Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Tak tylko Stalker miał poza ładną grafiką (teraz jest standardowa powiedzmy) grafikę klimatyczną... przynajmniej na screenach.

Co z tego wyjdzie nie wiem, nie grałem w alphe. Wkurza mnie tylko ciągłe przesuwanie premiery i robienie w balona graczy. Nic mnie do tego tytułu tak nie zraziło jak właśnie to.

 

Leru : heh ;) Nie gram już od blisko roku. Czasami coś sobie włączę na kilka minut. Wolę pojeździć na rowerze i posłuchać dobrej muzyki. Może kiedyś doczekam się czegoś .... bardziej ambitnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja ostatnio:

 

polecam:

- Uplink PL (gra wymiata, ale spolszczenie sredniawka, przeszkadza w niektrocyh misjach)

- Battlefield 2 (no baa:D)

- Psychonauts (fajna, psychiczna platformowka)

- CeeBot (fajna do uczenia sie c++;))

- C64 Clasix (hity z comodorka^^)

- Abes Oddysee (kazdy wie ze fajna, btw. jest exodus na PC?)

- Worms 4 Mayhem (demo;()

 

hmmm:

- Deer Hunter - The 2005 Season (polowanie na Lelenie:P)

- Fable - The Lost Chapters (widzialem tylko logo, reszta mi nie wchodzi, za slaby komp, heh ale moze byc fajne)

- Video Strip Poker (szybko sie nudzi...)

- T-72 Game (dla weteranow, symulator czolgu)

 

nie polecam:

- Powerdrome (0 grywalnosci)

- Comanche 4 (krzywy dziob:P)

- Singles/Sims/itd....

 

Ps. Jesli ktos znajdzie jakis pierwszy screen (albo podtytul) Silent Hill'a 5 to dam mu buziaka:* (tylko nie taki zrobiony przez gracza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z bratem gram w sieci lokalnej w Fife 2005 i powiem jedno: nie ma to jak multiplay :]

Jest ktoś chętny na sieciową rozgrywkę?

 

- - - -

2 ciekawe (dla polskiego gracza) informacje odnośnie nowej Fify 06:

 

Po raz pierwszy w historii serii, FIFA 06 oferowana jest w profesjonalnej polskiej wersji językowej (PC-CD i PLAYSTATION®2). Należytą oprawę piłkarskich zmagań gwarantuje udział Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza w roli komentatorów.
"Szpaku" jeszcze tak... ale czasami jak coś 'walnie' (tak jak we wczorajszym meczu Wisły) : "Jak śpiewał Norbi: Nie ma lekko, nie, nie, nie" :eek: ;)

To Szaranowicz jest chyba złym wyborem :/ Lepiej było zaprosić trenera Jacka Gmocha i jego słynne "He-he" :D

 

Ponadto, w grze dostępna jest polska liga IDEA EKSTRAKLASA, a w grupie legendarnych zawodników pojawia się sam Zbigniew Boniek.
Ciekawe jak będą wyglądać ligowe boiska... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ukazało się demo Age of Empires III!

 

http://www.cda.pl/dema-gier.php

 

Mamy do wyboru 2 cywilizacje, 2 misje i generowane losowo plansze. Moim zdaniem warto w nia zagrac (np. ze wzgledu a grafike). Demo ma jeszcze troche niedociagniec, ale mam nadzieje ze zostana poprawione do czasu ukazania sie gry w sklepach... Grafika jest szczegółowa, jak na RTS-a, duze wrazenie zrobiły na mnie texturki.

 

Niestety zeby właczyc wszystkie efekty graficzne trzeba miec naprawde mocny sprzet, ja troche pogrzebałem w opcjach i przy rozdziałce 800*600 chodzi płynnie (chociaz mam geforce fx 5200). To duza zasługa Microsoftu, ze na słabszym sprzecie taka gierka sie nie tnie. Jeszcze raz polecam wszystkim, którzy nie grali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to demko juz 4dni :D ale juz wyleciało z dysku:D...

Co do dem... To Fifa.2006 przegrywa tylko nieznacznie z Pes 5 :) Chociaz to tylko moje zdanie[ a zreszta na sportowkach sie nie znam,]

Niech ktos zapoda jakis link FTP, TOrrent szybki do DungeonSiege II = Joke*^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav--> juz gralem w demko fify06 i pes5 i jak by to powiedziec pes ma lepszy sytem gry ciekawszy realniejszy ale te wolne chveti nie zmienily sie sa takie jak byly (tragiczne) (chyba) :) fifa ma ten plus ze bedzie liga polska i komentarz polski ale pes jest ciekawsz realniejsza

 

edit

greg--> ja moge zagrac w fifke 05 przez neta :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam gre najlepsza do grania w robocie, u mnie gramy w nia wszyscy czyli ja,

jeszcze 2 grafikow i kierownik ds zlecen jej tytol to thecrims.com

 

polecam tym bardziej ze wystarczy do niej tylko polaczenie z siecia w dodatku dzisjaj o 18 zaczyna sie kolejna runda w ktorej do wyboru sa profesie, mozliwosci wysadzania budynkow i wiele wiecej

 

pozdr.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam polecić coś na dwa wieczory to battlefield 2, akurat zanim się znudzi, zdążysz opanować - naprawdę intuicyjne - sterowanie... potem jest coraz mniej ciekawie, w końcu pomysł niewiele różni się od trybu Onslaught w UT 2004, a w Enemy Territory każdy zdążył już pograć odpowiednio długo.

dla wytrwałych - Xpand Rally. ciekawa - choć "bajkowa" - grafika, dobre wykonanie techniczne i specyficzna fizyka jazdy - ludzie, nie mogłem w NFS:U2 grać potem :D

NFS:underground 2 genialny wizualnie, jak rozbudowujeszswoje autka :) a poza tym - typowa arkada

z rzeczy technicznie niskich na dzisiejsze standardy... strategie. nie znajdziecie lepiej wyważonej od Starcrafta, kto nie lubi mieć całkowitej kontroli nad armią może spróbować Empire Earth 2... no i taki deser, Wesnoth.org przyjemne, ale proste. nawet własną kampanię zaprogramowałem :) [błagam, nawet nie ruszajcie oryginalnych kampanii poza Rise of Wes.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności