Skocz do zawartości

The Witcher 2- trailer


Matys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no filmik daje rade. to juz drugi wypasiony filmik z wieska 2.MAcie juz jakas przybliznona premiere gierki?

 

Edit : objerzalem kilka razy i kurde szczerze to to jest wyrabane w kosmos ,super kilmat ciekawe jak Wam sama gra wyjdzie. Duzo zawirowan wokol niej i dziwnych plotek....

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączając się do ogólnego offtopa:

Cóście uczynili bliźniemu memu!!!

Poprzedni wizerunek był świetny, a tu ... minus 50 do charyzmy!

Chyba będę musiał walnąć redańską żołądkową mocną żeby się przyzwyczaić do tej fizjonomii.

Edytowane przez fps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Zostawcie poprzedniego. Z tymi wielkimi oczyskami i gładziutką mordeczką i wielko-golfiasto-pasiastą przeszywalnicą wygląda jak mściciel różowych puchatych króliczków. To bardziej z mangą mi sie kojarzy, a to ma byc Polska produkcja, w Polsce niema różowych króliczków :)

Za to strasznie mi się podoba w wiedźminie, że rzeczywiście interesują się realizmem średniowiecza i widać to w szczegółach, a nie tak se stwierdzają "Ha tak będzie ładnie".

Na zasadzie grafikom dali potrzymać miecz, żeby zobaczyli, że machnięcie kilka razy 2/4 kilową stalą jednak męczy.

+ za wyszywaną tarczę :)

Czekam z zapartym tchem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReAnimator: Nie chciałem nikogo urazić ;)

Nie miałem na myśli "braków" w sensie technicznym czy plastycznym, ale moje osobiste odczucia odnośnie designu postaci - pierwsza część była długo oczekiwaną realizacją i wyznaczyła pewien "standard" wizerunku bohaterów. Modyfikowanie ich w kolejnych odsłonach jest, jakby to powiedzieć ... ryzykowne.

Ale skoro premiery jeszcze nie było i okres produkcyjny nadal trwa, to może jest szansa, że zobaczymy coś innego w ostatecznym produkcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super-duper-wypas :D mozna powiedziec ze w koncu osiagnieto poziom swiatowy trailerow i cinematikow

ale starego Wiedzmana tez bym zostawil :D ten troszke faktycznie za malo

grozny ma fizys :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, o ile mnie pamiec nie myli przy premierze pierwszego Wiedzmina na jego mordzie ludzie na forum psy wieszali ;] O ironio twe imie max3d.pl :P

Tez wolalem poprzednia facjate, wlasnie dlatego ze byla taka paskudna troche. Nie da sie ukryc ze ta jest inna, chyba rzeczywiscie troche za ladna... Ale tez bez przesady. Ujedzie ;] I tak liczy sie tylko fabula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość e=mc^2

niby fajnie wyszło ale nie do końca czuję tutaj klimat wiedźmina, jakoś tak mało słowiańsko jest i nie do końca pasowały mi głosy tych dwóch panów w jaskini, ale ogólnie fajnie;)

znaczy renderowanych cinematików już nie będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

bardzo mocno sie ciesze ze bedzie nowy wiedzmin :D tylko costa uczynili z jego twarza??? Toz to nijak ma sie do geratla z pierwszej czesci... masakra... i ten kucyk... po co?? dlugie piora i ciosana geba zakapiora w pierwszej czesci to bylo to! a ten wizerunek??....

 

Pare razy obejrzalem... wszystko super ale twarz geralta, te jego wielkie oczy i kucyk zamiast pior rozpuszczonych to jakas maskara straszna.... Zem sie zdolowal jak ma on tak wygladac....

Edytowane przez ant-3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no super super. Pierwsza czesc byla mega wypasna. Wiec i dwojke na pewno kupie. A co do postaci samego wiedzmina w jedynce mial leb jak kobyla.. teraz ma nijaka twarzyczke... Moze w trojce bedzie ok ;) a jak nie to dajcie edytor niech sobie kazdy zrobi wiedzmaka jakiego sobie wymarzy.. Dajcie w koncu date premiery i czy bedzie na konsole bo nie wiem na co kupowac wersje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo tak się podjadałem że portki zgubiłem. Wiesiek 2 na pewno zadomowi się na mojej półeczce obok jedynki ;)

 

Nowa twarzyczka całkiem spoko, ale trochę za milusia dajcie takie bardziej groźne spojrzenie jak w jedynce i będzie git. :)

 

PS

 

Musze dodać że zakochałem się w animacji twarzy tego osiłka, jest boska!

 

Będzie wersja na Linuksa? Proszę tylko nie bić po twarzy.

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....kiedyś miał jaja ...teraz to już tylko celebryta z warami na botoksie....:))).... czyli się rozwija.....:)))

 

Nie wiem czy to botoks ... Może po prostu cierpi na tą samą filipińską chorobę, co nasz poprzedni prezydent, tyle że w odmianie zerrikańskiej.

Zresztą nie ma się co dziwić: stresujące, krótkotrwałe romanse, życie na krawędzi, niepewna sytuacja geopolityczna ... musi się chłopak po pracy rozładować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak reszta prawi - poprzednia wersja wiedzmaka byla lepsza. Teraz taki elfowato-slodziuchny sie zrobil... Moze to jakies odmladzajace czary Yennefer czy cus..? A moze to klon? ;)

 

Ogolnie jednak - WYPAS. Powodzenia w produkcji kolejnej gry na bez watpienia swiatowym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajny trailer, szkoda ze nie ma ambientu w audio tylko muzyczka, troche brakuje tego momentami.

Witchera buzia jest slaba w porownaniu do reszty postaci w trailerze. Elf czy ziomek przy ognisku wygladaja duzo fajniej (mowie tu glownie o ciekawosci bryly :P). Reszta trzyma fajnie klimat, kilka ujec daje mocno rade (taki micostorytelling:P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ... przeczytałem strasznie mi się podoba ten moment :P

Od W1 nabraliśmy doświadczenia i umiejętności, potrafimy tworzyć bardziej realistyczne twarze, które posiadają poprawne proporcje i ludzkie cechy.

Jeszcze za mlody na tym obrazku. Teraz wygląda jak Student-wampir z twilight, który musiał oglądać ten film i odnalazł w sobie po wtórnej próbie, uporczywie skrywane uczucia do pluszowych jednorożców ale się dowiedział, że one bardziej kochają tą z Big Bradera i przysiągł pomstę na wszelakich istotach żywych.

 

Nie no przesadzam:) jest fajnie, za mlodo i za mrocznie, ale już nie kocha puchatych króliczków... no może tylko te czarne z ćwiekami zamiast oczu :P

 

Taki wiedzmin na pewno lepiej by sie sprzedal na zachodzie... a juz na pewno na tym daaalekim japonskim zachodzie :D

 

O to im chyba niestety chodzi, target tutaj bardziej w młodzież jest skierowany coś tak widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie pierwszy Wiedzmin jeste jedna z najlepszych gier w jakie w zyciu gralem. Pisalem to juz raz na forum i bede powtarzal z uporem maniaka (czesc Slawek ;]). Skonczylem ja 3 miesiace temu i nic sie nie zestarzala.

 

Wracajac do trailera. Moze to tylko moje wynaturzenia i na niczym sie nie znam a juz napewno nadinterpretuje co widzialem, ale nie wydaje wam sie ze te nagrody, ponad milion sprzedanych egzeplarzy i swietne przyjecie gry przez graczy wynikaja z tego ze gra jest troche inna od reszty podobnych gier. A stylistyka jest przeciez czescia tej innosci.

O ile rozumiem chec rownania do ogolnych standardow ( mozliwe ze dotrzecie do wiekszej ilosci klietow, gra lepiej sie sprzeda, a wiadomo ze o to chodzi) to troche obawiam sie ze przez to gra stanie sie wlasnie... standardowa. Z tego co na razie widac ucierpi na tym najwiecej glowny bohater... i cala rzesza wiernych fanow jedynki.

 

Najprostsze rozwiazanie jakie widze to wezcie stary model, wezcie nowy model - 50% opacity i gotowe ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności