Skocz do zawartości

Wywiad z Piotrem Wysockim


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fox - "Zazwyczaj proszę wszystkich na różnych świętach i urodzinach żeby mi tylko nic nie życzyli. bo zapesza :). Działa :)."

 

Adobe - "(...) Wszystkiego dobrego i powodzenia!"

 

:D

 

 

Troche ten wywiad taki jak z jakiejs babskiej gazety, do poczytania w toalecie. Zero technicznych szczegolow, w koncu juz nie wiem czy Fox tam tekstury robi czy spawa... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem z Foxa wycisnac jakis czas temu jakies smaczki na temat Avatara, ale maja zabojcze NDA i nie ma szans na zadne konkrety niestety. A juz w publicznym wywiadzie to w ogole. Ale radzi sobie tam facet bardzo dobrze. Znalazl swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzis przeprowadzimy wywiad ze znanym w branzy czlowiekiem. Niestety nie mozemy powiedziec w jakiej branzy, bo wiaze go tajemnica zawodowa. Nie mozemy tez poruszyc zadnych tematow zwiazanych z jego praca, zdradzic imienia i pokazac twarzy. Zapraszamy!" :/

Nie ma jak ciekawy wywiad... ;)

 

Baggins - moze wez Foxa upij... wtedy sa szanse ze cos sypnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta prawda jest taka ze musieli podpisac taki papier NDA

z produkcja Avatara ze tajnosc projektu byla chyba pod kara smierci?

 

Ja pytalem kumpla przez ostatnie 2 lata jak jeszcze pracowal w

WETA DIGITAL co aktualnie robi? Mowil ze niemoze nic mowic.

Pisal mi ze KING KONGA 2...

 

Cos tam gadal tylko ze ma scene w Houdinim gdzie ma 80GB geometri

i ze jedyne co to Mantra do Houdiniego albo Renderaman

jest w stanie to lyknac wogole...Bylem w szoku, myslalem ze mu sie pomylily

GB z MB ale teraz juz wiem jaka geometrie wciagal.

 

Byl odpowiedzialny za roslinki wlasnej konstrukcji. Nawet napisal genialny system

ktory pozwalal kontrolowac ich wzrost, rozwoj, ilosc, igielek czy lisci, itp.

(dla tych co niewidzieli tego http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=460512 )

Dodatkowo robil tez oswietlenie ale niewiem czego, co i jak bo to tajemnica...

Koleszka jest mega sktromny i tajemniczy...

Ale jak go upije to wyciagne z niego jakies niusy. :)

 

Bardzo gratuluje wszystkim naszym ziomalom za duzy wklad w ten film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale szczerze.. poco Wam cokolwiek więcej wiedzieć, niż to co w wielu filmikach było pokazane/powiedziane.

Co wniesie fakt, że mają dużo ramu... i nad jakim filmem pracują... co kto klikał itp.

 

Wolicie mieć o czym plotkować kosztem kogoś ewentualnych problemów w robocie

Jarać się byle jarać.. lepiej złożyć pfolio i CV do Weta i samemu tam coś próbować klikać

 

btw. szacunek dla Ciebie Piotrze za to, że odważyłeś się wyjechać i nacierać na tych największych

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Foxa /

super sprawa pracowac przy takim filmie

 

oni ich tam chyba bronia straszyli ze nic nie wycieklo wczesniej ;)

u nas jak gre robili to tez zrobili taki bunkier gdzie nikt nie mogl wejsc, jedynie ludzie od avatara i nawet slowa nikt nie powiedzial na lunchu o czym jest film itd///

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh - no ja bym chcial wiedziec co pan Fox robil przy tym filmie. Niekoniecznie jak, niekniecznie jakim softem ale po prostu CO tam robil. Po co mi wiedziec co robila przy filmie osoba z ktora jest wywiad na temat tego filmu? :D No nie wiem... Moze zeby jakis sens w tym byl..? Poza tym jak powie "modelowalem", "teksturowalem", "rigowalem" to chyba nie zdradzi jakichs super mega tajemnic co do produkcji filmu ktory mial juz jakis czas temu swoja premiere. Ot brakuje mi tej informacji w skadinad calkiem znosnym wywiadzie z tym ze za malo "branzowym". Takie ogolniki sa dobre do Kawa czy Herbata. Jeszcze moment a padloby pytanie czy nie brakuje mu Polski i polskiego jedzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moment a padloby pytanie czy nie brakuje mu Polski i polskiego jedzenia...

 

Z tego co kiedyś mi opowiadał o swoich wyjazdach na zagraniczne kontrakty, to owszem bardzo mu tego brakowało, szczególnie jedzenia :D

 

A jak już tu jestem to muszę wyrazić wielką radość że mu się udało, najważniejsze to znać swój cel i wytrwale dążyć do jego realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walmord - wzruszylem sie... A gdy otarlem juz lze z czola - bo i mnie polskiego chleba od lat brakowalo - wrocila do mnie ta mysl. Jedna, gnebiaca mnie niczym natarczywy komar bzyczacy nad uchem, niepozwalajaca zaznac spokoju. Pytanie zdawaloby sie oczywiste. Mimo woli rozszerzylem usta szepczac przez zeby jadowitym, zlym glosem..

 

"Ale co do ciezkiej cholery Fox robil przy tym filmie?!."

 

Potem opadlem bezsilnie na fotel, rozluzniajac palce zacisniete kurczowo na myszce. Przymknalem oczy odganiajac wizje forumowych odpowiedzi, ktorych autorzy w wiekszosci zgania mnie za dopytywanie sie, reszta zas nieomieszka sie pochwalic ze Foxa znala oraz pogratulowac mu przy okazji tak, jakby nie mogli zrobic tego osobiscie skoro go podobno znali.

Siegnalem po butelke nieco juz zwietrzalej coli - swinstwa od ktorego bezskutecznie probowalem sie uwolnic - i pociagnalem lyk slodkiego plynu myslac o tym jak dziwny jest swiat. Rzeczy zdawaloby sie proste, wrecz narzucajace sie swoja oczywistoscia takimi nie byly.

Wywiad ze swiatowej klasy specjalista nie mowil nic o tym co on wlasciwie robi za to zupelnie klarownie opisywal prace jego zony... Nikomu to nie przeszkadzalo.

Odstawilem plastikowa butelke, krecac sie niespokojnie w fotelu i probujac sobie to jakos poukladac. Nie... Tu nie bylo sensu a przynajmniej nie takiego ktorego moglbym sie doszukac.

Wstalem od komputera i zniknalem w ciemnosciach korytarza prowadzacego na zewnatrz. Starzalem sie.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zgania mnie za dopytywanie sie, reszta zas nieomieszka sie pochwalic ze Foxa znala oraz pogratulowac mu przy okazji tak, jakby nie mogli zrobic tego osobiscie skoro go podobno znali...

 

Wywiad ze swiatowej klasy specjalista nie mowil nic o tym co on wlasciwie robi za to zupelnie klarownie opisywal prace jego zony...

 

Nic dodać nic ująć. Poza tym to Nezumi może powinieneś pisać ksiązki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nezumi - ten points ! :) przyłączę sie do Twojego pytania "Ale co do ciezkiej cholery Fox robil przy tym filmie?!." bo w sumie też jestem ciekaw.

Jedyna nieścisłość jaka się wkradła w Twoje opowiadanie to - cytuję ".. A gdy otarlem juz lze z czola.." to mnie zaintrygowało bo mi łzy płyną po policzkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins podeslal mi linka do tego watku :D

nie powiem ubawilem sie czytajac :D

prrrszalony- nie bylo tak zle jak na tym filmiku :) kabli nie cialem. lol

walmord- podoba mi sie twoj tok rozumowania :D he he

sorry ze nie skomentuje wszystkich komentazy. fajnie sie je czytalo :D

 

co ja tam robilem..

pracowalem nad avatarem ! :D

to jest to co moge powiedziec.

chociaz moge powiedziec cos co juz bylo powiedziane gdzies na sieci.

jak bylo w cholere podobnych rzeczy, (na wczoraj) do zrobienia to to dawali do "Fox department". no i bylo zrobione.

jak ktos zauwazyl, robilem textury. oprocz tego shadery.

prywatne przeprowadzam rozne dziwne badania i prototypy. akurat o tym moge cos powiedziec, bo robie to w swoim wolnym czasie.

tak wiec zrobilem skaner do skanowania textur z rzeczy ktore sa okragle.

textury wychodza bez odbic i rozciagniec.

zazwyczaj zdjecie textury z czegos okraglego jest nieprawdopodobnie upierdliwe.

no i dwa skanery 3d. dosyc precyzyjne bo da sie skanowac pory na skorze.

tak szyfrem troche gadajac to idzie sie domyslic co ja tam robie.

co do filmu to ciezko mi w zakamuflowany sposob powiedziec co tam robilem.

ale dam wskazowke do jednej rzeczy.

biale i duze :D

 

a co do tajemnicy to sprobojcie sobie wyobrazic ze teraz kazdy kto pracowal nad filmam zaczyna klepac, co on tam robil, jak to robili, itd itp. burdel by byl straszny.

i nic dobrego by z tego nie wyszlo.

 

powodzenia

 

fox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

białe i duże... hmm... mhmm... yyy... ... pomóżcieee - białe i duże kojarzy mi się tylko z Gregiem Ostertagiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności