Skocz do zawartości

10 zaproszeń dla użytkowników max3d.pl na premierowy pokaz filmu "BIEG"


adek

Rekomendowane odpowiedzi

29 września odbędzie się pokaz premierowy pierwszego krótkometrażowego filmu zrealizowanego w technologii 3d p.t. "BIEG" . Podczas pokazu Tomasz Bagiński oraz Marcin Filipek przedstawią kulisy produkcji filmu "BIEG".

 

Od firmy Platige Image mamy dla Was 10 zaproszeń na ten pokaz. Pierwsze 10 osób, które napisze w komentarzach do tej wiadomości tekst w treści posta "Chętnie zobaczę premierowy pokaz filmu BIEG" dostanie zaproszenie na ten pokaz.

 

Uwaga.

W związku z tym, iż prezentacja jest już jutro, prosimy o deklaracje osoby, które na 100% będą się mogły na niej pojawić. Liczba zaproszeń jest ograniczona, zaproszenia są imienne i nie będzie możliwości przekazania innej osobie. Jeśli nie wiesz czy na pewno będziesz mógł się jutro pojawić - proszę "zostaw miejsce" osobie, która wie, że będzie mogła się tam pojawić.

 

Nie zamieszczajcie w poście Waszych danych, skontaktuje się z Wami osoba z firmy Platige Image w celu potwierdzenia i uzyskania Waszych danych (za pomocą prywatnej wiadomości na forum).

 

Kiedy i gdzie?

 

 

Wtorek 29 września 2009, godz 19:00,

Sala nr4, Multikino "Złote Tarasy"

Warszawa ul. Złota 59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...hehe, zadam klasyczne w takim wypadku pytanie.. - "ale dlaczego w Wawie?" ;)

Po szybkim przeanalizowaniu kosztów (czasowych w tym wypadku), doszedłem do wniosku, że nie dam rady. Może jakieś szersze info pojawi się na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co na liście są:

 

mrkrzysiek

mt

Luki Luki

Johny

AdiJager

Shogun 3D

elDoro

kitsune

claude

 

 

 

 

 

zaraz na PM pojawi się wiadomość :)

 

 

edit: PMY poszły, proszę o w miarę szybkie odpowiedzi, bo mało czasu już zostało :)

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@ti - bylo. Film od 1 pazdziernika bedzie dostepny w necie w wersji anaglifowej 3D i w wersji normalnej. Okularki do wersji anaglifowej naprawde latwo dostac, a jakby co to beda tez dystrybuowane przez sponsora filmu razem z ich produktem. Kto jest sponsorem - tez bylo - "Lech" .

 

Aha , poza w sieci multikino bedzie leciec film przed projekcjami 3D , jak sie uda to przed Avatarem tez.

 

salut

t.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku - chodziło mi bardziej o dystrybucję w kinach, bo o necie doczytałem. Byłoby naprawdę fajnie, gdyby animacja pojawiła się przed Awatarem, bo to jest target takich bajerów. Z drugiej strony - może warto też uderzyć np. do Cinema City? W Krakowie dużo seansów 3d jest też w Kinie Kijów ( http://www.kijow.pl/ ), jeśli chce się Wam, to można spróbować uderzyć też w takie miejsca. Myślę, że mali z większą ochotą pójdą na takie formy promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Cinema City nie wiem jak bedzie. Z Multi mozna sie bylo dogadac sensownie. To jest film prawie 3 minutowy i na upartego mozna go traktowac jak reklame ( choc mocno nietypowa ) wiec potrzebna dobra wola ze strony kina zeby nie bulic horrendalnych kwot za emisje. No to juz zmartwienie na szczescie nie moje.

 

salut

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z tymi "szczesliwcami" Tweety to chyba troche przesadziles :). Owszem, chetnie zobacze, ale doszczescie potrzeba mi odrobine wiecej.

 

A, no i to zdanie z pierwszego posta:

"29 września odbędzie się pokaz premierowy pierwszego krótkometrażowego filmu zrealizowanego w technologii 3d p.t. "BIEG" ."

sugeruje jakoby to byl pierwszy na swiecie krotkometrazowy film 3d w technologii 3d, czy aby jest tak rzeczywiscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak będą.. jak troszke ogarniemy się z robotą postaram sie przygotowac making`ofa dla internetu.. moze nawet jakis bardziej rozszerzony artykuł.. sporo osób z forum pracowało przy tym projekcie.. przeogromną robote wykonał Kris, Tweety , od poczatku prrojektu pracowal przy tym Jaras, Klcek, Leru, Misiek HC , generalnie projekt to było ogromne wyzwanie logistyczne i organizacyjne..z samego Pi bylo zaangazowane w to 28 osób.. tak ze materiału na artykuł jest sporo.. potrzeba poprostu odrobinę wytchnienia zeby na spokojnie to przygotowac..pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety juz musialem sie urwac, ale warto bylo podjechac. robi wrazenie i jak na debiut w tej technice ktory powstal w tak krotkim czasie to pelen respekt. btw kto to pytal o te renderery?;) spoilerowac nie chce,wiec o filmie nic nie mowie. od bodaj jutrzejszej nocy kazdy bedzie mogl obejrzec;) a okularki anaglifowe maja byc do leszkow dodawane wiec przyjemne z pozytecznym;) (onscreen keyboard sux)

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności