Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Kolekcja modeli -Mercedes GLK


JohnZi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

daje znow edit poly, i tam usuwam zbedne vertexy, nadaje karoserii grybosc i wygladadzam rowki podwojnym chamferem. Bolkiem wycinalem m.in wglebienia na lampy, czasem wloty powtrza, roznie:) mozesz porownac ze screenami:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no tak dawno tu nie wpadałem a tu taki wow !!!

Naprawde chyba znowu zaczne coś kleić może zacznę od jakiejs mydelniczki ;)

 

WIELKIE DZIEKI ;) za motywację ;)

I ŻYCZę DALSZYCH WSPANIAłYCH PRAC, LENIWYCH CHWIL SOBIE I TOBIE ;) I RESZCIE TEZ ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze, troche przesadzacie z tymi pochwalami, az czlowiekowi glupio sie robi:p Talentu chyba nie mam, bardziej cierpliwosc hehe.

Chveti sklanialbym sie raczej ku drugiej opcji:) dzieki jeszcze raz:) mam nazdieje ze najblizszym czasie ebde mogl sie zajac czym innym, nie samymi autami czlowiek zyje, pozdro:)_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot dokladnie ci nie powiem, ale mysle ze gdzies kolo 30, moze 40 godzin:)

D4D4L z tymi printami to w ogole kosmos, do tych nowszych prawie w ogole nie ma, dlatego tez czesto musze szukac jakichs zdjec w odpowiedniej perspektywie , tak jak pecet mowi:)

printow jak i zdjec od gory prawie nigdy nie ma, wiec posilkuje sie printami aut o generacje wczesniej, sa w miaare podobne, no ale to nie jest zasada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu bez komentarza... takie tylko mam pytanie - może jakies fajne renderki co?? ;)

 

 

edit:

mam małą prośbę - możesz mi podesłać zdjęcie z wyglądem twojego studia i z ustawieniami tego materiału na samochodach? na maila np. trosiek (at) interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności