Skocz do zawartości

Konferencja Blendera (Bydgoszcz 3 listopad): Call for papers


szczuro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Organizuję konferencję Blendera w Bydgoszczy 3 lub 3-4 listopad w MCK Bydgoszcz.

Szukam wolontariuszy chętnych do prowadzenia wykładów na temat Blendera lub tematów pokrewnych.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

pozdrawiam

 

wiecej na:

www.blender2012.bydgoszcz.pl

https://www.facebook.com/events/278539742262604/

 

Edit://

Oto wykłady z konferencji, niestety w wykładzie vetiego (normale i hardsurface) dzwiek nie zgrywa sie z obrazem :|

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję ,że nagracie to jakoś a może warto by było pomyśleć o streemie ...a właśnie wygooglowałem http://grafika3d.cba.pl/wroclaw2011/ bo jakoś zapomniałem ,że chciałem te materiały obejrzeć .

PS.Mam nadzieję ,że nie zaśmiecam wątku a jak ktoś woli do you tuba bezpośrednio http://www.youtube.com/user/blenderwrocwal/featured

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi pewien pomysł po głowie.

Proponuję jakiś mały konkurs, lub jeżeli nie będzie na to pomysłów mogę rozpisać niewielki teścik wiedzy o ... compositingu.

Konkurs z nagrodą wręczoną podczas konferencji. Nagrodę mam, myślę, że Jonathan z CG Cookie się zgodzi, a byłoby to "Compositing in Blender DVD series":

http://cgcookie.com/products-page/blender-training-series-categories/compositing-in-blender-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być teścik z wiedzy ogólnej, czemu nie. Mogę się pochylić nad wymyśleniem pytań, tylko zastanawiam się jak to zorganizować. Zrobimy "kolokwium" na konferencji? Można i tak. Wtedy trzeba byłoby zorganizować to w miarę na początku, żeby można było w trakcie trwania imprezy sprawdzić.

Załóżmy, że robimy dziesięcio-pytaniowy test z odpowiedziami A, B, C, D, czy jakoś tak, rozdajemy uczestnikom formularze i prosimy o rozwiązanie testu.

Kto skończy - oddaje formularz. Potem sprawdzamy, a nagrodę dostaje najszybsza osoba z tych, które popełniły najmniej błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej temat dla początkujących i zaczynających z blenderem, pokazać chcę prostsze rzeczy, przesuwanie i konfiguracja okien, zmanię kolorów, edycję skrótów (między innymi gesty które ostatnio pokazywałem), addony i zmianę przycisków interfacu (niestety w plikach).

Edytowane przez szczuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której godziny jest wynajęta sala? Czy po wykładach zostaniemy wyrzuceni na ulicę czy będziemy mogli jeszcze posiedzieć i pogadać jak bardzo lubimy blendera?

 

Sly- Myślę że warto zabrać lapka. Warsztaty zawsze można zorganizować na własną rękę o ile będą chętni. Można pomyśleć nad jakąś zbiorczą kolaboracją, jakaś scenka czy coś. :) Na ostatnim Bconie team mango zrobił w 90 minut "shorta":

 

[video=youtube;sebx6Nn-d_c]

;) Creditsy najlepsze.

Edytowane przez Monio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie umieścić informację o konferencji na portalu www.blendersi.pl/

Mam zamiar pojawić się na konferencji i poznać ludzi, którzy mają takie same pasje i zainteresowania. Mam nadzieję, że wzrost zainteresowania Blenderem w ostatnim czasie przyczyni się do pojawienia się licznej grupy na konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Gdanskiej koło dworcowej, ale nie pamietam jak się nazywa ta restauracja. Jednakże mi smakowalo i polecam ;) jak znajdę w Google nazwe to podam :)

 

Edit:

Susharnia z tego co kojarze po nazwie i adresie, jest jeszcze oto sushi, kuzyn był i mówił ze tez dobra restauracja, ale sam nie byłem.

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności