Skocz do zawartości

Teka 2D: Swiezy


Swiezy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sesja wciąga ale na szczęście zaliczona. ;)

Kurcze jakieś huśtawki, przed sesja super, niecały miesiąc przerwy i czuje się jakbym wypadł z gry.

Speed z tematu "Diablo", który w sumie jest całkiem udanym jak na mój poziom:

TSPDiablocukierekmojover.jpg

WIP Meduza:

Meduzaspeedpaint3.jpg

Trzeba się wziąść znów za siebie.

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUKIERASS Dzięki, rzeczywiście tego nie zauważyłem. ;)

Więcej czasu i jadę dalej:

Meduzaspeedpaint4.jpg

Chociaż, jak patrze na to czuje że się zapędzam w kozi róg.

I plus minus od szkicu linearnego do szkicu plamą:

Szkicewezy.jpg

cornsnakemacro2.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło na zacienionym policzku chyba trochę za mocne. Mnie osobiście drażni trochę górna warga i jasne linie biegnące w stronę nosa. Co do węża: to złagodziłabym trochę cień pod nim (wiem, że to początek). W jednym i drugim znalazłabym focal point. Czekam na kolejne etapy ;) Tak trzymać :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piret Dzięki cały czas pracuje nad ilustracją, jeszcze kombinuję z kompozycją.

compo2.jpg

Na razie ubogo, bo zaznajamiam się z tematem kompozycji, dotąd nie badałem tego głębiej.

Jakieś szybkie z foto 1,5h:

girlspeedfoto.jpg

I studium kulki z fotki rzuconej przez gutkafiutka w teczce mr Kostka. ;)

kulka.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JoseConseco właśnie muszę się nieco cofnąć do podstaw.

Widziałem polecenie Ice'a na temat "Gnomon (Scott Robertson) How To Render Matte Surfaces-Shading Planar Surfaces" + korzystam z "Jeremy Vickery -Practical Light and Color". Plus kupiłem swój pierwszy numer Imagine FX Anatomy vol.2, mała rzecz a cieszy. Dobrze mieć kontakt z czasopismami branżowymi. ;) Przez chwilę miałem ostatnio stracha, bo uświadomiłem sobie jak rynek jest nasycony teraz cyfrowymi artystami, więc pozostaje być dobrym na tyle żeby mieć zlecenia i z nich się utrzymywać, pracować dla dobrej firmy, bądź robić własne projekty, samemu organizować team czy szkolenia, gdzieś tam w przyszłości.

Teraz trochę większy up, ostatnia praca z wydziału której nie wrzucałem:

1.

P1050849Kopiowanie.jpg

I świeży obraz, wip:

2.

P1050828Kopiowanie.jpg

Z wydziału 100cmx70cm:

3.

P1050850Kopiowanie.jpg

4.

P1050851Kopiowanie.jpg

5.

P1050853Kopiowanie.jpg

A3 z natury:

6.

P1050841Kopiowanie.jpg

7.

P1050847Kopiowanie.jpg

8.

P1050839Kopiowanie.jpg

9.

P1050840Kopiowanie.jpg

10.

P1050842Kopiowanie.jpg

11.

P1050825Kopiowanie.jpg

12.

P1050835Kopiowanie.jpg

13.

P1050832Kopiowanie.jpg

14.

P1050833Kopiowanie.jpg

15.

P1050834Kopiowanie.jpg

Z lustra:

16.

P1050838Kopiowanie.jpg

17.

P1050848Kopiowanie.jpg

I bardziej szkicowe:

18.

P1050844Kopiowanie.jpg

19.

P1050843Kopiowanie.jpg

20.

P1050837Kopiowanie.jpg

21.

P1050831Kopiowanieciemniej.jpg

22.

P1050846Kopiowanie.jpg

 

Na szczęście doświadczenie idzie z pokorą i ćwiczeniami, coraz uważniej się przyglądam i chce zdobywać więcej wiedzy.

 

I jeszcze digitale:

23.

Anatomystudy18.jpg

24.

Anatomystudy183.jpg

25.

Anatomystudy182.jpg

Komentarze, uwagi mile widziane. Pozdrawiam. ;)

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje pchać ten wózek i nigdy nie zwątpić. Więcej na pewno pracuje nad podstawami.

Jadę teraz według mapy Matta Khora którą serdecznie z resztą polecam:

http://www.ctrlpaint.com/learning-map/

Poza tym pracuje nad konkretnym planem, chcę w ciągu studiów tu maksymalnie zwiększyć swoje szanse na dostanie pracy już po studiach jako grafik 2D. Mam nadzieje że uda mi się to co planuje, będę szedł choćby nie wiem co.

A tutaj up:

martwa.jpg

pen5ty.jpg

zegarekznatury.jpg

Ilustracja-zwojprzywolaniaRGBFini1.jpg

walor26ty.jpg

listathumbnaili.jpg

Dominikawalor.jpg

Gsienicamegacwiczeniezrl.jpg

 

P1050865Kopiowanie.jpg

Trochę brakuje mi ludzi o podobnych zainteresowaniach w swoim środowisku, mam nadzieję że z czasem to się zmieni.

Ponad to jeśli kogoś interesuje biznes MLM, obecnie zacząłem się interesować się stworzeniem dochodu pasywnego, aby zapewnić sobie spokojnie studiowanie, poznałem nieco strukturę fm group i branży ubezpieczeń firmy DRB. Sytuacja jest o tyle prosta i ciekawa, że polega na prezentacji, spisaniu umów i polecaniu biznesu, a nie na sprzedaży produktów.

Książka od której zacznę to "45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje zycie" Don Failla, wiem tytuł nieco śmiesznie brzmi ale jednak jest prawdziwy. Planuję także po tej książce przerobić Maksimum osiągnięć autorstwa Brian Tracy.

Trochę pamiętnikowy klimat się robi, ale jednak nie oszukując się nawzajem aby osiągnąć sukces nie tylko sztuka musi się rozwijać ale i nasze podejście do życia, osiągania sukcesu, przynajmniej takie jest moje zdanie na dzień dzisiejszy.

Pozdrawiam Was serdecznie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym był za tym, żebyś wziął na przykład ten zegarek i poświęcił na niego kilka dni, ale tak, żeby wszystko się precyzyjnie zgadzało. Lepiej spędzić dużo czasu na jeden dobry rysunek niż na 15 takich mało starannych tylko żeby były, byle natłuc ich dużo. Bo w tym zegarku nawet elipsy tarczy nie masz poprawnej. Jak podstawowy rysunek nie gra (perspektywa między innymi) to po co w ogóle zaczynać cieniowanie? O nakładaniu na to koloru w ogóle już nie wspominam. Sorry że tak piszę dość szorstkim tonem, ale skoro piszesz, że masz ograniczony czas na rozwój to lepiej, byś go nie marnował, a cieniowanie i kolorowanie czegoś co ma niepoprawne fundamenty to strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że sporo różnych ćwiczeń tutaj zawierasz, jednak popieram słowa kolegów, perspektywa, obserwacje, i więcej czasu na konkretne ćwiczenie. Nawet ten robaczek jakby przy nim jeszcze pogmerać mógłby fajnie wyglądać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie proponuję strugać obrazki w ten sposób:

 

dp_stepbystep.jpg

 

Co do motywowania się to polecam oglądać streamy Wojtka Fusa. Jak widzę jego zapał do pracy to mi od razu chce się mazać :-)

 

 

Powodzenia w FM. Też działam na tej samej książce. Swojego Mercedesa odbieram gdzieś w pierwszym kwartale nowego roku. I moja rada, nie szukaj ludzi w ten sposób. Idź do ludzi, których znasz... zresztą, czytałeś książkę to sam powinieneś o tym wiedzieć. Ja na internetowe poszukiwania straciłem tylko masę czasu :-)

 

Pozdrawiam,

Niedźwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie wszystkim za komentarze. ;)

slabiak ciągle dużo pracuje teraz czas pomyśleć nad tym jak to robię. ;)

Coyote Dzięki, fajna uwaga postaram się teraz uważniej studiować i robić bardziej wystudiowane prace.

EthicallyChallenged masz rację, postanowiłem że teraz popracuję nad perspektywą z filmikiem gnommona, Scott Robertson - Basic drawing i porządnie przerobie temat perspektywy. Co to tonu absolutnie mi nie przeszkadza, właśnie potrzebuje kogoś konkretnego, gdy sam nie dostrzegam błędów i brakuje mi dyscypliny.

COR dzięki, robaczek lepiony z gumki chlebowej i rzeźbiony w pracy ołówkiem, mam jeszcze jego szkice ołówkiem. ;)

gnacik dzięki, całkiem efektywna metoda, akurat jabłko jakieś istnieje w kuchni, więc z chęcią je poćwiczę, blendujesz blurem czy twardy pędzel 100% opacity i po prostu miękkie krawędzie?

serio będzie dobrze. ;)

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję, wkrótce postaram się zrobić jakiegoś porządnego upa z progresem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czas na wrzutę, zanudzać Was prostymi liniami,elipsami, podstawowymi ćwiczeniami z perspektywy typu box nad linią, pod linią, na poziomie linii horyzontu. Aczkolwiek pozostawię ten postęp do zauważenia w nowych prackach, wiadomo dodatkowo z czasem się wiele rzeczy wyklaruje wraz z ilością prac teraz już bardziej świadomie. Perspektywa i walor ćwiczone z Scottem Robertsonem pomagają bardzo dużo, jednakże widzę że i można wpaść w pułapkę interpretacji którą na szczęście skonfrontowałem z nauczycielami od rysunku. Dodatkowo mierzę coraz więcej, więcej pracuję nad proporcjami. W całej tej pogoni oczywiście nie można zapomnieć o swoim "ja" i nie tracić z nim kontaktu, utrzymywać przyjemność i ciekawość tego co robimy, gdyż można ulec wypaleniu, co prowadzi do znacząco obniżonej efektywności, potem trzeba swoje odchorować. ;)

Tak jak widzę nawet wiele osób z forum max3d.pl gościłem na szkoleniu w klubie Paradox w Warszawie, szkoda że tylko na kilka godzin aczkolwiek i tak było świetnie, było warto nawet na 2,5 godziny wpaść tam. ;)

Tutaj szkice na kolanie ze szkolenia:

P1050926Kopiowanie.jpg (krasnolud, ekscentryczny, chytry, siewca kamieni, posiadający sługę,golema ;) )

P1050927Kopiowanie.jpg (zaklinacz słońca i akcja szybki zryw na pociąg. ;p )

 

I dalej inne przyjemności,szkice i projekty:

P1050918Kopiowanie.jpg

P1050930Kopiowanie.jpg

P1050931Kopiowanie.jpg

P1050932Kopiowanie.jpg

I papież Jan Paweł II, malowany w wakacje i w końcu jeszcze nie skończony:

P1050929Kopiowanie.jpg

Tak jak meduza i pewnie jeszcze jakiś większy dla mnie projekt, do których chciałbym wrócić. ;)

babuszkaFIN.jpg

szkiclegwan2.jpg

WolfmrFreshman2.jpg

Drzewkoszczesciapasjiinadzei_zpsee416312.jpg

Drzewkokompozycja_zps15d0bf2b.jpg

projektfin2.jpg

Drzewko jeszcze po suwakach:

Drzewkoszczesciapasjiinadzei.jpg

 

Zdecydowanie czuje postęp, a właściwie odwagę która z pewnością jest niezbędna do rozwoju.

Strach i nie pewność są głównym powodem hamującym nasz rozwój i kreatywne myślenie, teraz z pewnością będę chciał przekazać dużo więcej emocji w swoich pracach, jak i dalej kontynuując sensowny,widoczny rozwój. ;)

Pozdrawiam wszystkich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach i nie pewność są głównym powodem hamującym nasz rozwój i kreatywne myślenie, teraz z pewnością będę chciał przekazać dużo więcej emocji w swoich pracach, jak i dalej kontynuując sensowny,widoczny rozwój.

 

Jej, jakbym nie widział Twoich prac przy tym wzniosłym i jakże samo dowartościowującym się tekście to bym wyobraził sobie Bóg wie co, a tak to przynajmniej mogę stwierdzić że jesteś bajkopisarz, który raczej textem pod pracą próbuje nadrobić słabe rysunki niż osobą która poczyniła widoczny dla innych postęp.

 

Mniej pisz więcej rysuj bo na bajkach o postępach wiele nie ugrasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej pisz więcej rysuj bo na bajkach o postępach wiele nie ugrasz.

 

dokładnie...

 

kreske masz tak samo rwaną jak w poprzednich szkicach, piszesz że przerabiasz gnomon'a weź rysunki które wykonałeś do ręki i porównaj z tym ostatniem który wrzuciłeś z Potęgi, jeśli jest w takim samym stylu to może popracuj nad płynnością kreski

 

dalej: praca z drzewem, jakaś masakra, zrobiłeś kilka przyzwoitych thumbsów, wybrałeś ten najgorszy i do tego użyłeś cukierkowych naiwnych kolorów

następna praca z POEZJĄ brudny walor, wykonany w taki sam sposób jak prace poprzednie, o ile z meduzą ci wyszło to z omawianą pracą absolutnie

 

jeśli chcesz iść do przodu zacznij naprawde intensywnie ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZiN o widzisz, ale nie mielibyśmy jak się poznać. Jeśli masz profil na fb to mnie zaproś Kamil Świeży Jelinek, to następnym razem łatwiej będzie się poznać. ;)

By the way widziałem Twoje portfolio, bardzo fajnie działasz dużo dobrego się dzieje.

adamczykarts dobrze że nie odpisałem Ci od razu, tylko poczekałem aż nabiorę dystansu bo już miałem to za atak. ;D

No ale już wiem ocb.

takashmen co do szkiców, pisałem że to są takie na kolanie w moment, może z 10 minut tak na prawdę, więc dość szybko pracowałem.

Drzewko w kolorze było wrażeniowe, dla zapisania pomysłu, thumby powstały potem właściwie, część z foto i część z wyobraźni bo nie znalazłem takiej kompozycji jaką chciałem mieć.

Cóż co do kolorów, są celowe jakoś tak potrzebowałem pozytywnego zastrzyku, odskok od ciągłych żmudnych ćwiczeń i szkiców ołówkiem. Chyba dawno nie zauważyłem że spadła efektywność od kiedy przestałem czerpać z tego przyjemność i wpadłem w rutynę na jałowych ćwiczeniach.

Co masz na myśli pisząc brudny walor? niestety nieznane jest mi to pojęcie.

RaVirr spoko, ciągle stoję i nie zejdę tak łatwo z obranego kursu. ;)

Coyote o ile dobrze pamiętam, to właśnie w tej grze kiedyś dobermany latały na monitorze po wjechaniu. ;p

rosikowski Tak, właśnie na początku było super, robiłem 1 godzinę pn-pt perspektywy, od banalnie prostych ćwiczeń wg filmiku + własne przykłady. Potem wziąłem poprawkę na system 1 h pn i wt, środa na kończenie prac, lub całe prace, czw,pt 1h walor też ze Scottem Robertsonem. A niestety w następnym tygodnia jakoś dziwnie bo już nie mogłem się zmobilizować. Chciałem wprowadzić systematykę w swojej nauce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Cię tu nie atakuje ;) Po prostu za miast opisywać o pracach i postępach wzniosłe słowa powinieneś więcej uwagi poświęcić samym rysunkom by one broniły się same.

Z samego Twojego sposobu pisania można wysnuć, że szukasz czegoś ale sam nie wiesz czego a tu po prostu trzeba usiąść i mocno się przyłożyć. Więcej samokrytyki w samoocenie :) Bo widzisz, jak dla mnie np to drzewo nie wygląda jak progres a raczej jak malunek osoby która pierwszy raz zasiadła do tabletu i która ma naprawdę bardzo podstawową wiedzę o walorze.

 

Nie twierdze, żebyś nie wrzucał prac które sam uważasz za lepsze od poprzednich ale skoro poddajesz je pod dyskusje pozwól nam, widzom i przyszłym komentatorom samym ocenić z zimnego zewnątrz poziom i jakość Twoich prac ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no ok, może błąd że nie napisałem że to taki wrażeniowy szkic z wyobraźni, więc po prostu potraktowałem go bardzo luźno.

Jako coś z czego bardzo fajnie by było wyjść, w lepszą prackę poprawioną o techniczne możliwości.

Hm no tak i ta dyskusja jest okej, na początku zbrakło mi dystansu do siebie, ale ciesze się że z czasem ochłonąłem, żeby tutaj nie burzyć się.

Wcześniej starałem się rzucać same wychuchane prace (jak na mój poziom),a teraz chcę pokazywać i szkice (kopalnia pomysłów) i te bardziej skończone projekty. ;)

W takim razie dzięki za odwiedziny, mam nadzieje niedługo kolejny up szkice + projekty. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, to z czasem przychodzi. ;)

Ogólnie kumam o co chodzi i ćwiczę, ale widzę teraz po sobie że nie będę spełniał cudzych ambicji i pragnień, chce się rozwijać w zgodzie ze sobą, tak osiągnę sukces prędzej czy później, bez niezdrowej presji. Produkowany na kolejnego świetnego pracownika wielkiej korporacji, do wyciśnięcia i wyrzucenia na śmietnik jak się wypalę. ;)

Pozdrawiam i dziękuje za odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co napisałeś o odwadze którą czujesz do tworzenia to wspaniała sprawa, uskrzydla do działania i warto wykorzystać maksymalnie ten zastrzyk pozytywnej energii,

postęp dokonuje się w sferze umysłu, manualne zdolności w końcu usprawnisz żmudną pracą, a doświadczenia i wyciągnięte z nich wnioski są bezcenne,

to co piszesz o presji masz poniekąd rację, ale nie wymagając od sienie jak najwięcej oszukujesz samego siebie,

postęp widać, aczkolwiek na początku jakbyś miał więcej czasu lub cierpliwości do ćwiczeń (przerysowywanie pewnych rzeczy itp.), jednak w ostatnich pracach coraz bardziej widać, że coraz więcej się zastanawiasz jak coś zrobić, co chyba jet istotniejsze

działaj dalej, a my będziemy się starać ci pomagać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarosh dzięki, no właśnie czuje takie kiepskie wypalenie, teraz potrzebuje luzu i pobawić się.

Aczkolwiek "z sceny" nie zejdę.

A potem postaram się rozłożyć siły na ćwiczenia i zabawę, przez zamordyzm się nigdzie nie dojdzie. Oczywiście wiem o czym mówisz, no i zgadzam się z tym co piszesz.

Dzięki za odwiedziny. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzięki Kalberowi zrozumiałem ocb z ustawieniem pędzla no i w końcu jak porównałem jakościowo wcześniejsze studia, z tym twardym pędzlem jednak są o niebo lepsze. Ale mi to trzeba tłumaczyć jak krowie na miedzy i pokazać palcem. ;p Fakt faktem niestety światła nie ogarnąłem /blików.

Właściwie tak jakby pokusić się o przegląd martwych na tablecie z tego roku to:

Przegladmartwej2012.jpg

Trochę blado to wypada. (ustawione od stycznia do dzisiaj) Chyba jednak warto częściej sobie takie przeglądy robić.

Pozdrawiam dzięki za rady i każde słowo.

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za motywacje i wszelka krytykę. ;)

Czas na up:

Zaczęty portret z natury, WIP:

P1050973Kopiowanie.jpg

 

I rysunki z autoportetu Rubensa:

P1050977Kopiowanie.jpg

 

P1050976Kopiowanie.jpg

 

Imadło z natury:

P1050974Kopiowanie.jpg

 

Ilustracja do Tomiku Poezji:

TomikPoezjiilustracjapodgladaczzrzutekranu.jpg

 

I druga nad którą dopiero pracuję:

1 etap

tomikpoezjiilustracjanowa.jpg

2 etap

Untitled-1.jpg

 

Blendtest2.jpg

 

1 gniot jaki wyczarowałem na TSP WoW:

konkursTSP.jpg

 

2 podejście do tematu:

TSPWOW-1.jpg

 

3 już poza TSP, dalej ten ten sam temat, zauważyłem że kilku krotne podejście do tematu pozwala lepiej się się zagłębić:

zrzutnowapracajpg.jpg

 

Pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was moi drodzy,

Życzę wam wszystkim wesołych radosnych świąt, satysfakcji z Waszych postępów, wytrwałości w pasji i dążeniu do celi.

Regenerującego odpoczynku, powiewu świeżości w waszych prackach autorskich i tych interpretujących rzeczywistość.

Spełnienie marzeń i czego tylko zechcecie. ;)

Kartka_zps09c70f22.jpg

 

Świeży

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Świeży.

Dobrze Ci idzie, w portretach coraz lepiej zarysowujesz bryle, te martwe (papryczka itp.) już wypaśnie się prezentują.

 

Te Twoje filozofie o rozwoju nie są wcale aż tak głupie. Moim zdaniem jeśli tylko Cie to mobilizuje do pracy jak najbardziej powinieneś sobie takie rzeczy pisać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tsabu, prócz rysowania, malowania, grafiki też się interesuję właśnie motywacją i rozwojem osobistym.

Trochę czuję się zdeptany pod krytyką ludzką, odcinam się i pracuje nad sobą, wrócę jak będę gotowy i odnajdę siebie w tym co robię. ( tj moje szkice)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie, postanowiłem zrobić upa. Trochę ćwiczyłem i pracowałem także nad tym jak to robię.

Mam nadzieje że tutaj postęp już będzie satysfakcjonujący nie tylko dla mnie. W kolejności jak powstawały:

 

01 szkictygrys_zpsc7ef4391.jpg

 

02 Szkicemezczyzni_zpsc9744ef3.jpg

 

03 Ramiestudium_zps79883924.jpg

 

I zmiana myślenia, regularne ćwiczenia, okrojony program z cgma (wg mojej wersji 1 studium dziennie)

http://www.cgma2dacademy.com/analytical-figure-drawing-2.html

Draperia:

04 Studiumdraperiinr1_zpsdaadf7cb.jpg

 

05 Draperiastudiumszkicenr2_zps6d1de98f.jpg

 

06 ValueSketchnr3_zpsacf54767.jpg

 

07 Draperianr4_zpsea1b45d2.jpg

Dłonie:

08 Dlonienr1_zpse6a93d14.jpg

Dlonienr1a_zpse7e5ad84.jpg

 

09 Dlonienr6_zpsdeb91aa5.jpg

 

Dlonienr6a_zps4c817b74.jpg

 

10 Dlonienr7_zps146b943c.jpg

 

11 Dlonienr8_zps4c56fe8f.jpg

 

12 Dlonienr9_zps1dadcfa7.jpg

 

I poza konkursem:

13 studiumkulka_zps3fc32a9e.jpg

 

14 Faktury_zpsea53486c.jpg

 

15 Speedkostucha_zpsa5c9ed12.jpg

 

16 Koncpecyjnie_zpsc32a5ec6.jpg

 

17 Naluziezeazmilo_zps46fa1119.jpg

 

18 Naluziezeazmilo2_zpsfbe00d15.jpg

 

19 rabbitsketches_zps7a8b4e27.jpg

 

20 jezsketchescopy_zps2819819c.jpg

21

Studiumdraperianr5_zps86be41c5.jpg

 

+ ofc cały czas w tradycyjnych dochodzi, zrobię oddzielnego upa na dniach. ;)

Filmik Bobiego Chiu mnie dzisiaj bardzo zainspirował:

Świetna motywacja. ;)

Dziękuję za rady i motywację wszelkiej racji, które potem zebrałem sobie do notatnika z mojej teczki i teraz mam już jak na dłoni nad czym także powinienem popracować.

Pozdrawiam

Edytowane przez Swiezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dlonie rysujesz juz calkiem ok, ale kiedy tylko wchodzisz w plame to widac, ze nie rozumiesz jeszcze jak to jest zbudowane.

W sumei jest to najtrudniejsza do przestawienia czesc ludzkiego ciala, ale braki leza na znacznie nizszej plaszczysnie, mianowicie doborze waloru i koloru oraz umiejetnosci przestawienia podstawowych form geometrycznych.

 

Wrzuce ci minitutek ktory zrobilem jakis czas temu( na przykladzie stopy ) Mam nadzieje, ze cos z tego wyciagniesz. Tylko nie traktuj tego, jako jakiejs wyroczni, bo ani to najladniejsza i najlepiej namalowana stopa na swiecie, ani jedyny "sluszy" sposob wykonania.

 

foot+tutor.jpg

 

final.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności