotkałem się z tym błędem przy dużej ilości stron wątku - zamykano tam temat i robiono podobny z numerkiem 2 :)

 

edit: błąd zdaje się występować przy określonej ilości postów na stronie.

Edytowane przez arev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję Wam rację. Nie używam Opery więc tego nie zauważyłem. Kilka dni temu był update do nowej wersji vB. Coś zmienili i raczej tak to nie miało wyglądać.

 

Edit: Chcialem to zgłosic, ale ktoś mnie uprzedził. Twórcy już o tym wiedza. Będzie poprawka w następnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez watpienia jakis bug juz nawet silnika vB. Ale ogólnie, nie wiem czy to bedzie dla Was problem. Jestem za utworzeniem tego wątku w wersji #2.

 

Bo ponad 1000 stron to i tak lekka masakra.

Nie wiem czy na coś takiego przystaniecie? Mozna to dzielic jak "Z drugiej strony ...." na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, podczas gdy postuje obrazki (imageshack, czy to z prywatnego czy zupelnie innego hostingu) to wyswietlaja sie one po paru minutach po czym nagle znikaja, podczas edycji takze nie ma zadnego sladu po obrazku, wklejonym kodzie itd. dopiero przy nastepnym uploadingu z "nowego" linka jest juz ok.

czy wie ktos moze co to jest :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błąd z wyświetlaniem najnowszej wiadomości w dziale?

 

mam takie coś:

 

wątek który widoczny jest jako najświeższa wiadomość w dziale, odwiedziłem już dawno temu, przy okazji pojawiło się kilka nowych wątków, ale ten dalej jest pokazywany jako "najnowszy".

 

Kilka dni temu miałem to samo, z innym wątkiem ( w tym samym dziale).

 

Używam opery 10, cookie włączone itp. Problem jest tylko z tym działem (albo ja nie do końca rozumiem jak to powinno funkcjonować)

 

widok z głównej strony forum:

hmmc.jpg

 

a tu widok jak wejdę do działu "praca oferowana"

 

hmm2r.jpg

 

mam nadzieję że obrazki lepiej to wytłumaczyły niż moje wypociny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest błąd. Główna strona forum ma małe opóźnienie jeśli chodzi o pokazywanie własnie na przykład ostatnich postujących.

 

Jest mały cache, aby za każdym odświeżeniem strony tego nie sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczenie jest proste.

Ze względu na buga w vB, zmienione jest działanie oceniania. Podczas klikania na ocenianie sprawdzane jest czy głosowałeś wcześniej i jeśli tak to jest zaznaczone na co głosowałeś. Powoduje to natomiast wykonanie szeregu zapytań do bazy.

 

Klikajcie raz i chwilę czekajcie. Ciągłe klikanie "zabija" troche baze danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi się tylko zdaje ale ponieważ nie piszę postów zbyt często to zauważyłem że ostatnio mam problemy po napisaniu każdego posta - przeglądarka mieli, pasek stanu pracuje, zmienia się url ale poza tym nic się nie dzieje - nie zostaję przekierowany na odpowiednią stronę. Post się oczywiście tworzy ale muszę już ręcznie przejść do strony forum. W sumie nie jest to jakiś wielki problem ale napewno trochę rzutuje na wygodę użytkowania, zresztą poobserwuję zachowanie forum przez najbliższy czas bo być może są to faktycznie jakieś przypadki losowe.

 

Edit: no, po napisaniu tego posta było ok:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się to zdarza od "zawsze" w sytuacji takiej kiedy mój post powoduje dodanie kolejnej strony w temacie i tam na tej stronie jest jako pierwszy, wtedy jest dokładnie jak opisujesz. Przywykłem już :)

 

EDIT: właśnie działo się to znowu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności