Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

gralem w Batmana przed premiera... bardzo mnie wciagnal. Teraz szukalem go po roznych empikach itp i oczywiscie nie ma gry jeszcze w Polsce. Jak zawsze 100 lat za murzynami;/

 

rozumiem ze mowa o wersji na pieca ponoć 22 ma być, nie wiem jak we wrocu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Shadow of the Collosus.

 

O

 

 

M

 

 

F

 

 

G

 

 

 

 

 

Nigdy jeszcze nie gralem w tak klimatyczna, tak zaprojektowana gre. Po prostu opad szczeny!

 

Wracam do gry! ;)

 

 

 

P.S. Eico bedzie nastepne, a pozniej juz tylko czekam na - z pewnoscia genialnego - Last Guardian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To robi wrazenie najwieksze, jak sie gra. Wczesniej tez widzialem filmiki, ale w nich nie czuc klimatu, jak najpierw pol godziny szukasz sposobu, zeby wspiac sie na glowe olbrzyma, a pozniej modlisz sie, zeby z niej nie spasc, bo wlasnie tracisz sile w rekach, a on probuje Cie zrzucic ;)

 

 

Ja PS2 kupilem 2 tygodnie temu specjalnie dla Shadow of the Collosus, Ico i FF12;)

 

 

Leru: to jeden z atutow tej gry, ze jest mega surowa i... naturalna? Zeby bohater trzymal sie czegos, to trzeba dusic R1. Nie mozna za dlugo, bo traci sile chwytu. Zeby kon jechal do przodu trzeba go pukac nogami co jakis czas.

 

Nie ma podpowiedzi, nie ma ulatwien i poprawiania samopoczucia gracza, zeby tylko sie nie zdenerwowal, nie zniechecil. Jak spadniesz, to zaczynasz od zera. Wszedzie trzeba samemu dojechac.

 

Ehh... niech ten dzien sie juz skonczy, bo chce grac! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA IV chodzi na xp x64? Na stronie producenta nie ma o tym żadnej wzmianki. Napisałem do Rockstar Games maila z bezpośrednim zapytaniem o to, ale jako, że jest niedziela, to nie spodziewam się odpowiedzi wcześniej niż jutro. Toteż póki co - pytam Was. Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutal Legend Demko ;) - co prawda tylko demko ale musze napisac bo dawno sie tak nie uchachałem przez 10 min gry. Jack Black jest genialny a teksty rozwalają :D Kolejna obowiazkowa gra do kolejki po Uncharted 2 i ModernWarfare 2. A kasy ni ma :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio w ARMA2. bardzo fajna gra. Symulator pola walki. Totalna odmiana po MW. Dużo biegania po duuuuużym terenie. Gadanie z cywilami, zbieranie informacji operacyjnych... Jak przychodzi do walki, to słychać kilka strzałów i leżysz :) Ale można czołgiem pojeździć, polatać helikopterem. No i wątekl fabularny w tym jest :) Bardzo polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutal Legend jest super. Definiytywnie dla fanow Jacka Blacka i Tenacious D. Duzo fajnego humoru i niezlej rozpireduchy.

 

Uncharted 2- o mamusiu.. Granie po sieci wyglada juz nieziemsko to az boje sie co bedzie w singlu..

 

Ninja Gaiden Sigma2- jestes fanem pierwszej czesci wiec dla mnie to jest zdecydowany must have. Troche obnizyli poziom trudnosci na normalu ale na hardzie jest juz ok ;)(nie nie jestem sado maho;))

 

Trza isc chyba na drugi etat pracowac zeby na to wszystko miec kase. ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem troche w RE5, ale sterowanie myszka mnie odpycha.. musze zobaczyc jak bedzie na padzie, a pozniej moze kumpla namowie na lana ;x

nowy NFS Shi(f)t lamie strategie EA (czym dalej tym gorzej), fajna arcadowko-symulator, pare drobiazgow czyni ta gre inna od reszty scigalek, ale mimo wszystko z GRID'em nie ma co porownywac (a co dopiero z Burnoutem, ale to juz inny gatunek..)

 

btw. ma ktos Guitar Hero z ta (/gral ktos na tej) perkusja? bo chcielismy sie z kumplami zlozyc na ten zestaw, ale nie jestem przekonany zbytnio Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznie jest z tym padem w RE5. Dla jednych to wybawienie dla innych nie do konca:] Ja wychowalem sie na konsolach i zawsze nastawiony bylem na pada. Jednak po jakims czasie przekonalem sie do myszki i juz glownie jej uzywalem. Mysle, ze RE5 wygodniejszy jest na myszce. Moj brat wielki fan calej serii gral tylko na padzie, ale w przypadku 5 tez przeskoczyl na mysiora.

Tak czy siak RE5 na multi jest nieziemsko wciagajacy. Zdecydowanie bardziej mi podchodzi niz (tez swietny) Left 4 dead.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie w wolnych chwilach pogrywam w:

- Batman: Arkham Asylum - już pisałem chyba wcześniej, że uważam tą gierkę za coś genialnego. Świetna fabuła, klimat, bardzo dobry system walki, to jest to co czyni z tej gry praktycznie arcydzieło (oczywiście to moje oddczucie :) ). Grafika też jest ładna, ale ja na grafę nie zwracam za bardzo uwagi - taki miły dodatek :)

- Majesty 2 - od taka przyjemna "strategia" z elementami rpg. Imho warto zagrać :)

- Football Manager 2009 - niedługo wychodzi 2010 więc się na nowego przerzucę :D

 

Oprócz tego czekam na Dragon Age czy jak się zwie ten szumnie zapowiadany następca Baldur's Gate'a. Ostrożnie do tego wszystkiego podchodzę, bo akurat saga BG jest dla mnie królem komputerowych rpg'ów, a podobne teksty słyszałem przed premiarami NWN czy innych tytułów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz DYSTOPIA!!!! najlepszy multiplayer w jaki było mi dan grać. Jest to genialny mod do hl2 osadzony w realiach cyberpunku. ----->google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam racji Araiel o 'majesty' tylko ze ja grałem w 1 fajne;p

obecnie 'battefield 2' (sobie grywam przez neta)

i polecam 'tropico' świetne;p

'anno 1492' super;p

diablo to wiemy;d

warcraf tez;p

a i stare desperados świetne polecam;p

setlers 3 starsze i lepsze moim zdaniem najlepsze;p

'Twierdza'

o i bardzo stara gra 'POPULUS' nie weim czy ktos w to gral normalnie stare ale ciekawe;p

a i PIZZA 2 conetion

no to narazie tyle;p kiedyś się grało dużo;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncharted 2 - no sieciówka dość śliczna , ale czekam jednak na sp.

co do coda mw2 - zobaczcie sobie gdzieś w necie multiplayer footage z battlefield bad company 2, wg mnie bez porównania lepsze. ale dopiero kwiecień (bodajże, nie pamiętam)

 

fight night round 4 - kurcze no, trudniejsze od 3 na pewno. podoba się mie, że przeciwnicy uczą się twoich ciosów w trakcie walki, wymagana zmiana taktyki. No i że każdego fajtera trzeba inaczej lać żeby był nokałt.. a i to nie takie proste. w karierze: 18 walk (8 KO), 4 przegrane , remis. a w trójce było by mi głupio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak ktoś się już zajara to koniec. Jedynka znacznie lepsza niż 2. Ma przede wszystkim ciekawszą fabułę. Polecam też dodatek do Homeworld czyli Cataclysm, właściwie to jest osobna gra, jest przepiękna (nawet dziś) i szalenie wciągająca. Mam już chyba wypalony pod czachą widok armady korwet jonowych ruszających do ataku na statki Bestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Risen'a? Miałem kupić sobie Modern Warfare 2 jak wyjdzie, ale naszła mnie ochota na rpg i zastanawiam się pomiędzy: Risen, Dragon Age, Divinity 2. Jeśli chodzi o DA i D2 to i tak muszę poczekać, ale o Risenie już mogę zbierać opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, grałem w demko nowego batmana arkham assylum i miałem lekkie deja vu...bo duzo wczesniej grałem na PS2 w batmana beginsa ;) ale co do aktualności to nie spodziewałem sie po sobie ze granie na padzie przyniesie jakąkolwiek radość a tu proszę: Resident evil 4 fajnie sie grało....aleee chociaż grałem kilkanaście minut tylko...myślę ze mogę polecić "ICO" na ps2

 

EDIT: czego nie polecam natomiast: Resident evil 5 na PC- jakaś next genowa parodia RE4+GOW(czego ten jest parodią KILLSWITCHA)+najnowszego P&P...nie wiem moze juz wyrastam z gierek, ale oczy bolą, fov jakiś z d... wyjęty...a zamiast ciągłego poczucia zagrożenia ze strony zombiaków na karku, jest bardziej coś w stylu "HU NEXT MADAFAKAS!!"...szkoda kasy moim skromnym zdaniem, moze coop jakoś sie tam sprawdzi ale pewnie bardziej na zasadzie "ooo, ten obok to mój kolega i razem sobie mozemy wesoło postrzelać"....no i bądź co bądź pad fajny jak nie ma wyboru, ale mycha nadal kopie tyłki analogom ;)

Edytowane przez JmTm00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę zamawiał na dniach Uncharted 2, ale z ciekawości zapytam, czy pod względem akcji, strzelania, walki z przeciwnikami rożni się od jedynki ? Czy więcej jest zagadek i odkrywania tajemnic ? W pierwszej części podobało mi się to jak rozłożyli, ze trochę strzelania i trochę zagadek przez co gra nie była według mnie nudna i grało się świetnie! [prócz akcji z potworami w jaskini ;) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności