Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

Hubble 3D w IMAXie: Niestety tylko 20% filmu to rozbudowany wygaszacz ekranu. Reszta to dokument o budowie teleskopu, jego eksploracji i wyprawach naprawczych i modernizacyjnych. Niemniej sam tylko kosmos pokazany w 3D przez 10 minut zapiera dech w piersiach i NAPRAWDĘ warto to zobaczyć.

 

Jak ktoś ma dzieci, to posiadam kupony zniżkowe na ten film: rodzice wchodzą po cenach studenckich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie się wydawało, że jakość efektów strasznie spadła w porównaniu do poprzednich części? Momentami miałem wrażenie, że oglądam niskobudżetówkę...

 

Nie przypominam sobie, żeby w poprzednich częściach było jakieś specjalnie dobre te efekty ;) Tu nie ma dramatu, aczkowliek reżyser za dużo się Matrixa naoglądał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil: Afterlife (pierwsze 20 minut - dalej nie dalem rady) - wylaczylem mozg, ale niedostatecznie. Wszystko w tym filmie jest beznadziejnie glupie a masa scen jest zrobiona tylko i wylacznie jako pretekst do pokazania 3D. Pierwsze dwie czesci byly ok, trzeciej juz nie dalem rady obejrzec i przy czwartej poleglem z kretesem. Sa jakies granice do ktorych moge zniesc bzdure i cieszyc sie filmem. Ta produkcja przekroczyla je juz na samym poczatku.

BTW - chcialbym jeszcze Jovovich zobaczyc w jakims fajnym filmie. Jak na razie to Piaty Element jest najlepsza produkcja w jakiej ja widzialem... A latka leca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się "The social network" zupełnie nie podobał. Był co prawda bardzo sprawnie zrobiony warsztatowo, dobre zdjęcia, reżyseria, świetna muzyka, ale po co to wszystko? Jak dla mnie jest to wielka reklama facebooka i laurka wystawiona jego twórcy, która ma przekonać ludzi że choć podejrzewa się go o rzeczy niecne to w istocie całkiem fajny z niego koleś. Jestem przekonany że gdzieś w najgłębszych kulisach tej produkcji domniemany twórca facebooka okaże się osobą która zamówiła i sfinansowała taki film, mimo iż publicznie odcina się od tematu i filmu oglądać nie zamierza.

 

 

 

uwaga spoiler!

 

na końcu filmu brakowało tylko żeby Mark dostał pozytywną odpowiedź od byłej dziewczyny o przyjęciu do grona znajomych, wtedy laurka byłaby doskonała. Jakbym miał miliard na koncie nie znalazł bym lepszego sposobu na zbudowanie sobie wizerunku spoko kolesia i odegrania się na wszystkich dotychczasowych wrogach :)

samo zakończenie też pozostawia spory niedosyt, bo przyjmując konwencję takiej kroniki wydarzeń w zasadzie można było filmu i urwać 15 min wcześniej i dokleić napisy o dalszych losach bohaterów, albo pociągnąć to jeszcze z 30 min i zrobić tak samo, byłoby to bez różnicy

Edytowane przez walmord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walmord, jakiś inny film oglądaliśmy :)

 

SPOLIERY

 

Nie mamy powiedziane czy faktycznie podpuścił Seana Parkera, nie wiemy na ile maczał palce w odsunięciu Saverina, na pewno zagranie z wioślarzami nie było do końca czyste. Nie ma żadnych odpowiedzi a milczące zachowanie Zuckerberga da się wyjaśnić zawsze na 2 sposoby. Bardzo to sprytne ze strony Finchera, w zasadzie nie powiedział nic w bardzo fajnym stylu. Zresztą bez dwóch zdań Zuckerberg został pokazany jako palant, to chyba widać od pierwszej sceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAME SPOILERY

 

@biglebowsky

 

doceniam warsztat Finchera i to jak cały film lawirował pomiędzy pokazać-niepokazać, tłumaczyc-nietłumaczyć, ale im bliżej końca tym gorzej mu to wychodziło, kiedy ranga pokazanych problemów się podnosiła, nie dało się już wszystkiego wytłumaczyć ze jest cool albo nie cool, a ostatnią sceną wszystko zniweczył, kiedy Mark siedzi sam przy kompie i prawnicza rzuca mu zza pleców że wcale nie jest dupkiem a on w tym czasie czeka w napięciu aż była miłość mu odpowie jest bardzo jednoznaczna, łopatologiczna, sklecona jakby na zamówienie, nie wiem jak to inaczej odbierać. Jestem też pewien że ci co nie mieli konta na Facebooku i zobaczyli film teraz na pewno już to konto mają, czyli film zadziałał.

Edytowane przez walmord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

essential killing - bardzo mieszane uczucia po tym filmie. niby bardzo dobry, nietuzinkowy, ale kilka scen niszczy cały efekt... Na pewno warty obejrzenia, ale po kilku dniach, niemogę się zdecydować, czy mi się podobał, czy nie...

 

wyszedłem w połowie filmu z kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól mi wejść - Straszna, przerażająca kupa. Ilość grozy na poziomie sagi Zmierzch...

Ostatni Władca Wiatru - W rzeczywistości jest to Księga Wody oparta na kreskówce Avatar, tyle, że niemiłosiernie okaleczona fabularnie. Efekty przyzwoite, gra aktorska nie najgorsza, więc ogląda się przyjemnie. Film jest dla dzieci, warto wziąć na to poprawkę. Polecam jako lekki odstresowywacz.

Edytowane przez Shogun 3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni Egzorcyzm aka Last Exorcism - Film napewno nie jest typowym horrorem , troche leży w nurcie tych "kręconych kamerą domową" ale odbija w strone reportażu , moim zdaniem koncept filmu jak i odczucia po nim są super , spodziewam się że wiele osób moze uznać że to gniot ale podobał mi się za ciekawe podejście do tematu , choć technicznie kilka scen padło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skyline !!!

jeden z najgorszych filmow jaki widzialem w tym roku

temat fajny i po trailerze spodziewalem sie czegos na miare Dzien niepodleglosci

momentami taki kicz ze ludzie zaczeli sie smiac na glos w kinie a to raczej nie za dobra recenzja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead - serial z dosyć zdrowym podejściem do tematu zombie. Bałem się że skopią go jak większość filmów o tej tematyce, ale całe szczęście pozytywnie mnie zaskoczył. Jak dla mnie obecnie najlepszy serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

This film is not yet rated - jest to dokument na temat MPAA i przyznawania kategorii wiekowym, filmom, w stanach. Bardzo dobrze pokazuje w jaki sposób przyznawane są oceny i ukazuje wszelkie minusy oraz niedorzeczności tego systemu.Warto obejrzeć, chociaż z tego względu, aby dowiedzieć się, dlaczego filmy są teraz nijakie i skierowanie do nikogo.

 

Ocena 7/10 wydaje się sprawiedliwa. Warto obejrzeć z tego względu, że mało jest dokumentów, które pokazują przemysł filmowy.

Edytowane przez Frankot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maczeta jest groteskowa, kiczowata i glupia, ale przynajmniej jest fajne gore na wysokim poziomie, wlasciwie mozna ten film nie ogladac od poczatku do konca tylko sobie poprzewijac na co ciekawsze sceny, po pierwsze obejrzy sie to co jest jedyna zaleta filmu czyli rozwalka a po drugie oszczedzi sie sporo czasu, ktory bedzie mozna spozytkowac na inny bardziej wartosciowy film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Zaplatani: wlasnie wrocilem z 3D... wszystko genialne, a kon lepszy niz osiol w Shreku ;) W ksiezniczce prawie sie zakochalem, ale macocha jako postac CG o ciupine chyba lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napalilem sie na incepcje bo wszyscy zachwalali a na imdb ma 9,1, tak wiec zaczalem ogladac w napieciu spodziewajac sie nie wiadomo czego... i otrzymalem sredni thiller s-f, niektore efekty fajne, rozpadajace sie budynki, strzelajace zolnierzyki, ludziki w snach itp itp i nic poza tym.. co w tym ludzie widza.. to ja nie wiem.. miejscami byl nudny.. film oceniam na 5/10

EDIT: wydaje mi sie ze ludzie sie stesknili za bardzo za filmami typu "matrix" a incepcja miejscami jest bardzo podobna to po pierwsze, a po drugie z Nolana zrobili takiego troche Quentin Tarantino jakiegokolwiek filmu by nie wypuscil i tak to bedzie wychwalane

Edytowane przez tr3buh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE MANYSH TRAFO trzeba bedzie zobaczyc ten film bo wszyscy szalu dostaja a Ty tak nisko oceniasz. a tak z ciekawosci to ten YORK w North Yorkshire w pakistanie czy NEW YORK :D ?

 

Nie ogladaj !! szkoda czasu, lepiej jakis bollywood ogladac ! :D Film tragiczny do granic mozliwosci. York, oczywiscie North Yorkshire, zasypany sniegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Incepcja - podobał mi się, na filmwebie waham się między 8 a 9. Nie czytałem żadnych recenzji przed obejrzeniem i podszedłem do niego "na czysto". Po tym, co wiedziałem o filmie, myślałem, że będzie trochę bardziej... wiecie... *szept* ...po krawędzi. Że uświadczę więcej zaginania rzeczywistości i takich widoków:

incepcja_350.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności