Skocz do zawartości

Silver Award: Avro Lancaster - Stream


Rekomendowane odpowiedzi

bardzo mocna praca. I nie chodzi tu o to, że ot leci sobie bombowiec, więc dzieciaki są szczęśliwe. Udało Ci się oddać bardzo fajną atmosferę. Obrazek jest spójny i świetnie zintegrowany. Gratuluję.

A co do fronta, to pewnie będzie jak z tymi konceptami latających machin hehe. Odnajdzie się po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O qrde. Wycinki z Hi-res'a powalają. Całość wygląda świetnie. Tak mnie ciekawość zżera: co rozumiesz pod pojęciem "model ma masę błędów" ? Jestem ciekaw jak wyglądają błędy w takich produkcjach ? Może mógłbyś jakieś pokazać - nie wiem czy tak się robi bo chyba nie powinno się odkrywać błędów w takich dziełach ale i tak wszyscy widza jak zaje**** to wygląda, więc może się pokusisz? Albo chociaż opiszesz kilka z nich ?

 

Później tylko postaram się robić podobne błędy w swoich pracach i będzie fajnie :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forestt: dziękuje bardzo :) będę się starał :)

mpta: dzięki bardzo :) i za gwiazdki :) tak jak pisałem wcześniej, chciałem pokazać nieco szerzej całą scenę, a nie chciałem żeby wszystkie samoloty były idealnie nosami w kamerę. Może faktycznie się rozjeżdżają, ale powiedzmy że w czasie montowania strumienia samoloty mogły się rozjeżdżać :P bardzo dzięki za koment :)

Oleksiak: dziękuję Ci bardzo; Co do błędów to samolot ma masę błędów i w kształtach i w siatce. Poza tym wiele rzeczy powstaje dopiero teraz, kiedy już czas nie goni (np. tylna wierzyczka, podwozie, komora bombowa itd.). Poprawiam wygląd silników, kadłuba, dorabiam masę malutkich detali, na które nie miałem czasu. Bardzo kiepski ze mnie modelarz, ale staram się jak mogę. Niniejsza scena to i tak mój wielki sukces, bo zwykle proporcje między 3D a postpro wynosiły ok. 60/40%. Tutaj już 95/5%. Więc już nieźle. Pracuję też nad wersją Dambusters, bo jest zamówienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo jeszcze raz wszystkim. Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam ale byłem bez netu przez tydzień:

 

ETA: dzięki :) o filmie marzę, ale póki co, sprzęt nie pozwala mi nawet na render porządnego stilla,

 

dynia: ogromnie dziękuję :)

 

trosiek: dzięki :) front nie najważniejszy :)

 

Matti: dziękuję bardzo. Co do mof to mogę pokazać, ale wkrótce rzucę nowe pracki to może powstanie jakiś videotutek. Już kilka osób pytało, choć jak pewnie zobaczą to stwierdzą, że to naprawdę nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna pracka, aż łeb urywa...

 

PS. Peter, musisz dostac fronta na CGtalk. Nie wiem, czemu polskie forum reaguje zbyt pozno w takich sytuacjach i nie dostrzega naprawde wartosciowych prac (albo: i nie dostrzega prawdziwych talentow)

Edytowane przez Jonasz_Real
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz :) Co do fronta, to niepotrzebny przy tak pozytywnych komentarzach ;)

 

Jonasz_Real: ogromne dzięki Tomuś :)

RaVirr: Dzięki bardzo :)

09121986: Dzięki, ale Twój Bugatti na fronta zasługiwał, bez dwóch zdań :)

Daytona: Chmurki, jak pisałem wcześniej to zdjęcie, poszerzone i z domalowanymi przez siebie paroma chmurami :) Poniżej składowe całej pracy:

 

3680346113_1edb4f77bb_o.jpg

 

3680346185_dbecf5f950_o.jpg

 

3681167982_eb4256d530_o.jpg

 

3681214472_f6a935fcef_o.jpg

Edytowane przez peter_f
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilekroć patrze to mnie zachwyca :D Nieźle to zrobiłes..

Nowe pracki?! oo kiedy? :D

no.. na froncie same 2D i sondy..., może niedługo będzie można umieścić tam swoją reklame? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki BiX :)

Co do nowych prac to ciągle nad nimi pracuję (głównie w głowie z braku czasu). Ale chcę zrobić trzy serie obrazów dotyczących nalotów na Peenemunde, Norymbergę i rajd Dambusterów. Mam nadzieję, że już wkrótce :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JunioR: dzięki Marcinie bardzo:)

CzAk1: Dzięki :) Samoloty to moja ulubiona tematyka, szczególnie historie związane z bombowcami, ale staram się robić i inne rzeczy (część na blogu). Nie jestem specjalistą od modeli, co widać z resztą. Co do pojazdów to tylko koncepty jak na razie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"super fotka masz odemnie 5! oto link do mojeich fotek czekam na ocenke buziaczki..." (jakos mi sie tak skojazylo z portalami rozynymi czytajac komenty niektore :)

 

ale tak wracajac do pracki sam duzo nie napisze- bardzo ladna :) hehe

Edytowane przez Hatred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za miłe słowa i za fronta również :)

 

Quadysz: dzięki bardzo (btw. piekna stronka i prace!)

 

Piotr Słomowicz: dzięki Piter :)

 

OmeN2501: ja już szczerze mówiąc nie mogę patrzeć na ten obrazek, jakby dodać do tego dwumiesięczne poprawki modelu (czyli budowanie od nowa) to pewnie zrozumiesz :) Ale dzięki i cała przyjemność po mojej stronie,

 

hcpiter: dzięki Piotruś :)

 

Reanimator: dzięki za wsparcie :)

 

kliment woroszyłow: dzięki przyjacielu :)

 

BiX: jeszcze raz dzięki,

 

Hatred: dzięki wielkie, a co do pracek to zazdroszczę umiejętności! Prawdziwe cudeńka na stronce! Oj żebym ja tak umiał! U mnie zabawa się kończy jak klikam render i wywala error z pamięcią :( Naumiałbyś tak teksturzyć i modelić?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreeeszcie dostałeś fronta, ile można było czekać z tym, ludzie no, panie, ludzie... Gratuluję jeszcze raz świetnej pracki, niesamowity klimat, z resztą patrząc na Twoje portfolio widzę, że wszystko co tworzysz jest bardzo klimatyczne, więc tu nie mogło być inaczej :)

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne takie dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za miłe słowa :)

 

Locogato22: ogromnie dzięki :)

 

soska: dzięki Stary :) ale jak Ty mi chylisz czoła, to ja ryję czołem przodek kopalniany, Mistrzu :)

 

Loozack: bardzo dziękować :)Wpłaciłem na fundusz wsparcia wstecznie kompatybilnych grafików, dłubiących zaawansowaną grafę 3D na coremordorach i froncik jest :P cza wiedzieć jak się ustawić!

 

mrys: dzięki Marku :) A tak poważnie dziękuję bogom na Olimpie :)

 

pionix: dzięki Piciu! urżniem się jak ostatnio tym Reds'em!

 

kliment woroszyłow: Wojciu, takie jest odwieczne prawo natury

 

hcpiter: Piotruś, nie prowokuj. Ja naprawdę chcę najechać Wrocek i wtedy na bank się spotkamy! oj

 

pionix: Piciu, te dwie skrzynki to mniej więcej tyle, ile wychyliłem od urodzenia w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia... A z tą babą to wiesz to ta odwieczna natura i jej prawidła :)

Edytowane przez peter_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności