Skocz do zawartości

Silver Award: Domki Trzy AE5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super.Klimat tych prac bardzo mi sie podoba.Ta 2 i 3 bardzo fajne.fajny shader wody w 3 scence.Te zasłonki w 3 scence to maja materiał z sss?Pierwsza scenka trochę bez życia ale i tak jest bardzo fajnie;p(zieleni by sie tam przydało;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne scenki Andrzej :) Widze, że sie tam jednak nie obijasz ;)

Podobają mi sie te fruwające zasłony. Nadają życia i dynamizmu.

Ale z tym czasem 13h na jedną prackę to chyba troche oszukujesz :P, bo chyba nie wszystkie elementy musiałeś teraz modelować (roślinki, mebelki, itp.) Te elementy miałeś już wcześniej, mam racje ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nawet Ania mi napisała :D

 

Wielkie dzięki za ciepłe słowa :) Za te krytyczne również, są dla mnie bardzo ważne.

 

banana.split - Nie narzekaj tylko zabieraj się do pracy. Bo jak inaczej masz się nauczyć?

Yaro16 - Tak. translucent vrayowy z mapką w refraction.

Georgas - Nie. Clothem z maxa 8.

Yano - Wstawiałem tyle modeli ile tylko się dało aby zdążyć. :) Mebelki nie moje ale roślinki tak :)

 

Jest masa błędów. Ale miałem taki dedline jaki miałem i tak to wyszło.

 

PS: Yano - Od września mieszkam w Cieszynie. Może na jakieś pifffko wyskoczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

nie no znowu odbiera mowę!

fajne laseczki się obejmują na pierwszym renderze ;)

zasłony intrygujące, świetnie zrobione, ale tylko na wizkę bo chyba w realu mało prawdopodobne

woda w basenie za mało życia ma w sobie no i faktycznie jak piksar wspomniał drabinki nie widać pod taflą wody

ale pomimo tego rewelacyjne wizki! świetna robota lisku

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. widzę, że evermołszon wysya z ciebie to co najlepsze :)

 

prace super! mało detali do których można się przyczepić.. ale jendak jak w każdej pracy zawsze się znajdą. ot chociażby w drugim (najlepszym moim zdaniem) obrazku obiekty drugoplanowe już biją lekko zbyt mała ilością detali. obiekty po lewej stronie mają jakiśdziwny materiał na poręczach a po prawej można zauważyć kanty na zaokrągleniach krawędzi - wina najpewniej AA.

 

w pierwszym aż sięprosi o wygradientowanie nieba, ale wybacz staremu foto-tetrykowi khe khe ;)

 

w ostatnim najbardziej razi góra za domkiem. po prostu jakoś tak mi nie leży :)

 

oczywiście to nie błedy. można to nazwać ograniczeniem (czasowym lub technicznym) dlatego pomijając te błedy prace sa genialne :) i pomyśleć że to Ty rok temu w Gliwicach pytałeś mnie o sprzedaż i podejście klientów do wizek :) świat idzie do przodu a Ty Lisie wyprzedzasz go o dwa kroki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duck -> Czemu zaraz niepraktyczne. W środku są jeszcze przesuwne szklane drzwi całkowicie izolujące od ulicy. Jedyny problem jaki widze w zasłonach to ich czyszczenie :D

 

nielot007 -> Ty siatkorzerco. Nie będę miał już możliwości pokazania siatek. Ale co cię interesuje. Może uda mi się pomódz.

 

tweety -> Nie rób ze mnie takiego mastera bo będę się bał cokolwiek pokazywać. Jeszcze bardzo mało wiem i staram się to nadrabiać.

PS. Co znaczy w praktyce wygradientowanie nieba? :) może jakiś link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no białe są, popada, kurz naleci.. a do pralki to nie wiem czy sie zmieszczą :D

 

sztuka dla sztuki... jesli kogos stac na taki dom to zaslony zwyczajnie by wymienial :D.

 

Lis piekne wizki szczegolnie podobaja mi sie drapacze chmur moglbys robic ich wiecej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z textury.pl, bo widzę ze jesteś jakoś z tym związany

 

textury.pl to mój projekt którego niestety nie miałem czasu rozwijać. Może teraz na freelansie coś ruszy z tym :)

 

Lis piekne wizki szczegolnie podobaja mi sie drapacze chmur moglbys robic ich wiecej :D

Ja też je lubię :)

 

chveti -> hehe. dziękuję. Co do meetingu to chętnie bym aktywnie spędził czas. Teraz Silesia fakt niedaleko :)

 

peter_muler -> a nie wiem :) ja już swoją partię płytek odbębniłem.

 

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za komentarze i za fronta oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze widoczki takich domów w takiej okolicy i przy takiej pogodzie jak przedstawiona były mi niezmiernie miłe i wprowadzały mnie w krainę marzeń ;) dlatego nie będę się czepiać, że chmurki takie jakieś niedorobione no i woda w basenie faktycznie dostała gęsiej skórki a reszta jest OK, może jakieś ludziki dla ukazania ludzkich proporcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności