Skocz do zawartości

Ostatnio obejrzane filmy, polecane filmy


Nimrod

Rekomendowane odpowiedzi

"Piraci z Karaibów 2" no wypas, jajcarskie i wogoole super:D mimo ze komercha:)POLECAM:D

.........:)

 

"włatcy móch" moj boze co za baaadziewie:|

niby wzorowane na kultowym (skadinad:P) south parku...

ale nawet do piet nie dorasta;\

omijac jakkkkk najszerszym lukieM:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwa o ziemię - Battlefield Earth - nieżle poprawił mi humor, najeźdźcy z kosmosu nie są zbyt rozgarnięci a ziemianie cofneli sie niemal do jaskiń ale najbardziej rozwaliło mnie to że ziemianie z jaskiniowców z tydzień nauczyli sie latać myśliwcami :D grunt to dobra motywacja :D

 

Kill Bill 2 - Kill Bill Vol. 2 nie oglądałem jedynki ale ale dwójka pozwala ogarnąc skomplikowaną fabułe obu części :) co do scen walki to był naprawde dobre troche sie musieli poobijać ale fabuła to nędza :) byłby mega hitem 10-15 lat temu wygrałby ze skomplikowanymi filmami w stylu " zabijam ich bo to indianie " :D

 

Clerks II niezbyt mi sie spodobał, jeden wielki dialog aż mi sie mózg fajczył na szczęście Cichy Bob ratował sytuacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, więc mam taki offtop: jakie znacie dobre komedie młodzieżowe? Bo w sumie pooglądałbym jakieś durne komedie, a nie znam tytułów. Chodzi o takie filmy jak, np. (jak jakiegoś nie widziałeś/aś- warto obejrzeć! Im lepszy film tym więcej gwiazdek[iMO]):

 

-Not Another Teen Movie (To nie jest kolejna komedia dla idiotów),

****** [czysta doskonałość]

-Bring it On (Dziewczyny z drużyny),

****** [dobre]

-Date Movie (Komedia Romantyczna)

****** [na zapchanie czasu...]

-Trylogia Scary Movie (Straszny Film [z wykluczeniem częsci czwartej :(])

****** [b. dobre]

-Sweetest Thing (Ostrożnie z dziewczynami)

****** [b. dobre]

-Mean Girls (Wredne dziewczyny) Jak

****** [dobre]

 

Jak będziecie pisać to też oceniajcie w skali 1-6 * :p

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ogladalem "clerksow 2".

No powiem Ci ze trzeba ten tym komedii lubic, zeby sie smiac.

Zreszta Jay i cichy Bob to bardzo... hymmm... specyficzna para;-)

Jak ktos lubi dogme, szczury z super marketu to clerksow tez.

Dla mnie momentami zdrowo przegiety. Ale jak sie przy ogladaniu nie mysli to ujdzie.

Nie oceniam bo obiektywnie sie nie da... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American Pie 2 [9]

Naga bron (2 czesci chyba) [8-]

Godziny szczytu 2 [7]

Ja wam pokażę [1]

Piraci z Karaibow Skrzynia Umarlaka [9]

Johnny English [6+]

Jas Fasola [7+]

Chłopaki nie płaczą [8]

Lucky Luke [2-]

How High [8]

South Park [9]

Mrówki w gaciach [7+]

Straszny film 1, 2 [7+], 3 [7-], 4 [6]

Gliniarz z Beverly Hills [7+]

Grandma's Boy [7+]

40 Letni Prawiczek [7]

Gang Olsena [7]

Ace Ventura [8-]

Asterix i Obelix: Misja Kleopatra [7+]

Czas surferów [6+]

Czy leci z nami pilot? [8-]

Faceci w czerni 1/2 [7]

Old School [7]

RoadTrip [8-]

EuroTrip [7]

Ściągany [7+]

Taxi 1,2,3 - nie ang. - [7+]

The Wash [7]

Piatek 1,2 [8-], 3 [7]

Wyścig szczurów [7]

 

...i tak wiele pominalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sobie ostatnio oglądałem:

S.W.A.T - bdb film o w/w jednostce, ogólnie duzo akcji :)

Powrót Laleczki Chakie(chyba tak sie pisze :P) - horrorek jakich mało daje popalić choć stary.

Full Metal Jacket - film o oddziale który walczył w wietnamie od szkolenia do vietnamu.

Gruby i Chudszy 2 : Rodzina Clampów - odwaliłem przy ogladaniu, najlepsza jest babka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dodam cos troche z innej (chodz nie do konca ) beczki ;-)

Jakby sie komus nie chcialo isc do wypozyczalni, lub czekal wlasnie az mu sie ... hyymmm... film... dojedzie do domu (goraca dostawa z Silver Screena ;-) to zapodaje tutaj taki maly link do stronki z kabaretami:

http://www.kabarety.tworzymyhistorie.pl/index.php

 

mumio, ani mrumru, moralnego niepokoju (lachony;-), halama, piasecki, pazura, grupa mozarta i wiele innych.

KUPA ŚMICHU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix Rewolucje Fajny Film. Mi się osobiście podobał. MOże nie był tak dobry jak 1 częśc ale i tak świetny. Wiele osób uważa go za nedze i wogóle ale się nie dziwie bo większość osób po prostu tego filmu nie rozumie...wystarczy poczytać komentarze na filmwebie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie części Matrix'a są super ;P

 

The Fast and the Furious: Tokyo Drift - ****** film, napewno lepszy niż dwójka. No i ten drifting... mmm... miodzio :D

 

The Hills have Eyes - no całkiem spoko film. Troche inny niż większość horrorów. No ale w końcu jest to remake filmu genialnego Wesa Craven'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Feet - naprawde polecam ta animke, daje rade, ne dosc, ze totalnie wypasnie zrobiona, to w koncu cos innego, niz w kolko te same sredniawe od madagaskaru po sezon na misa... a Wpuszczony w kanal tez niby na jedno kopyto z pozosalymi ale jednak jakby lepszy... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

American Pie 5: Naga Mila

no tyle cy*kow to nie bylo w poprzednikach(co mi nie przeszkadza):D

mozna obejrzec jak to american pie taka prosta mlodziezowa-komedia...

The break-upbardzo fajny film z J.Aniston, ogoolnie cos co fajnie sie oglada i ma fajny koniec, troche smutny(nie happy-end odziwo);POLECAM:P

a i ten tylek J.A.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Happy Feet - animacja, która pojawiła się znikąd i zostawiła daleko w tyle takie produkcje jak Epoka Lodowcowa 2 czy wspomniany Madagascar. Pod względem technicznym dzieło sztuki, praca kamery to miód dla oczu (w żadnej, ale to w żadnej jeszcze animacji nie było tak pięknie i dynamicznie prowadzonej kamery) no i przede wszystkim zabawa. Ten film bawi od samego poczatku do ostaniego kadru. Kto by pomyślał, że w Australii będą mieli pojęcie jak nakręcić animowaną historię o linuksach (czyt. pingwinach). Pierwsza klasa + rekomendacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOB Zarabista polska komedia naprawdę polecam. Dość ciekawie zrobione początkowe intro całe w 3D. Postarali się chłopaki ;].

 

Day Dreak to nie film ale serial, też szczerze polecam dorównuje nawet Lost i Prison Break.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności