Skocz do zawartości

WIZ: Domek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Postanowiłem wrzucić swoją ostatnią prace. Standardowo max+vray, czas w roździelczosci 1532x1024 około 10h. Zachęcam do komentowania.

1.

front01day1.jpg

2.

backday1.jpg

3.

frontday1.jpg

4.

frontnight1.jpg

 

front01day.th.jpgbackday.th.jpgfrontday.th.jpgfrontnight.th.jpg

Edytowane przez Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wow. :) Wszystko git i super. Bardzo realistyczne, jedyne zastrzeżenie jakie mam to do pierwszego kadru, odnośnie liści w lewym górnym rogu. Wyglądają na lekko sztuczne, średnio podoba mi się ich kolorystyka, lekka plastikowatość i mała różnorodność w kształcie i rozmiarze... ale prawdę mówiąc to czepiam się chyba tylko jedynej rzeczy której by można, a i tak jest to lekko mówiąc - duperel... :P Nikt nie wymaga modelowania każdego listka. :D Ode mnie 9/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panie Filipie, świetna robota! Audi na pierwszym psuje widok swoją masywnością. Masz u mnie ogromnego plusa za to że nie ostrzysz sharpem renderów. Nie ma się czego czepiać.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Filip! Tak gadaliśmy na gg o niemiłosiernie długim renderingu 11 h! Rano wstajesz aby wyłączyć kompa... :D

Wizki bez krytyki, samochód wielki że nie wjedzie do garażu :D

 

Doskonale... doradź mi brachu co do exteriorów, jak to zrobić... zapodam Ci koncept mojego przyszłego projektu ex "New World Order" i pogadamy. Normalnie szaleję czy co. Może.. poroponuję wpadnij na rendery testowe, tam jest ciekawy niby artykuł o LC... :)

 

Pozdro, pozdro wszystkim! :)

Edytowane przez Camel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziarsko Filipie dziarsko. Tak jak Siwemu najbardziej podoba mi się 2 ujęcie. Tego Audi się boje, tak patrzy złowrogo :)

 

Forsycja fajny bajer robi :) Przełamuje monotonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ogolnie bardzo ladnie, gdyby nie 1 obrazek to nie mial bym zastrzezen. Na pierwszym mam wrazenie ze to auto chce mnie zjesc, i cienie jakos bardzo zielono wyszly. Ale zestawik sie bardzo przyjemnie prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pobawiłeś się kolorkami co dało bardzo dobry efekt. Szkoda, że te gałęzie odstają od reszty roślin na pierwszym renderze i że przysłoniłeś sobie widok na garaż tą kobyłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip możesz mi powiedzieć jak zrobiłeś dachówki? ;> Właśnie próbuję teraz jakąś wizkę sklecić i bardzo się z tym męczę. Za pomocą dispa efekt wychodzi takiej średniej jakości a gdy zrobiłem każdą dachówkę sam z polygonów to max mi się wysypał podczas renderingu. Pewnie ilość poly mu przeszkadzała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Q7 bo mi się ogromnie podoba ale jak widzę ją w 90 % wizkach to mnie szlak trafia ;)

 

widzisz, bo swego czasu jeden uzytkownik forum byl tak mily i dal bardzo fajny model Q7 za do uzytku komercyjnego tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
widzisz, bo swego czasu jeden uzytkownik forum byl tak mily i dal bardzo fajny model Q7 za do uzytku komercyjnego tutaj :)

Oj za fajny to on nie był, bo doprowadzenie go do stanu używalnosci wymagało sporego wkładu pracy i tak dalej niestety ma sporo bugów.

 

Trybal - dachówki to zwykły displace, mapka renderowana za pomocą kamerki itd.

Dzięki wszystkim za komenty.

Edytowane przez Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewela. Łącznie z tą Audicą, co chce mnie przejechać (wszyscy to mają ale mi się dla odmiany podoba). Gdzieś już ten dach widziałem, nie wiem tylko gdzie ty go wrzucałeś i czy zapodałeś shader dla tej blachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git produkcja

 

a....grubo modelowana dachówa...

 

tez chciałbym tak ładnie wymodelowaną połać...moze jest mozliwość podzielenia sie modelem dachoweczki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BiX

Filip - Klasa. Fajne renderki Ci wyszły. Zgadzam się z resztą co do tego pierwszeg, że tego samochodu lepiej jakby nie było ale to szczegół.

 

Widziałem tego tuta ale hmm nie miałem przyjemności przetestować. Teraz zostałem zachęcony hehe :) Bo wyglądają dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca reprezentuje wysoki poziom. Z takich pierdół to może SSS na niektórych roślinkach by dopełniło efektu, ale i tak już komputer się dosyć napocił przy tym co jest. Poza tym taki noob jak ja to nie ma co do czego się przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności