Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mitsubishi Lancer Evo VIII


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na poczatku chce podziekowac Bubulkowi ze mu sie zachcialo odkurzyc moje evo i zmotywowac mnie do dzialania. Nadal ogolna koncepcje tej pracy, niestety musialem mu ją porwac i brnąc do konca za co przepraszam :).

Dziekuje tez Wojtkowi ze jechal mnie na kazdym kroku i wytykal bledy :) no i ciesze sie ze w koncu moglem dokonczyc ten kawal zlomu ;)

 

Do rzeczy :)

23a319cdb509da96.jpg

 

 

No to teraz mozecie zaczac po mnie jechac ;) pozdrawiam, C&C mile widziane :)

Edytowane przez ReflectVision
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to żeś zaszalał, materiały na aucie wyglądają bardzo ładnie, szyby lakier no i felgi są piękne, co do modelu to wiadomo pierwsza liga, otoczenie ciekawe dzięki czemu render inny niż większość pokazywanych autek na forum widać, że Bubu, i Wojciech mieli dobry wpływ na ciebie, tylko pozazdrościć umiejętności oraz uporu w pracy nad tym jak i innymi twoimi autkami, Brawo Brawo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz ci pisalem, super wyszlo:)no ale uparles sie zeby ci cos po fachu napisac sensownego. Niepotrzebne sa moim zdaniem te kratownice, nie chodzi moze zbytnio o ciec, lecz o samo odbicie w aucie- na drzwiach nie wyglada to ciekawie. cienie tez mogly byc troszke zblurowane, na calej scenie maja one taka sama ostrosc( patrzac po odleglosciach obiektow od zrodla swiatla, powinny one sie roznic) jednak te dwie uwagi nie wplywaja raczej na odbior pracy jako calosci, pro i tyle, 5 sie nalezy:) na galerie tez pewnie zapracuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no a mi się nie podoba... jakoś to takie ble...(chyba bardziej wole studyjne rendery ale nvm..) A mianowicie co mi się nie podoba... to to że nie pokazałeś piękna tego modelu... 1 bok + reszta w cieniu... strata tak dobrego(chyba) modelu na taki render... i troszkę za krystaliczny lakier jak dla mnie... tak jakoś coś mi się nie widzi... otoczenie... no jest takie jakie jest... beczka ma fajny lakier... tylko poco beczce lakier?:P

 

Model 4/4+, scenka 4-, kompozycja 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, no nie wiem... ogólnie pracka bardzo fajna ale jakoś tak za mało Lancera w tym wszystkim, tak jakby był tylko dodatkiem do starego magazynu zamiast na odwrót... może lepiej by było, gdybyś przysunął go troche bliżej kamery, ustawił nierównolegle do murku i używając VRay Camera (lub ZDepth i PSa) dał małego DOFa, tak żeby oddzielić głównego bohatera od tła... ale to tylko moje zdanie ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku zalodowala mi sie tylko gorna czesc renderu, ale po zobaczeniu dolnej czesci z wrazenia powiedzialem tylko "ojjj....". Swietnie wyszlo, ale po dluzszej chwili, jak juz wczesniej stwierdzono, lewa strona lepsza od prawej, albo inaczej: dol lepszy od gory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale mi ta scenka za bardzo nie podchodzi... :/ Nie podoba mi sie otoczenie i jak dla mnie zbyt kontrastuje z samochodem (otoczenie brudne, a samochód świeci sie jak psie kule ;P ) Nezły modeling, niezłe textury, ogólnie każdy element z osobna jest dobry, ale razem tworzą nieciekawe tło dla samochodu. Najbardziej razi mnie sufit, obciąłbym 1/3 górnej części obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora odpowiedziec na wszystkie posty. Dziekuje za kazdy post nawet ten krytyczny ;)

 

mrkrzysiek - troche sie przy modelu obijalem, bo robilem go ponad rok z tego co pamietam , a moze i dluzej, nie jestem dobry w renderingu ale staralem sie jak moglem zeby cos z tego wyszlo

 

Kr3tz, CG_Lama - wielkie dzieki :)

 

Robertus - to moj 1 powazny samochod byl, wiec cos tam moze byc pokrzywione, ale moze zaniedlugo wrzuce siatki modelu ;) aha i powiedz mi czego nie widac :) bo ja akurat lubie taki "polklimacik".

 

Sephi, polka dot - wielkie dzieki ;)

 

t0m3k - jestem przeciwnego zdania :)

 

vision3d - piąteczką niepogardze ;) dzieki mistrzu

 

Lukasz_Stanek - nie przecze :) ale troche czasu zajeblo robienie detalu i glupio by bylo teraz go uciac. Dzieki ;)

 

JohnZi - ktore kratownice ? chodzi o siatke za kamerą ? :) czy kratownice na dachu

 

Bubu - :*

 

Last Soldier - dz :)

 

Predator - mam slaby warsztat i na tyle mnie stac :)

 

Tomuś, Homa, Hindus - :D

 

D4D4L - nie widziales lakierowanej beczki ? :) nie przejmuj sie mnie tez sie nie podoba nic :)

 

Klicek - nie bij, to wina Bubu ! :D:D dzieki Klicorku :)

 

Chveti - tez mi sie lewa bardziej podoba :D

 

-hpx- - tak :)

 

Loozack - moze jeszcze kiedys przysiade jak czas pozwoli :) wielkie dzieki ;)

 

P3ter, Muddy, Poke - dzieki

 

Yano - "otoczenie brudne, a samochód świeci sie jak psie kule" nie widziales nigdy takich zdjec ? gdzie burzuje w wypolerowanym evo jezdza do dokow albo w okolice ze zniszczonymi budynkami, hangarami robic zdjecia? To jest wlasnie cos artystycznego wg mnie. Dzieki za komentarz

 

JunioR - nie mam takiego talentu jak Ty i brat :)

 

 

 

Dzieki wszystkim ze poswiecili kilka minut zeby zobaczyc render i napisac cos ciekawego, bo jest to i przydatne, i motywuje do dalszej pracy. Nawet krytyka nie zniecheca :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe, no ładne, ale nie rewelacyjne :)

Wydaje mi się, czy perspektywa jest dość mocno zniekształcona?? ;> Mam takie dziwne wrażenie, że to niezamierzony efekt.

Odtwórczo bardzo ładnie, ale brakuje mi tu czegoś.. może delikatnie skontrować światłem samochód od tyłu, żeby wyrwać go z tła?

Modele i teksturki miażdżą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności