Skocz do zawartości

Silver Award: jadalnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tez bym sie jedynie czepial tilingu na podlodze ... kad mi sie podoba , dodaje duzo dynamizmu . ladne wnetrze . to cos dziwnego do siedzenia bez oparcia w tej jadalni mi sie srednio widzi pod wzgledem wygody chociazby przy jedzeniu .. ogolnie bdb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI WSZYTSKIM :)

 

oswietlenie to w pierwszych dóch vraysky&vraysun w trzecim ciemny environment i różnego koloru iesy, wszedzie gamma 2.2 i ir_map+light_cache, chyba tyle do tego sporo szopa:)

A jesli chodzi o powstanie to kiedys migneło mi zdiecie z jadalnia w takim klimacie i tak dla zabawy w ramach testow oswietlenia wyszło to:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc modeli pochodzi z moich starych wizek kilka z archmodels ,durzo to free stuff poszarpany gdzies z netu i w sumie specjalnie do sceny wymodelowana została jedna roslinka pomieszcenie i głowne meble, bo tak jak pisałem zaczeło sie od testów oswietlenia:)

dzieki wszystkim za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

literówka się wkradła (znowu ;p) w nicku w obrazkach nie mlodoAS a mlodAS, należy usunąć literkę 'o' ;p coś ostatnio macie sporo literówek, może pomoc potrzebna? jakby co służę pomocą :]

 

ps. sorry za offtop'a, po poprawce, możecie ten post usunąć czy cuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspolpracy w mojej firmie . Poszukuje osoby ktora bedzie sie zajmowala grafika 3d . Jestesmy firma dzialajaca na rynku brytyjskim . o wiecej pytan prosze o kontakt pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności