Skocz do zawartości

Obiekt 3D: pontiac - kolejny samochod...ale troszke inaczej:]


pg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ekhm, odswiezam oldschoolowoy temat pawla, albo sie zblaznie albo przeciwnie, scenka lezala dlugo nieruszana przez nikogo wiec postanowilem sie z nia zmierzyc, chociaz bardziej boje sie tego ze przyjdzie mi zmierzyc sie z tym czego dokonal juz pg,

 

poprawilem modeling szopy w tle, chcialbym od razu przedstawic moja propozycje ujecia finalnego, byc moze bedzie jeszcze jakies dzrzewko przy pontiacu, na pewno jakas podmalowka w tle - ale to pozniej...

 

boje sie reakcji bo sam pg jest pzeciwny takiemu ujeciu :/

 

co ma byc to bedzie....

 

114159_0.jpg

 

pozdrawiam

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde jednak ta scenka odżyła :D a już miałem ją kiedyś odkopywać i mobilizować pg do pracy :P

oczywiście jest wyśmienita, kadr też mi się podoba tylko bym go troche poszerzył na bardziej panoramiczny

jedyne niedociągniecie jakie widze to że trawa przed szopą układa się w jakieś nieładne pasy i trzeba ją noisem potraktować lub czyms innym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat ten test renderowalem w domu przed chwila, wiec athlon 2800+ 2 GHz i 1 GB RAM ok 15 minut

 

hm generalnie to problem mam w ogarnieciu tak duzej sceny, jak testowac material itd itp, pozniej wychodza braki w materialach, swiatlach i renderingu, ... hm musze pomyslec o lepszej organizacji hehe :)

 

hm no nic, pojde spac i moze w nowy dzien cos sie rozjasni :)

jeszcze raz dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że ten świerszczyk tu na dole po prawo troche kiepsko wyszedł ...

Nie no i to mi piszą że jestem walniety ;) przeginasz bracie, tez trzeba cie bedzie zapisać na leczenie hehe. No z niecierpliwościa czekam na gonsienniczki i motylki i choc z jedną dzdzownicę koniecznie :]

 

Powiedz jak to jest że nie zabijasz tym kompa na miejscu przecież ta trawa cień każde źdzbło i em ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności