Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właśnie przed chwilą zagrałem sobie w stranglehold demo :) Fajna gierka, prawie wszystko można rozwalić :D Tylko mam mały problem... niestety w demie nie można zmieniać rozdzielczości i mam jakąś chyba 800x600 i na moim LCD który musi mieć 1280x1024 ekran jest przesunięty w lewo... hm... wie ktoś jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKATE gra ktora robi naprawde niezle wrazenie, pochlonela mnie na cale dwa dni grania nonstop, zdziwilem sie ze chlopaki z EA potrafili zrobic tak realistyczna gre polegajaca na jezdzie na deskorolce.

Poprostu polecam, nie tylko dla skaterow ;)

 

A tak ogolnie to Tony Hawk przy tym to smiech na sali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich moich "doświadczeń"... Bioshock - omówione już wcześniej, ColinDirt - wypas na maxa, bardzo miło się grało, world in conflict - może i ma potencjał, ale moim zdaniem może występować raczej jako darmowy dodatek do company of heroes... prywatnie - padaka :).

Najświeższy raport - quake wars pełne - miło się gra, naprawde sympatyczny potencjał (czy snajperzy są traktowani od razu jako camper na sieci, czy są mile widziani :P?). No i dzisiejsze odkrycie, jakim jest demko Clive Barker's Jericho... Może mnie ludzie zbesztają, ale uważam, że Crysis zyskał sobie bardzo poważnego przeciwnika jeśli chodzi o grafikę, a dodatkowo, jako, że jestem zwolennikiem klimatu bardziej Jerychowatego (i połykam prozę i kino tegoż pana :P) to mój prywatny ranking i tak już ma nowego NUMER 1 !! Ale ja tu nie o Kryzysie, Jeryicho mnie powaliło, przemieliło i wypluło (po zaskakująco krótkim demie). Palce lizać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chłopaki!

Na allegro już do kupienia za 108zł The Orange Box.

Piękna sprawa bo za taką cenę dostajemy HL2, HL2 e01 , HL2 e02, Portal, Team Fortress 2 w pięknym pomarańczowym pudełku.

 

Nie jestem raczej częstym graczem ale to jest dobra okazja, zwłaszcza że w sklepach będzie kosztować 49$ :)

 

http://www.onlinegamesector.com/hra.aspx?game=2499 a tu przedsmak Portal'a ;)

 

edit.

na 33 levelu ciągle blokują mi się boxy. olałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po kilku godzinkach (2-3) gry w Half-Life 2 Episode Two. Whoa! Motyw z Hunterem na początku (gdzie i co to kufa jest?), rozplaszczane robali :P Ucieczka przed Ant Lion Guardem i teksty tych kolesi podczas walki z Ant Lionami podczas, gdy Vortigaunt... już za dużo opowiedziałem :P Ale gra naprawdę zamiata. Warto było czekać. Jutro rano wstaje i kończe grę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w beta demo ut3?? Musze powiedzieć że za słaby sprzęt mam żeby poczuć tę grę. Na 22 osobowych serwerach jest "rzeźnia". Zawsze mam freeza jak ktoś mi w pole widzenia wskoczy. Natłok efektów, odgłosów. Powiem jeszcze ze fajna zabawa jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, mam wszystko, grałem :D choć gier na kompie od dawna nie miałem ,tak teraz nagle mam ich wiele :D

 

HL2EP2 - wymiatacz :) na Radeonach tym bardziej ^^ (dobrze ze zakupiłem nowa kartę uh... :P)

 

Portal, no tez może być, świetna gierka :)

 

UT3 - bez komentarza, to po prostu grafiką i Rozgrywką rozwala, mogę posłać trochę screenów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co pogrywam w Team Fortress 2 (+ star dobry CS) - orange box fajna rzecz, team fortess po lanie z dnia na dzien coraz lepszy, postacie sa po prostu swietne :)

 

kurcze, wszyscy już będą w niego fajni a mi dojdzie dopiero w poniedziałek :(

 

swoją drogą pisze się potem ktoś na jakiś max3d.pl TF2 play? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Na max. detalach mam średnio 35-40FPS więc pograć można spokojnie :) [...]

 

Jak coś, to już nieaktualne :) Zainstalowałem najnowsze sterowniki i teraz w rozdz. 1280x1024 mam cały czas 60FPS :]

O, i może by się tak ciupnęło w tego utka na necie? Dzisiaj może tak ok. 20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam odswierzyc stroszke stara klasyke czyli C&C Red Alert 2 gralem w to jeszcze jak bylem mlodszy, gra wciaga za kazdym razem, kupilem sobie ja w niedziele i gram ile wlezie w nocy, kampania amerykanow skonczona teraz jade sovietami i jest super ! Chetnie pogral bym przez neta tylko nie mam lacza :/

Polecam i pozdrawiam :)

paa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie skończyłem Wiedźmina i chyba jedyne co mogę powiedzieć to WOW. jeden z najlepszych rpg w jakie grałem do tej pory, ze świetną fabułą, dialogami, muzyką, grafiką...trzyma klimat sagi wiedźmińskiej aż miło, naprawdę polecam :) chłopaki z CDP red naprawdę dali czadu...

 

fakt że gra ma trochę mniejszych lubi większych błędów (takie jak wywalanie się gry, przez całą rozgrywkę wysypała mi się jakieś 5-7 razy...) i częste doczytywanie gry (okraszone ładnymi digipaintami jednakże) zupełnie mi nie przeszkadzały.

 

krótko Polakom gratulujemy Wiedźmina! (a przynajmniej ja ;p )

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clive Barker's Jericho - WYPAS. Dość liniowa (niestety), ale za nadrabia klimatem i grafiką, obowiązkowa pozycja dla fanów Clive'a Barker'a.

Ano wypas, chyba najlepsza fpp w jaką ostatnio gralem (obok MoHa i HL2 :D)

 

A teraz przycinam w Wiedźmaka i musze stwierdzic, że giera jest niesamowicie dobra. Przede wszystkim fabularnie odstawia wszystkie inne rpg ostatnich lat ( mysle ze poziom mozna porownac do Deus Ex czy Fallouta )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności