Skocz do zawartości

W jakie gry gracie i jakie polecacie??


empik

Best soccer?  

369 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Best soccer?

    • Tyskie rulez
      163
    • FIFA 1999-2001
      34
    • FIFA 2002-2005
      58
    • ISS 98
      5
    • ISS Pro Evo 1,2,3
      42
    • Sensible Soccer
      51
    • LiberoGrande
      7
    • DB Soccer
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Street Fighter 3 - Next generation :] kiks es :] wreszcie na pc :]

szkoda, że ogólnie mało innowacji w stosunku do SF2 - ma się czasem wrażenie, że obdarli starą grwardię ze skóry i wmontowali w nowe postacie. no może się myle bo dopiero zaczynam zabawę :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bobi87

A ja grywam w Battlefield 2 oraz Call of Duty 4 , długo grałem w Americas Army , Company of Heroes tez niezłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

czy do COD 4 są jakieś dodatki/dodatkowe misje ? ( strasznie wkręcająca gra - jestem pozytywnie zzdziwniony zbudowanym klimatem).

Nigdy nie grałem w to w sieci . ( nie udało mi sie połaczyc z ich serwerem i zalogowac).

A gra tu ktoś w jakieś strategie ? Ja namiętnie grywam :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kannu polecam serie warhammer najlepiej starszą shadow of the horned rat lub serie homm3 obecnie gram w starą fantasy general:)

 

seria kozaków tez jest git :) znudziły mi sie rts'y lepsze są wymagające myslenia gry. np warhammera sothr mało kto przeszedł ale gierka ma mega klimat i mozna sie wykazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz czekam na Far Cry 2 i nowego Splinter Cella :), ale FC2 pewnie będzie miał takie wymagania, że mój komp nie wyciśnie nawet na średnich detalach, chociaż z drugiej strony to słyszałem, że silnik na którym powstaje FC2 jest bardzo niezależny i kod gry jest jakoś dobrze zoptymalizowany. Ciekawe co z tego będzie... zapowiadana premiera na drugi kwartał 08 :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zagrałem w devil may cry 3 i tak mnie wciągało że aż se pada kupiłem:D

Nie żebym lubił pieniądze wydawać ale na klawiaturze nie można było kombosów robić:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Pirates of the burning seas. Z czegoś co miało być historyczną onlinówką z żaglowcami wyszła trochę poprawiona (za to płatna) wersja darmowej Voyage Century Online. Zdecydowanie odradzam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AudioSurf nowa gierka, cos co mozna wrzucic w wolnych chwilach jak sie FretsOnFire znudzi ;) latasz statkiem i w rytm muzyki (sam wybierasz swoja mp3) "kolekcjonujesz" kolorowe boxy.

taki mini (tylko 1tryb, a jest ich ponad 10) gameplay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj ciułam na xboxa360 albo Wii, ciekawe jak będzie wyglądał spore na Wiim Xbox pa Burnuota o którym Porasz wspominał, świetna gra. DOść ciekawie się gra na Wii w Call Of Duty(3 chyba) (wymaga przyzwyczajenia, ale daje rade imo, a skoro następna część też będzie na Nintendo to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AudioSurf nowa gierka, cos co mozna wrzucic w wolnych chwilach jak sie FretsOnFire znudzi ;) latasz statkiem i w rytm muzyki (sam wybierasz swoja mp3) "kolekcjonujesz" kolorowe boxy.

taki mini (tylko 1tryb, a jest ich ponad 10) gameplay

 

Mam nadzieje ze dobry szit :)

Innaczej tydzień bana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RPG rulez. Polecam dodatek do Neverwinter Nights 2 - Maska Zdrajcy. Fabuła i klimat powalają! Ta gra daje natchnienie - naprawdę...

Jak ktoś ma starą puchę to Knights Of The Old Republic, a jak ktoś ma złoma to Baldur's Gate II lub Icewind Dale I - ten klimat... sam miód!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lelen na listoisc boska co ja ci w zyciu zlego zrobilem ha? No co takiego ze mnie tym AudioSurfem pokarales :P Nie moge przez to zadnej roboty skonczyc bo tylko highscory srubuje :P

 

hehe wiec ostrzegam reszte, nie instalujcie tego :P

do gry trzeba miec cholerny refleks :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

nie wiem czy było ale jak lubicie takie gry to "sumotori" jest fajne

są dwa sumo kture wyglądają jak bipedy i tu musisz przewrucić drugiego,

zarombiste jest ponieważ w grze jest taka fizyka jak w havok i bardzo realistycznie się przewracają sumosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj ciułam na xboxa360 albo Wii,

 

To sie zdecyduj bo mozesz sie zawiesc :) To KOMPLETNIE rozne konsole i nastawione na zupelnie roznych klientow. X360 mozna porownywac z PS3 bo to ten sam segment (mega grafika i ogolnie high end) , ale Wii to rozrywka zupelnie innego rodzaju - nie mowie ze slabsza, ale calkiem inna. Tam sie stawia na fun z grania, poskakana przyTV najlepiej w kilka osob. Ale grafike to ma na poziomie poprzedniej generacji konsol. No i nie kazdy tytul sie tam pokaze. Szczegolnie z tych bardziej brutalnych.

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wii jest git jesli masz grupe przyjaciol i lubicie sobie grac no to polecam Wii, nawet widzialem kiedys jak pies gral w tenisa na wii i dobrze mu szlo.

Xbox360 za glosny, grzeje sie, pady bezprzewodowe maja baterie paluszki i sa ciezkie!

PS3 chyba najlepsza opcja pady super, gry ekstra, grafika miodna, cicha konsola i ma wifi

 

 

a przy okazji ktos wie jak przejsc w Uncharted darkness fortune przesowanie posagow w bibliotece ? szukalem na forach o grach ale tam jest dziwnie.

 

elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setny raz to napisze ale co mi tam, XBOX (kazdy) SSIE! nie dorasta do piet ps3...

 

a pykam teraz (nareszcie karta z pixel shader 3, musze nadrobic zaleglosci:P) Lost: Video Game gierka full wypasik, czuje sie jakbym ogladal serial, jakis tajemniczy dialog + logo na poczatku chaptera, previously on lost (wszystko w skrocie co juz zrobilem w grze), zawsze eleganckie zakonczenie chaptera, dobre zagadki (np. poprzesuwaj i powsadzaj tak korki zeby uzyskac 45v :D), grafika daje rade, wiekszosc lektorow ma identyczny glos co bohaterowie z serialu (a moze to oni gadaja? :P) - jedynie sojer ma cos dziwny glos;x , liniowa - niewidzialne sciany, ale da sie z tym zyc, hmm mozna z kazdym bohaterem z serialu prowadzic dialogi, albo wymiane przedmiotow (po drodze zbierasz rozne jablka, butelki wody), a oferuje np. pochodnie + zapalniczke i wkraczasz z tym do jaskini, elegancki efekt swiatla, ale trzeba uwazac woda moze zgasic pochodnie i skroci "zywotnosc" ognia, podobnie jak nietoperze, kreci sie tez tu i owdzie slynna chmurka, czasami potrafi wystraszyc (za dlugo trzymasz zapalona zapalniczke, przegrzewa sie, oparzyles sie - robi sie ciemno... po chwili zapalasz, a za toba chmurka, zdarzysz tylko ryknac aaaAA i game over - a nie trudno o ten napis, choc prawie w ogole nie walczysz to gra jest dosyc trudna), dobre sa tez wspomnienia (koles stracil pamiec, wracaja mu wspomnienia i zeby sobie cos przypomniec musi walnac odpowiednie zdjecie - ustawiasz pozycje, focusa i pstrykasz ;))

uuuf to tak w skrocie moje pierwsze 3 chaptery gry :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/2 gier ktore przez swieta mialem okazje pograc (na PS3):

Devil May Cry 4 - masa miodnosci, klimatu, szybka akcja, eleganckie dialogi, choc teraz nie gramy dante, a go szukamy (od polowy gry dante wkracza do akcji) to nie ma co sie przejmowac, nowy bohaterek ma elegancka reke ktora moze rzucac przeciwnikow o sciany, przyciagac ich do siebie, posiada tez mieczyk i shotguna... 10/10

Lost Planet - grafika totalny own3d, mozna sie bawic linkami jak w wormsach :P 9/10

Skate - symulator jazdy na desce, symulator ze wzgledu na sterowanie, zeby skoczyc zrobic jakiegos flipa czy cus musimy odpowiednio ruszac galkami :o nie ma combosow za 5mln jak w tonym, dobre replaye i grafika 8+/10

Uncharted suuuuuuper klimat / dialogi, rewelacyjna grafika (wejdziesz do wody i masz mokre ubranie :P) 10-/10

NBA Street Homecourt grafika elegancka, lepsze od poprzedniczki, wiecej trikow, wiecej wsadow, wiecej mozliwosci 9/10

Turok hmm gralem tylko w jakies jaskini, nie wiem jak tam wyglada dzungla, ale to co zobaczylem niezbyt mi sie podobalo :x, dobry motyw gdy dino sie rzuca na ciebie - upadasz na ziemie i wbijasz mu noz w paszcze zeby ci nie odgryzl glowy, grafika "taka se o" 6+/10

Burnout Paradise wgniata w fotel grafika, speed i cholernie dobrze zaprojektowane wypadki :D 9/10

GRAW 2 wiecie ze kamera jest jak w Gears of War? :P nigdy mi sie zbytnio nie podobaly gry w ktorych strzelam i musze dowodzic, za duzo myslenia :x ale grafa niezla 7+/10

Darkness klimaat! dobry poczatek gry, gdy jedziemy samochodem w tunelu rozwalajac wszystko po drodze, siedzimy na fotelu i sluchamy jak kierowca klnie na prawo i lewo ;x 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażę Wam przykład gry stworzonej w Quest3D. Nie jest ona super piękna graficznie, za to bardzo ciekawa koncepcyjnie :)

 

Co jest fajne: podkładem muzycznym do gry (a zarazem swego rodzaju scenariuszem) są nasze własne pliki mp3. Wybieramy ulubioną piosenkę, podłączamy i zaczyna się gra - latamy małym stateczkiem i zbieramy punkty. Nic wielkiego, jednak to rytm piosenki wyznacza tempo gry, ścieżkę, ilość klocków do zdobycia. To w dużym skrócie.

 

Gra zdobyła dwie nagrody w tym w dziedzinie audio, w konkursie Independent Games Festival.

 

Podaję linki do nagranych przez graczy filmików. Wybrałam dla Was następujące utwory:

Through The Fire and Flames (trwa prawie 8 minut, ale warto poczekać, gdyż są fajne momenty)

 

Rammstein, Du Hast :)

youtube.com/watch?v=BwYSANh2ebg&feature=related

 

i moja ulubiona piosenka - Chop Suey, System of a Down

youtube.com/watch?v=aTOFdPY9I9E&feature=related

 

strona gry: www.audio-surf.com/

strona programu: www.quest3d.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quest3D wspominalem o tym strone wczesniej :P

 

ostatnio w "mniejsze" gierki pogrywam:

Ninja Reflex - zdobywasz po kolei pasy (do czarnego), wykonujac coraz to trudniejsze minigierki, np.: lapanie much paleczkami, rozwalanie arbuzow monczakiem, siekanie katana przeciwnikow itd... trzeba miec do gierki niezly refleks :P 8/10

Westward 2 - Heroes of the Frontier - gierka typu settlers, tyle ze na dzikim zachodzie, dbamy o zloto, wode, jedzenie i drewno, wykonujac jednoczesnie questy 7+/10

Master of Defense - gierka jakich wiele po necie sie wala (flashowych), budujemy towersy na drodze zeby przeciwnik nie mogl dojsc z punktu a do punktu b, tyle ze grafika 3d.. 7/10

Trials 2 - elastomania, ale z b.dobra grafika (hdr, swiatla, motion blur, dobre texturki) 7/10

Mugen: Mortal Kombat vs Street Fighter - polaczenie dwoch klasykow, troche zbugowana, ale da sie pograc (polecam Chameleona, cholera ma chyba combosy od wszystkich ninja :P) 8-/10

Hunting Unlimited 2008 - polowanie na j(l)elenie, slonie, kroliki.. spory wybor broni, sprzetu, przy strzale trzeba brac pod uwage odleglosc, nachylenie, wiatr, przy dobrym strzale kamera jak w max paynie przy strzale z snajperki ;) 7/10

Metin 2 - mmorpg, pogrywam sobie rekreacyjnie, nawet ciekawe, 500mb i do tego darmowe i calkowicie po polsku.. 8/10

JFK Reloaded - cieeezka gra, strzelamy z okna do gubernatorka w samochodzie, nie moge zdobyc nawet 200/1000 pkt :P 7/10

Warriors Orochi - klon dynasty warriors, bardzo dobra relaksujaca gierka, wpadamy w 30przeciwnikow, walimy masowego combosa, po chwili wszyscy leza ;P 8/10

Sewer Run - wyscigi na deskorolkach z takimi duzymi kolkami xD nawet fajne... 7/10

Ragdoll Masters 3 - super mega wciagajaca gra, najlepiej grac we 2 ;D 8+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, nie jest najtrudniejsza.;-) pozatym mało przyjemna.

BTW. W warcrafcie 3 coś takiego jest nazywa się "escape from gay space" i różne inne "escape" gdzie właśnie musimy chodzić ludzikami, ale tam w 3d i z różnymi triggerami.

 

Najtrudniejszą grą jest "Are You A Retard?". w war3 jak się gra za pierwszym razem jest boska i przezabawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti, level 23 jest całkiem łatwy, trzeba tylko znaleźć sposób. Tyczy się to w zasadzie wszystkich leveli, czyli gra nie jest wcale taka trudna. Wystarczy ruszyć główką i nauczyć się synchronizacji i przejdzie się całą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Icy Tower, saper i karcioszki xD ale scina mi sie bo w to gram jak renderuje sie cos :D

 

A tak to gry mnie nie pociągają :P wole filmy i seriale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

final fantasy 7, gra-książka i tyle, fabuła nieziemska, żadna inna tak nie wciąga i przy żadnej innej nie odczuwa się tylu emocji, wszyskie amerykańskie i europejskie produkcje wysiadają

halleluja

 

AVE! Jedna z ulubionych gierek ever...

 

A ja polecam wiedźmina! Słyszał ktoś o czymś takim? :D Od 3 dni gram z wielkim zapałem... jestem dumny ze zapłaciłem za nią 85 złociszy i wspomogłem CD Project RED

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności