Skocz do zawartości

WIZ: bud mieszkaniowe Warszawa


simonhc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo dobra rzecz. Jedynie co m się nie podoba to trawa jak w lesie. Nie widziałem aby na osiedlach ktoś tak zaniedbywał koszenie. Wygląda to komicznie i niezbyt komercyjnie. A te kamienie obok placu dla dzieci też niezbyt dobry pomysł, brakuje tam tylko krwi i resztek mózgu małych dzieci. No i ktoś obsrał banner przed restauracją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrodnicy psia mać ...

jako potencjalny klient zapamiętałem tylko, że fajna zielenina będzie na tym osiedlu.

co to za maniera? odkąd kwiatki są ważniejsze od budynku?

 

tak jak michael jordan zniszczył rzut z wysoku tak morphe zepsuł archviz na tym forum. wróćmy do korzeni póki pora ;)

 

taki żarcik to był, warsztat super i wizki w klimacie lux, ale tej kapusty i chwastów to faktycznie może nie pchać na pierwszy plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią na forum po prostu urywa d***. Jak już zdeno powiedział, trochę za dużo tych chaszczy, jest efektownie ale jednak odwraca to uwagę od budynku. Technicznie zdziera gacie.

Możesz podzielić się z nami inf. jaka była docelowa rozdziałka i na jakim potworze to liczyłeś ?!

 

Gratulacje ;) *****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za poswiecony czas mile slowa i wskazowki.

Uzytkownik- pieknie ujete:)

gientekwl, piotr kura - rozdzialki odcelowe to 4000px po dluzszej krawedzi,

Liczone w czesci na podwojnym xeonie z 16gb ramu oraz i7 z 12gb ramu.

Czasy: ujecia za dnia ok 1.5h, ujecie zmierzchowe tym razem az 7.5h(zazwyczaj zamykam sie w 2h)

Razer- :)

 

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to sa habazie?:)

jak dla mnie troche za zolto, jest klimatycznie, ale troche za zolto mhm - w tych dziennych of course. pozatym roslinnosc niebardzo mi sie wpisuje w kontekst jakos tak... nie te, nie to rozmieszczenie, no i trawa powygryzana jakby sie tam owce pasly :D juz trzyba bylo poswiecic mistrzu te 5min wiecej i rozmiescic dokladnie :P bedzie bicie ;) a pozatym fajnie, jak poprzednio, daj cos nowego , jaksi nowy klimat, wiem ze potrafisz.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za tipsy, duzo dla mnie znacza.

Posprodukcji srednio z 15-40min na obraz wiec calkiem sporo mysle.

Roznie to bywa czasami trafaim szybko w efekt jaki chce uzyskac a czasami zaczynam kilka razy. Ide na kawe wracam i decyduje czy juz koniec;)

 

Making of postpro zorganiuzje w ramach cgworkshop.org w styczniu zapewne.

 

Pozdrawiam

P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności