Skocz do zawartości

HUMAN ARK - demoreel


Pawel Lipka

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

W imieniu calego zespolu chcialbym zaprosic Was na strone naszego studia Human Ark.

http://www.human-ark.com

Jestesmy nowopowstalym studiem animacji stworzonym do realizacji projektow filmowych

i reklamowych w zakresie produkcji oraz postoprodukcji.

 

ha1.jpg

 

Chcielibysmy takze zlozyc wszystkim najlepsze zyczenia z okazji Swiat Wielkanocnych.

Oto nasza animowana kartka swiateczna:

 

jajo.jpg

 

http://www.human-ark.com/easter/

 

Pozdrawiam,

Pawel Lipka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ojajego.. a chcialem dzisiaj wrzucic moj showreel .. nie chce zeby byl post obok tego bo bedzie wygladal conajmniej miernie.... ale kara!!!!!!! rispekcik w koncu cos sie rusza w pl bo zaczynalem odnosic wrazenie ze ci z platige maja monopol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no!, czyli to o czym tyle bylo slychac za kulisami wrescie ruszylo na dobre, bardzo sie ciesze ze mamy nowe studio w Warszawie! Brawo.

 

Pawel, zdradzisz kto jest autorem muzyki w tle i czy mozna jej posluchac w calosci?

 

natomiast co do demka, po obejrzeniu go dziesiaty raz nieco traci na swojej mocy, niemniej jednak wyglada niezle, sceny z matte paitingiem wygladaj pysznie natomiast sceny gdzie mozna ogladac czyste 3D/animacje juz nieco gorzej.

 

ale to pikus, jest bardzo dobrze i zycze Wam jak najlepiej

 

ekhm... podoba mi sie ten dziala 'praca' w stronie firmy ;)

 

powodzenia chlopaki!

 

pozdr,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak dobre komentarze:)

 

Autorem muzyki jest Roberto Ignis. Zawiazalem z nim wspolprace przy okazji mojego projektu serialu animowanego gdzie swietnie sprawdzil sie w muzyce w stylu disneyowskim. Uznalem, ze dobrym pomyslem bedzie aby stworzyl podklad takze do naszego firmowego dema. Z efektow jego pracy zwykle wszyscy sa bardzo zadowoleni. Ma mega talent:)

 

Pozdrawiam,

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca napisal:

 

Autorem muzyki jest Roberto Ignis. Zawiazalem z nim wspolprace przy okazji mojego projektu serialu animowanego gdzie swietnie sprawdzil sie w muzyce w stylu disneyowskim. Uznalem, ze dobrym pomyslem bedzie aby stworzyl podklad takze do naszego firmowego dema. Z efektow jego pracy zwykle wszyscy sa bardzo zadowoleni. Ma mega talent:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga:

 

Niestety ale to demo jest słabe. Może przesadzam że słabe ale zupełnie nie rozumiem reakcji osób które się tutaj wypowiadają. Rozumiem że jest to nowe studio i projektów w demie jest niewiele ale zupełnie niczym one nie zaskakują. Nie są to projekty na światowym poziomie, niczym się kompletnie nie zachwyciłem oprócz muzyki którą odrazu sobie przegrałem :)

Pomijając samo demo warto też wspomnieć że strona jest strasznie nie czytelna, zbyt niska rozdzielczość. Demo real też grzeszy ilością pixeli w przeciwieństwie do animacji P. Lipki z robotami. Większość działów w ogóle nie działa, a skoro jeszcze nie powstały to zamiast białej czcionki zmienił bym ją chociażby na szarą. Takich nie profesjonalnych rzeczy jak narazie w waszej działalności, tej którą mogę zobaczyć wyłącznie przez sieć jest sporo. Jak dla mnie za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uwaga:

 

Niestety ale to demo jest słabe. Może przesadzam że słabe ale zupełnie nie rozumiem reakcji osób które się tutaj wypowiadają. Rozumiem że jest to nowe studio i projektów w demie jest niewiele ale zupełnie niczym one nie zaskakują. Nie są to projekty na światowym poziomie, niczym się kompletnie nie zachwyciłem oprócz muzyki którą odrazu sobie przegrałem :)

Pomijając samo demo warto też wspomnieć że strona jest strasznie nie czytelna, zbyt niska rozdzielczość. Demo real też grzeszy ilością pixeli w przeciwieństwie do animacji P. Lipki z robotami. Większość działów w ogóle nie działa, a skoro jeszcze nie powstały to zamiast białej czcionki zmienił bym ją chociażby na szarą. Takich nie profesjonalnych rzeczy jak narazie w waszej działalności, tej którą mogę zobaczyć wyłącznie przez sieć jest sporo. Jak dla mnie za dużo.

 

trudno, co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoją opinię nie ? Natomiast Ty ossa201 podchodzisz do tego w ten sposób: jeżeli mnie się nie podoba to jest do d... a mnie się wydaje, że jeżeli na tym zacnym forum znacznej większości się podoba to coś w tym musi być.

Dla mnie osobiście bomba ! :) pięknie

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawić nie profesjonalne błędy ?

 

tej pro, sprawdz swoje zalozone watki to raz, dwa wez slownik jezyka polskiego? ja sie nie uwazam za profesjonaliste, aczkolwiek widzialem ze wszyscy sie staraja jak moga, no i ja jestem calkiem zadowolony ze swojego małego wkładu w to demo :) wiadomo ze zawsze moze byc lepiej

 

a jak mozesz to prosze poczepiaj sie i wypisz nam wszystkie "nie profesjonalne" błedy z checia je poprawimy, ale wiesz juz bardziej ogolnie napisac nie mogles, wiec prosze zrob cala liste, a my zabieramy sie do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

hmm.. strona nie działa... nie da się wyświetlić żadnej z podstron, a nawet jak już coś mi się uda kliknąć to proces ładowania jest na NaN :)

 

edit.: udało mi się odpalić demko.. Hmm.. fajne, ale po komentarzach spodziewałem się czegoś niesamowitego. Hmm.. no po prostu normalne demko. Najlepszy fragment z kolesiem i cząsteczkami. Reszta na poziomie, ale osiągalnym dla zwykłego śmiertelnika (nie twierdzę, że sam bym taki osiągnął :).

Abstrahując od demka - udało mi się też przejrzeć załogę.. i widzę, że możecie porządzić, czego Wam serdecznie życzę :) Po demku widać, że macie potencjał - czekam na pierwsze efekty pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko bardzo mi sie podoba ,zwłaszcza moment stanczyka z kula ognia ( After effects?).

Muzyka powala,

z drugiej strony sa momenty które mi nie pasuja jako demo poważnej firmy:).

1.po cholere te nogi i dupa stanczyka zaraz po animacji loga.

2.jak dla mnie za duzo natury (krajobrazu) wolałbym osobiscie

jakąś czesc poswiecic np.reklamie ,czołówce telewizyjnej,jakiejs bardziej plastycznej formie- abstrakcyjnej animacji,aby był przekroj mozliwosci firmy .W koncu to firma reklamowa o profilu filmowo -telewizyjnym a nie wytwórca teł do National Geografic:).

3.Nie wiem czy to jest zlepek roznych scen czy to demo ma jakas wspolna historię.

4.Co do strony internetowej to wg mnie porazka :( jak na nowe studio graficzne z takimi możliwosciami,które ma zdobywac klientów ,poprzez pokazywanie swojego profilu w sieci.!!.)strona nudna,smutna,i prosta bez plastycznej wizji ,(tak byle by była-)

Mimo to uważam ze poczatek jest naprawde udany i życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności