Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun. - 2010


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

53243282.jpg

 

Takie pytanie: w tym momencie w tych wnękach umieściłem potrójne halogeny aquaformu, a czy jest może jakiś producent oświetlenia, który pozwala tam umieścić jakąś szynę na całej długości wnęki, która pozwalałaby na dowolne ustawianie halogenów, o podobnym kształcie, lub jakiś, który ma więcej jak trzy w jednej ramce?

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie, podoba mi się bryła budynku i jego materiały, na pierwszym fajnie trawa wyszła, tylko nie podoba mi się ten jotpeg niskiej rozdzielczości między drzewami.

 

Na drugim jakoś płasko to podłoże wyszło, może jakiś kamyszek tu i ówdzie, troszkę dispa na teren.

 

Z obu wersji zdecydowanie wywaliłbym portale z okien, strasznie się przez to sufit w środku odcina od zewnętrza. Pierwsza wersja zdecydowanie fajniejsza, kolorowo i z przytupem. ;)

 

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cfaniak - ten żółtawy kolor od słońca mnie nie przekonuje.

junior - świetne choć schody wyglądają na 2x wyższe niż być powinny. Przydałby się na nich dirt bo za czyste kąty do tych zabrudzeń betonu.

arturprx2- mi ten po lewej bardziej siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi i kilka wyjaśnień/niejasności

presenter- w scenie wszystko jest 3d, nie ma tam map 2d pomiędzy drzewami wiec nie wiem gdzie ty tam widzisz zdjecia, displeace jest na trawie, jednak ze to jesień, nie miało być jakoś specjalnie pofalowany? ten teren...

 

Tores- no własnie się zastanawiałem, czy nie pobrudzić, teraz już będę mniej więcej próbował takich mniej czystsze betony robić ;)

 

arturprx2- po prawej lepiej według mnie, daj lekka ramkę do okola lustra aby był zarys, ze jednak coś tam zamyka to pomieszczenie.

 

pozdr.

Edytowane przez JunioR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ola-f: thx

@xizor: tyle się namęczyłem w trakcie, że już nie miałem siły tych okien ruszać, pewnie poprawie jak będzie chwila wolna.

 

Wierzcie mi, że jakbyście zobaczyli otoczenie tego budynku, to ten wydawałby się 'rezydencją', same klasyczne domki żółto-pomarańczowe z czerwonymi dachami w liczbie kilkudziesięciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności