Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oblivion klimatyczna gra choc juz nie taka nowa ! chyba jedna z najlepszych gier ktore mnie wciagnely na dlugo... pogrywalem troszke jeszcze w morrowinda ale jakos mnie tak bardzo nie wciaga oblivion wypas jeszcze dodatek musze kupic bo podobno tez dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock - Cóz, wolałem zostac na etapie podniecania sie trailerami (przynajmniej byla jakas podnieta) Częsc wizualna i dzwiekowa naprawde trzyma poziom ten cały design i wogole robia calkiem niezly swiat...niestety sercem gry jest przedewszystkim gameplay...i tutaj sie rozczarowalem co z tego ze sa jakies litlle sisters i big daddies skoro cala rozgrywka polega na: 1. shoot shoot shoot...ewentualnie 2. "let them do the job", czyli po prostu napuszczasz wrogow na siebie a sam bierzesz nogi za pas zeby za rogiem zrealizowac punkt 1. Powiedzialbym ze co najwyzej fajny rpg z pierwszej osoby nizeli jakies wybitne dzielo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BS nie jest zly. tez z poczatku wlaczalem na 10-15 min i wylaczalem.... ale wlaczalem coraz czesciej i czesciej :) spodobal mi sie, klimat sie wkreca, grafa niezla, story ciekawe.

 

Chyba jest dobry bo juz od dawna niemam zaciecia (czasu tez ) do grania ale do BS'a wracam kiedy tylko sie da.

 

Nie jest to rewolucja ani rewelacja ale kawał porządnego FPP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jako jedna z niewielu, które kiedykolwiek powstały ma styl. Jest stylistycznie kompletna od A do Z. Nie rajcuje mnie strzelanie do potworów, bo boję się takich gier ;) ...ale według mnie, to jest gra roku.

Alan Wake, to grafika z domieszką klimatu (który posiada też Bioshock).

Lost Planet, to jakaś tam gierka. Dla mnie benchamark.

 

No i nie zapominajmy o świetnej części programistycznej i optymalizacyjnej w Bioshocku. Gra chodziłaby pewnie wyśmienicie na Amidze, gdyby tylko na nią wyszła.

 

Na grę trzeba się często patrzec calościowo. Nie tylko gameplay czyni program grą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj się zgodzę z przedmóiwczynią, gierka to były trzy dłuższe posiedzenia - po 3 - 4 godziny. Faktem jest, że coś do niej przykuwa, ale bo ja wiem... Gra roku raczej nie, po przejściu PREY miałem przyjemniejsze wrażenia jeśli chodzi o powiew świeżości i nowatorstwo. Ale ta gierka też ma swoje momenty. Graficzka robi wrażenie, ale po enginie U3 spodziewałbym się sporo więcej. A tak, to w sumie połączenie tego co było najładniejsze w HL2 z tym co było najładniejsze w Preyu czy Q4, dodany hdr, pare chmurek... No fakt, pare rzeczy mnie zaciekawiło jak zostały zrobione, ale reszta to tylko tyle co w zdaniu wcześniej. Co mnie ********* to wszechobecny brak amunicji :D. Zwłaszcza przed finalną konfrontacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie dawno przeszedlem Dreamfall (druga czesc Longest Journey) bardzo fajna gra, ciekawe zakończenie. polecam starym zboczencom takim jak ja którzy lubią grac w przygodówki :D

a terez gram w Still Life'a grafika sliczna i zapowiada sie również dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero wczoraj zaczołem, jestem pod mostem w londynie, paryzu albo pradze :d nie jestem jeszcze pewien. A co do longest journey to zalatw sobie jeszcze raz bo kawał dobrej gry jeszcze ci został(no moze nie kawał ale i tak opłaca sie dokończyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painkiller - czarna edycja :D :D :D

 

Pewnie obciach że dopiero teraz zagrałem w tą gierkę :) Wcześniej grałem tylko w dodatek battle out of hell.

 

Myślałem że po latach to już średnio się będzie grało, a tu taka niespodzianka :D Gra się naprawdę super, jestem pod mega wrażeniem. Graficznie już trochę odstaje od nowości, ale to głównie jeżeli chodzi o rozmiar tekstur, ilość tri i bajery w stylu normal itp, ale nie zmienia to faktu że aż się chce podziwiać kunszt grafików :) Mapy dopracowane są w najdrobniejszym szczególe, widać doskonałą robotę na każdym kroku :) Naprawdę, mimo upływu lat, jeżeli chodzi o estetykę gra jest ciągle w czołówce...

 

Do tego przemawia do mnie bardzo gameplay. Często walczy się z kilkudziesięcioma potworami na raz, w koło wybuchają beczki, latają granaty, ciała wrogów obijają się bezwładnie o ściany XD No po prostu sam miodek... Od czasów Duke Nukem nie bawiłem się tak świetnie masakrując całe połacie przeciwników :D Czysta jatka... Szkoda że w większości nowych gierek stawia się raczej na 2 - 3 dopasionych przeciwników max na ekranie w jednym momencie - zabija to całą dynamikę gry...

 

No nic, gierkę polecam sobie odświerzyć 20 zyla za oryginał wraz z dodatkiem, bonusowymi filmikami (w tym wywiad z ludkami z PCF), do tego jak ktoś lubi się pobawić silnikiem to na płytce dostaje kompletne i działające narzędzie, do tego wraz z eksporterami z mayki i maxa...

 

2 dyszki naprawdę dobrze wydane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Command & Conquer 3-spodobały mi się nowości ale nie ma to jak RA2 czy Generals:)

Muszę sprawdzić World in Conflict-nieźle się zapowiada.

I nie śmiać mi się-sprawdzam teraz Second Life.Tyle się człowiek naczytał o tym jakie to cudne. A mi się w tym nudzi :D. Zero akcji a lagi większe niż czasami w ET;)

 

BTW

Czy ktoś ma ochotę na jakiś wieczór rozgrywek? Np. Enemy Territory, SWAT, etc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moh: airborne... hmm 6 godzinek grania, ale fajniutka gierka, niesamowita muzyka;]

 

Czarny, Ciebie tez rozbawili niemieccy Terminatorzy w dwoch ostatnich misjach? Te misiaczki w maskach gazowych i z MG-42 w rekach, napierdzielajace niczym Blain z "Predatora" w dzungle :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności