Skocz do zawartości

LEGALNY messiahStudio5 za $10!


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ale to jak to jest? Bo wygląda na to, że od razu trzeba zapłacić. A jeśli nie uzbierają odpowiedniej ilości chętnych? To oddadzą mi kasę? Czy będę musiał dopłacić do full wersji pro? :]

Czytamy do końca i z uwagą . Wszystko jest pięknie opisane wraz z warunkami brzegowymi. Ja na przykład "kupiłem" bo przeczytałem siedząc na kiblu :P

 

Tosh to jakiś groupon w 3D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus, niestety jak loguje się na moje konto paypal zamawiając messiah'a, pokazuje mi się okienko do przywiązania karty kredytowej do konta. Może to z powodu braku środków na koncie paypal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus, niestety jak loguje się na moje konto paypal zamawiając messiah'a, pokazuje mi się okienko do przywiązania karty kredytowej do konta. Może to z powodu braku środków na koncie paypal?

 

No mozliwe, ja zawsze najpierw przelewalem kaske, pozniej probowalem zaplacic.

Jak chcesz zaplacic jak masz zero na koncie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holercia... nie mam firmy a wziąłem na business to dostane licencje czy nie? Bo program chciałem wykorzystać ale jako fuchy po pracy. Firmę chce założyć w przyszłości.

Chyba to skopałem ..... :|

 

Hej,

 

jestem w identycznej sytuacji więc chciałem się dowiedzieć co i jak u źródła - wysłałem maila, właśnie otrzymałem odpowiedź: "You can choose business."

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jestem w identycznej sytuacji więc chciałem się dowiedzieć co i jak u źródła - wysłałem maila, właśnie otrzymałem odpowiedź: "You can choose business."

 

Pozdrowienia

 

Heh, ja opisałem podobną sytuację, że nie mam firmy ale, że chciałem wykorzystywać komercyjnie do zleceń, a być może działalność zalożę w przyszłości to odpisali: "You can choose presonal".

WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że wykorzystują to tylko do celów statystycznych. Tak samo można wybrać wersje "Linux/WINE", co jest bez sensu, bo czym niby to się różni od wersji na Windows? Podejrzewam, że chcą zakomunikować, że się odpala to pod WINE, oraz wiedzieć ile osób chce używać tego pod linuksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Thank You for taking part in the Dare To Share Challenge ™

 

Remember that in order to get your license, you need to share the offer, by telling others about it. Only when the bar reaches the goal, can everyone receive their licenses. "

 

Jak rozumiecie 2 zdanie? jak coś to sie właśnie podzieliłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, żeby o tym mówić i nagłaśniać wszędzie gdzie się da, bo tylko gdy ten zielony progress bar na ich stronce dobije do końca, zostaną sprzedane te promocyjne licencje. Nie chodzi o to, że jak nie napiszesz na max3d o tym to Tobie nie dadzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że "haczyk" o ile to tak nazwać, w całej tej promocji jest jeden. W momencie wydania Messiaha 6 co pewnie się stanie dość szybko, trzeba będzie zapłacić za upgrade z 5-ki już w normalnej - nie promocyjnej cenie. Z tego co widać na ich stronie nie ma czegoś takiego jak subskrypcje coroczne jak w przypadku Autodesk. Więc pewnie ktoś kto będzie chciał być na bieżąco z softem w przyszłości zapłaci już zwyczajną cenę za upgrade do wersji 6.

 

Podejrzewam tez , że posiadacze wersji pro będą mieli bardziej preferencyjną możliwość nabycia takiego upgrade'a niż w przypadku wersji basic. O ile wersję basic będzie można w ogóle upgradować...

 

Pozdrowionka i niech ten progress bar w końcu dobije do celu ;)

 

czaps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że "haczyk" o ile to tak nazwać, w całej tej promocji jest jeden. W momencie wydania Messiaha 6 co pewnie się stanie dość szybko, trzeba będzie zapłacić za upgrade z 5-ki już w normalnej - nie promocyjnej cenie.

 

czaps

 

Tez mi to przyszlo do glowy bo moglby to byc fajny marketing zakladajac ze w wersji 6 dodane beda jakies niesamowite mega wypasione opcje fluid dynamics albo guzik "Make Beautiful and Render".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaliście potwierdzenie zakupu na maila? Do mnie na gmaila nie doszło :(

 

A o jakim potwierdzeniu mówisz? Po wysłaniu kasy z paypala otrzymałem komunikat, ze dziękują za przyłączenie się do akcji i proszą o rozesłanie wiadomości (tak w skrócie). Z paypala otrzymałem wczoraj potwierdzenie, że kasę wysłałem do projectmessiah, natomiast żadnego dodatkowego potwierdzenia od projectmessiah do tej pory nie otrzymałem (ani w spamie, ani normalnie). :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

mesjasz zamowiony.

Mam nadzieje, ze teraz beda rosnac jak grzyby po deszczu watki samopomocy w tym sofcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zakupiona wersja pro. Mam jednak taki prtoblem nie zauważyłem wyboru licencji personal, business i wziołem od razu z opcją personal, natomiast soft mi potrzebny do użytku komercyjnego. Czy ma to jakieś znaczenie i w związku z tym nie bede mógł używać go na firmę? mając wybraną opcję personal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o rodzaj licencji, to mam konkretną odpowiedź: "It doesn't have any implication on the final license, it's more for us to see the distribution of usage for our own knowledge."

 

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżbym przegrał życie skąpiąc 30 dolców?

 

64Bit Version (windows only)

Będziesz w jednej scenie animował mnóstwo skomplikowanych obiektów?

 

Multi-Core CPU Support

Przy samej animacji się tego nie zauważy - prawo Amdahla jest tu nieubłagane.

 

Hair and Fur with Guides, Dynamics & Collision

Hmm, może główny soft, w którym renderujesz scenę ma lepsze włosy i ich fizykę?

 

Dynamic Interactive Rendering

Rzymska dekadencja.

 

Sketch on top of your scene

Rzymska dekadencja.

 

Scene Referencing

?

 

Point Animation Module

Może równie przyjazne rozwiązanie jest w głównym sofcie?

 

Unlimited rendernode License

Taa, wątpie żeby ludzie przerzucili się na renderer mesjasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektóre ficzerki wersji pro mogą być przydatne.

Ale do samej animacji to luckowi powinien wystarczyć podstawowy.

 

64Bit Version (windows only)

Będziesz w jednej scenie animował mnóstwo skomplikowanych obiektów?

Takie rzeczy się zdarzają bardzo często.

 

Dynamic Interactive Rendering

Rzymska dekadencja.

Do podglądów ustawień materiałów jest spoko taki ficzer.

 

Sketch on top of your scene

Rzymska dekadencja.

True true:D

 

Scene Referencing

Odpowiednik maxowych x-refów zapewne, czyli jest tylko odniesienie w scenie do obiektu w osobnym pliku, odciąża scenę.

 

Unlimited rendernode License

Taa, wątpie żeby ludzie przerzucili się na renderer mesjasza

Może to być cenowe zbawienie jak musisz dokupić licencje na rendernody

do mentala lub vraya, więc dlaczego by nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że 41%. nadal w wielu miejscach takiej informacji nie było. Ale faktycznie trzeba będzie wtedy pomyśleć o nowym dziale chyba :)

 

A może jakąś bitwe zorganizujemy albo nowy polski 11secoundclub w wersji na messiah :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic 40 baksow to nie majatek (branie wersji podstawowej nie ma chyba sensu). Napisalem do nich o co chodzi z tym Business i Personal bo nie umie rozkminic gdzie roznica - zobacze co odpisza to opublikuje. Kupilem personal i napisalem im, ze jak trza business to niech mi zamienia - dla freelancera z jednosobowa dzialalnoscia gospodarcza. Mysle, ze dla nich bedzie jasne jaka mam licencje. Ciekawostka jest, ze na karcie kredytowej w blokadach mam za ta operacje tylko 1 PLN :) - pewnie dopiero po zamknieciu akcji sukcesem obciaza pozostale pieniazki. Kilka piw mniej i legendarny soft na koncie jest :). Mnie bardziej kreci to, ze podobno genialnie nadaje sie do symulacji i animacji - nigdy w nim nie pracowalem, ale moze uzupelni mojego Maxa - za te pieniadze to moge zaryzykowac - przeciez nie bede ciagnac jakiegos badziewnego pirata z wirusami. 40 USD to za darmo prawie! Sie sciagnie, sie zainstaluje, sie nauczy. :) Modele w Maxie a animka w Mesjaszu :). Nie moge sie doczekac zeby sie udalo.

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do nich o co chodzi z tym Business i Personal bo nie umie rozkminic gdzie roznica - zobacze co odpisza to opublikuje.

 

Kawałek wyżej dałem odpowiedź od nich na takie samo pytanie :) :

"It doesn't have any implication on the final license, it's more for us to see the distribution of usage for our own knowledge."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Panowie takie pytanie:

Jak jest z licencją.Przykładowo ,nie mam paypala,ale znajomy ma.Czy dane licencyjne pobierane są z paypala, a może dopiero przy pierwszym włączeniu można je podać do rejestracji ?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo poważnie rozważałem swego czasu zakup tego softu jako wspomaganie animacji w Modo .. mam nadzieje ostateczna moja decyzja okaże się dobra.. Zamówienie już poszło :] Czy na licencji będą dane osoby z której był dokonany przelew? Jeżeli tak czy będzie można później to bez problemu zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnię parę rzeczy, gdyż zamawiałem messiaha jakieś półtora roku temu. Jeśli chodzi o licencję to jak już ktoś pisał nie ma znaczenia czy personal czy bizness. Po opłaceniu kaski ściąga się program, który odpala się z pendrive'a, którego trzeba przeznaczyć na klucz sprzętowy. Wygenerowany kod, przesyła się mailem do pmg i oni przesyłają licencję mailem, którą trzeba wgrać na ten PenDrive. Od tej pory mamy klucz sprzętowy i tylko z nim w porcie USB program się odpali (jakoś tak to było). Trochę starego pendrive'a na to przeznaczyłem, a trzeba pamiętać, że przegranie zawartości na innego nic nie daje. Nie dostałem faktury i jedynym potwierdzeniem zakupu był ślad przelewu na paypalu. W sumie nie było mi to do niczego potrzebne (nie miałem wówczas firmy), a jeśli brać na firmę to nie wiem jak by wyglądała sprawa z cłem, VATem itp.

Teraz wziąłem również licencję, przede wszystkim, aby nie męczyć się z problemem mrugania interfejsu użytkownika na kartach Nvidii. Wracając do kilku poruszonych tutaj wątków, raczej nie łudziłbym się, że szybko wyjdzie wersja 6 (chyba, że faktycznie Autodesk ich kupuje). Wersja 4 była bardzo długo (wychodziły po drodze darmowe uaktualnienia). Szkoda, że nie mam czasu bliżej przysiąść z tym softem, z Lightwavem działa to bardzo sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzupelnie co mi chlopaki odpisali. Przy rejestracji dopiero ustala sie rodzaj licencji - teraz faktycznie niewazne. Dodatkowo pozostaje kwestia tej faktury - mysle, ze mozna olac to przy 40 USD ale juz przy upgrade trzeba sensownie przemyslec. Jak kupowalem Adobe w USA (ich licencja pozwala na uzycie w EU) to nie wnikalem - wtedy dolar byl po 2 PLN (i nie mialo to sensu) ale teraz mysle o aktualizacji i juz przy aktualnej cenie USD trzeba kolowac aktualizacje u nas albo z amerykanskiego invoice odpisac tylko podatek (to akurat zrobic mozna).

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności