Skocz do zawartości

Nazi CAR FORCE ONE


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 378
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kliment, Ty jako Wódz Naczelny nie powinenes czasami siedziec z tyłu ? a poza tym to nie mam wiecej uwag, bardzo podoba mi sie wszystko , nawet to wytłoczenie blachy pod chłodnicą (ktore przykrywa rejsetracja) dodaje bardzo realizmu i likwiduje efekt "sterylnej" siatki - nie wiem czy to zamierzony efekt czy babol w siatce ale mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rydwan na bramie brandenburskiej zajmie drugie tyle ;)

swoją drogą odkopałem dziś jakieś archiwum z 2008 maxa i tam sie ludzie chwailili ze mają w viewporcie po 15mln poly i dają radę. Nie bede leciał po nickach.

 

jak pierwszy raz zobaczyłem zdjecie hitlera z miejsca gdzie mam fotki od dzieciństwa (bo mieszkałem 300m dalej) to rrobiło to ogromne wrazenie - nie wiem jaka scene planujesz, ale wisząca kilkunastometrowa flaga pionowa ze swastyką nawet w hangarze robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek. Gratki za Front.

Czekam teraz, jedynie, na ocenę szanownej komisji i przyjęcie tego ARCYDZIEŁA do Galerii.

Wyrażę chyba opinię ogółu, że nie chodzi tu o galerię srebrną, bo na tą, Wojtek zasłużył sobie już dawno, wieloma modelami i tylko nie wiedzieć dlaczego, tam nie trafił.

Pozdrawiam i Czekam na Złoto.

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to super, myslalem ze ten model robiles tak dla siebie, hobbystycznie, ale jezeli bedzie ksiazka to swietnie :) fajnie jakby Ci ten biznes wypalił, bo to nie tyle kawal dobrej roboty co w najczystszej postaci miażdżący perfekcjonizm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności