Skocz do zawartości

Blender - NEWS oraz dyskusje


n-pigeon

Rekomendowane odpowiedzi

Hery całkiem fajnie wyglądają. Mam wrażenie że inne programy już dogoniły majkę z xgenem który swoją drogą od lat nie jest aktualizowany to nie dziwne, że już nie ma takiej przewagi. Ciekawe jak długo będzie tak leżał jak wcześniej nhair zanim kupią coś nowego co go zastąpi 🙂 Pewnie wetaM wiele luk wypełni jak już wyjdzie ale raczej nie będzie to rozwiązanie dla freelancerów na indie licencji więc tak jakby go nie było jak już będzie 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego brakowalo Blenderowi najbardziej? Nie jakiegos tam retopo czy innej bzdury jak dodawanie obiektow w sculpt modzie. To mozna naprawic wszystko addonami. Ton teraz naprawil cos, czego addonem sie nie da naprawic. I czego chyba zaden inny soft nie ma:

No, to teraz blenderowy kosciol ma nie tylko swojego swietego ale i relikwie 😄

(tak na marginesie - uwazam ze wygladaja calkiem spoko te figurki i spoko pomysl. Ale nie mowcie nikomu. )

Edytowane przez Nezumi
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna animacja, widzę też inspiracje starwarsami przy ratowaniu krytycznej sytuacji gdzie Indiana Jones lata całe życie Sokołem ale nie umie w ten samochód, przychodzi zbieracz złomu z pustyni i z miejsca mówi a próbowałeś nacisnąć ten i ten guziczek? Indianin Jones - "K*wa rzeczywiście!" 😄 https://www.youtube.com/watch?v=ftavM8Q8jqE

 

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem skarbnicę addonów do modelowania. Kiedyś słyszałem o tym gościu, ale nie wiedziałem, że to wszystko jest w jednym miejscu 🙂 i później o nim zapomniałem. Raj dla modelowania w blenderze. Część jest płatna, część jest z okresu, gdzie blender nie miał pewnych opcji modelarskich w standardzie. 

https://kushiro.gumroad.com/

Face regulator

u7b8hfc0qtuiq4x0kdzaaq4ulb8g

Grid modeler

hnsyscnffdipb588s03e10no9iu3

Face cutter

8b8bh9021xvhoczhjhy92a5yo95h

Quad swords

vn6tyrgicgc02wstj22mdviy9bk7

Beta quad

bopnyfvf9lk8k95wrcyz0mfa8gww

Surface inflate

z6r97a6hotyhk7phbrgjexmpg2xa

Simple bend

l11o649oki07kfyiz0mrgw8oz0xh

Edytowane przez alex3d
  • Like 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Destroyer napisał(a):

w czym przeglądasz? może jakiś adblocker blokuje zagnieżdżanie postów z twattera na forum 

to jedyna strona na ktorej nie mam adblocka wl.

2 minuty temu, blood_brother napisał(a):

Mi na początku też tak pokazało, ale po chwili przeładowało i jest normalnie.

cały czas sie tak dzieje od pewnego czasu. Moze zródło blokuje do linka, nie wiem, nie siedze w www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Destroyer napisał(a):

Walczysz z AI to AI walczy z Toba, prawo odwetu, to musi być to 😜 

 niby jak:P nie mam szans z ta masa debili ktorzy twierdza ze to to samo co odrysowanie zdjecia to szkoli, wiec to walka z wiatrakami. Jedyna nadzieja jest w tym wirusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już wiecie, ale mam dobry news:
https://projects.blender.org/blender/blender-addons/pulls/105013

 

Cytat

New Addon: Import Autodesk .max #105013

 

Created a new addon for importing Autodesk .max files. The intention for this was because a lot of users asked if there is a way to import .max files and there is no option for this in Blender yet.
Usage: After installing the addon the option can be found in File ‣ Import ‣ Autodesk MAX (.max)

Edytowane przez triget
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności