Skocz do zawartości

Character animation demoreel i nowa strona WWW


ZbyszekL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hehe, wlasnie dlatego zabawnym bylo, gdy nieznany szerszej publicznosci ZbyszekL zostal przywolany do porzadku, gdy odwazyl sie wypowiedziec niepopularne zdanie w watku "popularnej" osoby ;) ;) kheh...

 

Szacun, co tu duzo mowic.

 

Chociaz ewidentnie odstaje animacja wiewiorki (milka?). Minimum czasu na realizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, pozazdroscic projektow przy ktorych brales udzial :)

 

jedno mam zastrzezenie do samej strony

jest "demo reel - click to download" klikam i zadnego downloadu nie ma, tylko sie potwornie wolno streamuje filmik osadzony we flashu... gdzie ten download?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Reanimator:Wiewiorka to byla jazda bez trzymanki ;)

Softy na ktorych rzezbilem te reklamy to Max, Maya i Mbuilder, jeszcze zadko Xsi, ale akurat pracek zrobionych na Xsi nie ma w reelu. Jak wygrzebie z backupow to dorzuce na www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michalogorek

Switez to animacja studencka, z lodzkiej filmowki, semafor udostepnia studio, zecz powstaje od czterech lat, wiec ta rotoskopia konia moze i jest dopracowana. poronujesz to do profesjonalnych animacji komercyjnych, wykonanych w czsie produkcyjnym. Narazie nie widzialem animacji z semafora ktore mozna by porownywac do tych Zbyszka Lenarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzieki za komentarze

Adam_m. Kiedys tam robilem kurs animacji klasycznej w Krakowie, moze dalo to jakies podstawy. Ale to bylo dawno i nie prawda.Animacja to ciagla nauka.Wchodza nowe nazedzia, trzeba sie ich uczyc czyli: rzezba, rzezba a pozniej grob ;)

Michalogorek. Tak, short juz pomalu powstaje.

belzebub:)taaa, magiczne slowo. Czas produkcyjny...Jeden z odcinkow kitiketa powstawal srednio poltorej ujecia na dzien (Dobe;))

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabe... :D

 

Oczywiście, przyłączam się do gratulacji. Już dawno powinno być na głównej.

Mam parę pytań przy okazji:

Gdzie i jak się można uczyć animacji?

Ile lat pracujesz w zawodzie? Ile czasu zajęło Ci dojście do takiego poziomu?

Zmieniasz pracę? Czy zamierzasz wyjechać z Polski?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko swietne, co tu duzo gadac. Gratulacje!

 

belzebub: nie wiem skad info ze Switez to "film studencki" i ze uzywa sie tam tylko rotoskopii do animacji. Zwracam tez uwage ze filmowane referencje to nie od razu roto. Zdazylo mi sie tam animowac conieco (miedzy innymi konie) i uzywania rotoskopii sobie nie przypominam. Chyba, ze masz jakies lepsze zrodlo informacji niz ktos kto siedzial tam na miejscu i animowal ;)

 

michalogorek: Nie badz taki i pokaz jakas swoja super realistyczna animacje! Nie musi byc robiona na niczyich oczach ;) Bo super realistyczny, to jest dla mnie na dzien dzisiejszy conajwyzej mocap...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, Nie jestem fachowcem od switezi- wiem tylko tyle ile opowiada u nas producent, kilka szeczgolow od animatorow ktorzy sie przewineli przez te lata odkad ten film powstaje- i to co pisze w internecie- http://www.filmweb.pl/News?id=24294 skoro nie studencki- widocznie bzdury wypisuja, ale to mnie jakos bardzo nie dziwi.

Tyle tylko, ze chcialem zwrocic uwage ze- nie animatorzy z semafora (jestes animatorem z semafora?) i ze animacja konia (rotoskopia czy wierne odwzorowanie refki, jakie to ma znaczenie) wcale nie swiadczy o jakims niedoscignionym poziomie animacji. Ale to nie watek o switezi, dlatego moze zakonczmy temat.

pozdrawiam.

Edytowane przez belzebub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaciate "samo mleko", a tymczasem krowa w 3D. Sie porobilo... To faktycznie jest samo mleko, bez udzialu krowy. No ale animator nie ma wiele wspolnego z produkcja mleka, wiec gratulacje z okazji swietnego portfolio :) Rybki tez boskie. Te na drugim planie mnie szczegolnie ujely :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał solidnej roboty w tym kraju odwalasz Zbyszku :) Oby więcej takich animatorów nam tu wyrastało, bo ostatnio jakaś posucha.... animujcie ludzie! Nie bójcie się... animacja jest fajna i nie gryzie! Serio! ;)

Myślałeś kiedyś o wyjeździe za granicę do większych produkcji jak to zrobił Grzesiek J.? Czy nie ciągnie Cię za karierą światową? To demko to tak zrobione na pokaz, bez chęci szukania pracy? Bo raczej na brak zajęć nie narzekasz, prawda? :>

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności