Skocz do zawartości

tjażełyj mnogobaszcziennyj tank t 35


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 339
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra dobra kliment, przestan pokazywac fotki referencyjne tylko zacznij go modelowac

 

a tak na serio - miazga

zazdorszcze Ci tych 8gb ramu, bo chetnie bym skonczyl moj truck, ktory osiagnal zbyt duza liczbe vertexow..i na tym sie skonczylo:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimek, najłatwiejsza część za tobą. Tera UV i tektury. Jak tego nie skończysz, to sam będziesz płacił składki za wszystkich :) (kiedy te 2K? ). I tym razem zrób kopię bezpieczeństwa, bo drugi raz nikt w to samo nie uwierzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRYS - Jeszcze tylko ciut uchwytów na błotnikach i bedzie finał modelowania. Kopia bezpieczenstwa jest aktualizowana automatycznie po tym jak drogą kupna nabyłem dysk zewnetrzny 320 GB z programikiem do autobackup'u :) Jak widzisz zmądrzałem! a ty ani na jote nie zrobiłes sie mniej złośliwy tetryku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopia bezpieczenstwa jest aktualizowana automatycznie po tym jak drogą kupna nabyłem dysk zewnetrzny 320 GB z programikiem do autobackup'u :)

 

Chwalipięta :P

 

Ale model, trzeba przyznać, świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał kliment woroszyłow

Kopia bezpieczenstwa jest aktualizowana automatycznie po tym jak drogą kupna nabyłem dysk zewnetrzny 320 GB z programikiem do autobackup'u :)

 

Chwalipięta :P

 

Nie żebym sie chwalił, ale tego sie nie spodziewałem ;DD :DD

 

Ojj Panie Kliment ... ;)

 

Wracając do projektu to będzie się czym chwalić jak zrobisz ładny renderek bo już chyba nawet bakterie na marsie wiedzą, że umiesz modelować ;)

 

PS: Ładny renderek to scenke miałem na myśli, zeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M4rcus pal ci max na renderze czy na modeligu ? Ja tarmosze 10+ mil poly scenki z 10/20 4x4k mapkami z A2 rozdzielczością wiec jak render to musisz maxa porządnie ustawić ;) i woho renderowac :) mysle ze przy 4gb ramie tez dasz rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności