Jump to content

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG

ttaaddeekk
 Share

Recommended Posts

Posted (edited)

Śmiechy śmiechami ale sytuacja jest gówniasta, w nowego kompa utopiłem kilkanaście tys a jeszcze z pół roku temu było by kilka tys mniej, ram 2x droższy, karty graficznie 3 razy droższe, procesory tak ze 30% droższe mimo że już stare etc, zresztą prawie wszystko drożeje tylko wartość pieniądza spada 🙂

Edited by Destroyer

Elon znowu coś namieszała w bitcoinami, i kurs polecaił, kurs eth zaraz za nim mimo, że ostatnio zwyżkował, swoją drogą swoje grosze eth sprzedałem zanim kurs szczytował i na górce miałbym 100-150$ dolarów więcej, niby niewiele ale lepiej mieć niż nie mieć 😛 Jak spadnei drugie tyle i ludzie spanikują to będzie zalew pokoparkowego sprzętu za pół darmo i będzie można sobie farmy do renderingu po taniości składać 😛 Ale pewnie tak się nie stanie

no ja zarobilem na eth ponad 100%, takze powiem wam ze dobrze ze przerobilem troche siana jak potrzebowalem kupic NFT XD zarobilem wiecej na tym interesie niz na samym NFT

Posted (edited)
18 minut temu, Destroyer napisał:

Ale pewnie tak się nie stanie

Skoro masz aż dwie 2080 to możesz zaryzykować i sprawdzić;) - w najgorszym wypadku zostanie ci jedna i trochę PLN w kieszeni, w najlepszym lada moment ją z powrotem odkupisz... i też będziesz miał trochę PLN.

Edited by Lucas

9 minutes ago, KLICEK said:

no ja zarobilem na eth ponad 100%, takze powiem wam ze dobrze ze przerobilem troche siana jak potrzebowalem kupic NFT XD zarobilem wiecej na tym interesie niz na samym NFT

Haha 😄 ja na razie jestem stratny na tym całym dziadostwie ale gdybym sprzedał eth na górce to już bym chyba wyszedł na zero. Całe to crypto i nht to tylko zawracanie dupy, gdyby zamiast tego zamętu iść spać to więcej bym na tym zyskał 🙂 no ale kilku followersów zyskałem i kilku artystów przy okazji poznałem, dało mi to absolutnie nic ale na pocieszenie można sobie wmawiać że nie była to całkiem kompletna strata czasu i energii 😛

• Haha 1