Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

redaktorka gazety trAci prace, rzuca ja maz itd
i przychodzi żmijewski ;) też oglądałem ale powiem ze nawet takie średnie , można obejrzeć jak sie nudzi, ten jest dobry Przekręt(Snatch) - najlepszy film jaki widziałem, Podziemny krąg też bardzo dobry, Trespassing tak 4/6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars episode III: Revenge of The Sith (proszę o czytanie tego z lekkim przymróżeniem oka bo jest to bardzo subiektywna wypowiedź)

Nie no brak mi słów, jest po prostu WYCZAPISTY film! Jeśli nie lubisz Gwiezdnych Wojen to przejdź się do kina na efekty i muzykę i animacje i scenografie i sceny walk itd :D

POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke teraz moje 12 groszy

Tak jak myslalem semsta sitów okazala sie zamsta shitow:

Ale po kolei ...oczywiscie poszedlem na premiere o 0:01 bo...mój zegar biologiczny i tak jest ustawiony na wampiryczna strefe czasowa

Jak to na premierach w kinopleksie rzucili na stoly darmowe zarcie :)

ale nie zjadłem bo miałem swoja teorie spiskową na ten temat :) no i nie miałem świetlnego miecza zeby sie dopchac.

Teraz o filmie ...jak to bywa z filmami które sa brakującym puzzlem układanki

mamy cały zarys obrazka na okolo i brakujacy wyzej wymieniony puzel jest czescia nieba w kolorze niebieskim....czyli w filmie wiedzielismy co sie stanie ...

kto kogo urodzi kto umrze...kto przezyje kto stanie po ciemnej stronie i kto bedzie lordem ulubionym vaderem...

Rendery...uh oh...jak zwykle swietne jak to w SW bywa...roboty...space shipy i wogoole...sceny walki kolorowe miecze swietlne super...czasem dllugie i juz przynudnawe

Dialogi...eh...najgorsze co moglo byc...bufoniaste prostackie texty...nie bylo w tym filmie zadnego porzadnego madrego dialogu...wygladalo to mniej wiecej tak bla bla bla ...naparzejace sie roboty...bla bla bla naparzajacy sie jedi.. :P brakowalo dialogu ze "wstrzykiem" jak np w kill bilu 2...nie brakowalo natomiast standardowego textu "i have a bad feeling about this" :)

 

Walki na light sabre... Dlugie i kolorowe :) i nie wnoszace nic nowego po za tym ze byly o wiele szybsze niz w poprzednich czesciach...w walce..ana na "wulkanicznym czyms" wydaje mi sie ze green box nie wyrabial i zastosowano tylnia projekcje w 2-3 scenach

 

Fovowe wizje anakina tez jakies takie fovowe :P no i ze 3 razy...

 

wstrzyki z innych filmoow...jak w ataku klonoow widzielismy pogon "taxowki" z 5th element luca besona... to tutaj lord vader po lekkim remoncie wyjezcza do nas na "desce" jak nosferatu z 1922 roku..tak samo gwizdanie kenobiego na jaszczura i zeskakiwanie na grzbiet ze standardowej wysokosci skalki jak w zorro i poozniej indiana jones

 

podsumowanko:

rendery grejt...jak zawsze

mate painting w tle prze super ...a zwracalem na to duza uwage i troche tych paintingów bylo w filmie (btw. wie kto robil ktos?)

walki na "swiatelka" troche za szybkie i nie bylo w tym nic nowego...oproocz tego wymmiatacza z 4rema :)

dialogow uznaje ze wogole nie bylo

 

A tak na koniec to brakowalo w filmie "czegos" jakiejs zagwozdki ktora albo by nie pasowala do ukladanki...czegos dziwnego...jak w detektywistycznych powiesciach...wiecie juz wszystko od poczatku... a pojawia sie "zonk" tuz przed napisem "the end"...

 

 

nom mozecie zaczac rzucac we mnie kamieniami...ja chowam swooj swietlny miecz i ide go zakopac w ogródku...i przechodze na ciemna strone szmocy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

revenge of the sith.. bez bluźnierstw proszę.. zdecydowanie świetny film i chyba najlepszy z sześciu epizodów, brdzo ciężki , mroczny, wypełniony gniewem i bólem... zdecydowanie lucas odkupił swoje grzechy z poprzednich dwóch epizodów.. Film doskonale dopełnia sagę i znakomicie łączy wszystkei części w jedną spójną całość// i co z tego ze każdy wiedzial jakie zdarzenia nastąpią.. film jest doskonały bez dwóch zdań.. tym razem george nie przesadził z niczymm.. wsyztko jest wyważone i dopięte na ostatni guzik.. to tyle z mojej strony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film jest swietny, imperator, jedi, kashyyk, grevious i cala masa obcietych czlonkow :D Jedynie troche zal ze w ogolnym rozrachunku ani i padme wyszli na lekko ograniczonych umyslowo :D Lucas za duzo pokazal ckliwych przytulanek zamiast rozwinac motyw przemiany wewnetrznej anakina, przez co jest strasznie skrocona. Ale mimo wszystko najlepszy epizod z nowej trylogii i u mnie osobiscie zaraz za imperium kotratakuje :D

Alez bylo tych odcietych czlonkow, chyba tylko dlatego dali mu od 13 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pochwał ;) Mi SW E3 bardzo się podobało. Jedyne do czego można się przyczepić to to, że niespecjalne były relacje między postaciami i przemiana Anakina, no i to że ze względu na intensywnośc filmu wydawało się że trwa z pół godziny... IMHO godzina więcej by nie zaszkodziła ;) A efekty? Heh, rozmach taki że chyba wcześniej takiego nie było. Ja bym filmowi dał 8,5 - 9 na dziesięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!UWAGA SPOILER!!!

 

sith_LORD -> dokładnie, a szczególnie scena jak Anakin już leży bez nóg i krzyczy do Obiego "I HATE YOU!" SUUUUUUUUPER! :D:D:D:D:D

 

!!!KONIEC SPOILERA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROTS rządzi. dla samej choćby sceny pokonania anakina i budowania jego zbroji...miodzio.. no i zostawił nam film dwa kultowe już dla wielu teksty:

SPOILER (taki troszkę :P )

 

- Lord Vader?

- Yes master?

- RISE!!

i:

"you were the chosen one !!you were supposed to destroy the sith, not to join them!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dam swje 5 groszy i powiem, ze SW EP.III ROTS Był dobry ale mogło być lepiej...no i poczatek z tymi zbędnymi żarcikami...ale potem buhahaha i love this film i na końcu jedne co było naprawde najbardziej wazeliniowate w całej trylogi ten krzyk Vadera "NIEEEEEEEE" wogle a wogle nie pasował mi do Vadera jakiego znam (z ep. IV, V i VI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzałem Saharę i Królestwo niebieskie jakoś nudne były dla mnie, dialogi nędzne, scenariusz nie składny a realia środniewiecza to już całkiem do niczego (Królestwo nie Sahara)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Episode III - hmm ciezko powiedziec - z jednej strony sie podoba [efekty, Generał Grievous, proba zabicia Kanclerza :o] z drugiej juz nie :/ [gra Natalie Portman - porazka :o]

Sahara - tez jakies takies siakies ;)

Kroniki Riddick'a - nooo ujdzie

xXx: State of The Union - hmm czarnuchy kradna czolgi? Moze byc ;) - bajerancki film o [praktycznie] niczym :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam polecam

THE JACKET>>>cos w stylu The Butterfyl efeck. fajne:)

13D.>>>film akcji, fajny ale poza fajna zabawa kamera poscigami itd. to nie zabawi was tu fabula...jest cienutka. ale mimo wszystko nie da sie nudzic na tym filmie:)

MiastoBoga>>>mocne kino, swietna fabula(pisana przez zycie), akcja,

narracja,THE BEST!!

FullMetalJacket kino dla lubiaczch dobre filmz wojenne polecam soldatomHEHEHE

no i the end

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SWIII - Mieszane uczucia. Rendery swietne, ale jak dla mnie zbyt kolorowe. Przypominajac sobie bardziej szarawe klimaty ze wczesniejscych 3 czesci, mniejsza gama kolorow bardziej tworzyla klimat. Fabula idealnie laczy stare z nowymi, ale ogolnie nie wywarlo na mnie az takiego wrazenia na jakie liczylem. Anakin wyszedl na psychopate?:) Troszke mial chlopak slaba psychike na co nie wygladal w poprzednich czesciach. Ogolnie mi sam film podobal sie srednio. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unleashed -Podoba mi sie, a to dlatego ze jest inny niz te wszystkie "super produkcje". Sceny walki sa bardzo dobre, ale film na szczescie nie jest kolejna bijatyka w stylu "gon, bij, dobij" ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja świeżo po ROTS obejrzałem czwarty epizod i doszedłem do wniosku że jest on równie infantylny jak i trzeci, Luke tak samo szybko i niespodziewanie się nauczył mocy, jak Anakin przeszedł na ciemną stronę :P Ogólnie nowe i stare części są na mniej więcej tym samym poziomie :)

 

Co nie znaczy że mi się nie podobają, lubię wszystkie, począwszy od E1 na E6 skończywszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luke się nauczył mocy bo była w nim silna, a w Epizodzie 4 praktycznie jej nie używa. Jednak infantylizm e1, e2 i e3 jest znacznie większy:

---------

on jest zdrajcą!

nie to on jest zdrajcą

--------

stało się coś pięknego będziemy mieli dziecko

i co my teraz zrobimy.

-------------

cytowane nie dosłownie ale sens jest zachowany

niemniej także jestem fanem SW i może dla tego bolą mnie tego typu uproszczenia lub błazenady robotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że Luke miał w sobie moc, ale mimo wszystko w 'starych' częściach także jest wiele uproszczeń i niedomówień. Przez całe życie nie czuł mocy, Keniobiemu się nadziwić nie mógł, parę razy mieczem pomachał z zasłoniętymi oczyma, a tu nagle ni stąd ni z owąd trafił rakietami w mały cel ;) Zresztą postaci w E4, 5, 6 też są 'papierowe', tylko że sentyment jest większy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem świeżo po obejrzeniu "Robots" panów od IceAge i musze powiedzieć, że film jest świetny! Jest w nim przygoda jest fajny klimat i akcja nie pozwala zasnąć...

naprawde jestem pod wielkim wrażeniem,

film tak jak Epoka Lodowcowa jest znacznie lepszy od badziewiastych, ostatnich filmów DreamWorks i Pixara, przewysza dla mnie nawet Shreka 2 a napewno juz Shark's Tale (Zapomniałem jak to się pisze) a Finding Nemo wydaje się naprawde wielkim gniotem.

Naprawde dla mnie panowie z Fox'a są teraz numero uno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj ogladnolem w tv the gatering (zgromadzenie) z Richi- nie podobal mi sie jakis taki glupi

 

za to widzialem zajawke tajwanskiego filmu 69 i sie zajawilem, niewiecie panowie gdzie taki film moge dostac? ktos tu jest fanem kina azjatyckiego chyba? przeslal by mi priva albo zagadal/zostawil gg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą skończyłem oglądać Sin City i muszę powiedzieć, że film jest pierwsza klasa. Świetne ujęcia, montaż i efekty. Fabuła na najwyższym poziomie bo na podstawie świetnego komiksu:) Bardzo dobrze oddaje jego klimat. Gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SW III - nawet nawet - efekty znakomite (co w końcu można było przewidzieć)

Fajniasto wygladał pościg Obi van Kenobi na jaszczurze ( lepszego smoczka do tej pory nie wiedziałem :P ).

Masa komicznych scen - troszkę odróżnia sie tym od reszty.

Strasznie denerwujacy był moment przejścia Anakina na ciermna stronke - takie strasznie prościaste. ( chodzi mi o walkę cesarza z Samuelem L. Jacksonem)

 

Ostatnio ogladałem Hotel Rwanda - na prawdę mocny film - doskonały scenariusz i przesłanie. Polecam:D

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności