Skocz do zawartości

Sculpty: testy, proby, speedy, porady itp


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hatt3r: MAsakrycznie przytłukłeś sculptem:D oczy wyszły Ci smerfastycznie, podobają mi sie brwi i nieregularnosc ich ułożenia:) szacunek. Ja własnie nie wiem jak sie wstawia kulki jako gałki ocze, bede kminił, jak znajdzie sie troche czasu;/... moze podpowiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatt3r wiesz co mi sie w tym nie podoba? To pionowe wglebienie pomiedzy glowami i zmarszczki. Nie daja zludzenia napiecia, one po prostu opadaja. Jakby byly 2 glowy i skora im sie topila a nie rozrywala.

 

Hagelades fajne tylko wyglada staro przez oczy i nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus uszy bym cofnął trochę do tyłu bo wchodzą na żuchwę i trochę poszerzył czaszkę nad uszami. Nos mi się właśnie podoba taki spiczasty pasuje do tego gostka.

 

Polecam robić z boxa zamiast kuli, przy kuli za dużo polygonów się marnuje na jej biegunach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomala, spróbuje z boxa następną, bo fakt, dużo poly leci w diabły a retopo mi się nie chce.

 

A tak btw, to laska miała być nie gostek:P

Powalczyłem jeszcze z godzinkę i tę już odpuszczam.

Przepaska i włoski w maxiu.

84176e72c8c36cc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx za komenty, zrócę uwagę jak będę coś dłubał na nim..

 

Tomala, raczej nie, chyba że coś skończę w miarę solidnie, czemu pytasz?

W folio w wipie chyba miałem tego w okularach o ile dobrze kojarzę, no ale w wipie to różne rzeczy wrzucam i wywalam:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model. Poprawiłbym okolice poniżej dolnej wargi, widać to z profilu konkretnie chodzi mi o to że jest płasko i cofnął bym trochę żuchwę wraz z dolną wargą. Pomniejszyłbym ucho w pionie i nie robiłbym widocznych mięśni szyi wychodzących z ucha, bo u kobiet raczej takich nie widać chyba że jest napakowana :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

zeet fajne ćwiczonko;)

 

A tu mały speed ode mnie o tak żeby poćwiczyć rzeźbienie w takim czystym stylu. Czas to trochę ponad 1h pracy i jak widać w paru miejscach jeszcze trochę poglucone, ale już mi sie nie chciało. Z polycube'a.

head4un7.jpg

Dawajcie dalej chłopaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności