Skocz do zawartości

Xbox One, nowa konsola Microsoftu


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

A widzieliscie konferencje microsoftu? Jesli nie to ten filmik dokladnie ja streszcza:

 

http://www.kotaku.com.au/2013/05/this-hilarious-video-sums-up-the-xbox-one-reveal-in-under-two-minutes/

 

Po za tym mozecie na youtubie zobaczyc co o tej konsoli ma do powiedzenia angry joe :) Ja z nim sie zgadzam :)

 

A wyglada? Wyglada jak straszydlo ze strychu dziadka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiego hate'u w internecie nie widziałem. Ze wszystkich newsów jasno wynika, że MS ma zupełnie inny target niz Sony. To co ma "zaoferować" Xbox One to jest chyba żart....

Tak czy siak PS4 kupie na pewno, ciekaw byłem co pokaże MS na konferencji i to jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że bycie wiernym Sony od lat to dobre posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz na kanale cnet'u na YT nowego kinecta imponuje i przeraża - rozpoznawanie sylwetki, zapamiętywanie twarzy, wyczuwanie pulsu, głosu itp. A myslalem ze nikt nie przebije googla w szpiegowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno takiego hate'u w internecie nie widziałem. Ze wszystkich newsów jasno wynika, że MS ma zupełnie inny target niz Sony.

 

FBI ;)

 

To co ma "zaoferować" Xbox One to jest chyba żart....

 

Ja nie wiem o co piejecie. Playstation4 nic kompletnie nie pokazalo. Tu mamy Minority Report na calego. Kinect dostal kopa i z lagiem zjechali naprawde niezle a koniecznosc by byl podlaczony zawsze wymusi na producentach gier uzywanie go czesciej. Do tej pory producenci nie traktowali Kinecta priorytetowo bo po co skoro nie kazdy go posiada. Czemu wypuszczac gre tylko dla garstki posiadaczy ?

 

A ze gier nie pokazali? Mam wrazenie ne to nie musi byc wina Microsoftu. Za 20 dni E3, bylbym zdziwiony gdyby firmy produkujace gry pozwolily zdradzic tajemnice na tak dlugi czas przed impreza. Jesli by na to pozwolily to po co robic E3?

 

 

PS. Tu jest fajne wideo pokazujace nowy Kinect, czas reakcji jest naprawde fajny.

Edytowane przez mantragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nowego X'a mnie jakoś nie przekonuje, zawsze lubiłem krągłości:). Zobaczymy co z PlajStacją 4, to raczej będzie mój zakup. Na razieMicrosoft mnie nie przekonał na wydanie kasy na ich sprzęt, nie z winy gier, czy mocy sprzętu ale z powodu durnego pomysłu z połączeniem z internetem i kupywaniu urzywek za cene nówki. Ale cóż, każdy chce mieć dolary w kieszeni, najlepiej od graczy, no bo niby od kogo. Mam nadzieje że Sony nie wychyli się z podobnym pomysłem, bo to już będzie koniec mojego konsolowego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako klient Sony jestem bardzo zawiedziony tym co robi Microsoft. Ten nowy XBOX, jak już pisałem, wygląda strasznie słabo. Do tego ten przymus łączenia się z siecią, używki w cenie nowych gier itp. Trochę się zanosi na monopol Sony w nowej generacji konsol. A to niedobrze. W tej generacji mocna konkurencja ze strony MS wymusiła na Sony parę fajnych działań. Przede wszystkim mam tu na myśli PlayStation Plus, które jest genialną ofertą. Mam nadzieję, że jednak XBOX okaże się lepszy niż się to obecnie zapowiada, bo jako klient Sony tylko na tym skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na nowego xboxa byłem prawie przekonany że będzie on niewielki, ładnie wyglądający. Myślę że myślała tak większość. Zwłaszcza patrząc na niedawnego Xboxa Slim, który w porównaniu do X360 był mniejszy, miał ładniejszy design. A teraz otrzymujemy coś tak dużego i wręcz brzydkiego. Wydaje mi się również, że zmiana wyglądu pada może źle wpłynąć, gdyż wydaje mi się że jest on troszkę większy i taki mniej poręczny, a jak wiemy, pad od x360 był uznawany za bodajże najlepszego pada do grania. Co do kinecta? Wydaje mi się że to może być jeden z niewielu plusów, mimo że perspektywa ciągłego podłączenia do naszego pudła jest również troszkę odpychająca. Podsumowując, to jestem troszkę zawiedziony tym, co MS pokazał. Miejmy nadzieję że nas zaskoczą czymś niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prezentacje gier to mega rozczarowanie. O ile w przypadku pierwszych gameplayów z PS4 można bylo mówić o jakimś skoku

jakościowym, szczególnie jeśli chodzi o oświetlenie (np. Deep Down, Killzone), to tutaj jest bardzo słabo.

CoD wygląda moim zdaniem gorzej niż Crysis 3 na obecnej generacji.

Forza w porównaniu do GT zawsze wydawała mi się zbyt cukierkowa graficznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prezentacje gier to mega rozczarowanie. O ile w przypadku pierwszych gameplayów z PS4 można bylo mówić o jakimś skoku

jakościowym, szczególnie jeśli chodzi o oświetlenie (np. Deep Down, Killzone), to tutaj jest bardzo słabo.

CoD wygląda moim zdaniem gorzej niż Crysis 3 na obecnej generacji.

Forza w porównaniu do GT zawsze wydawała mi się zbyt cukierkowa graficznie.

 

 

Deep Down to render a killzone pewnie był puszczany na mega dopasionym sprzęcie (mam nadzieje że się myle i gry będą tak wyglądać;)) Lepiej nie oczekiwać cudów na kiju od ps4 i xOne bo pewnikiem się zawiedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie prezentacje gier to mega rozczarowanie.

 

Ale tu nie bylo prezentacji gier. To byla ogolna prezentacja sprzetu. M$ od poczatku zapowiadal ze na E3 beda mieli wielka impreze o grach, jeszcze zanim pojawily sie sluchy o tej imprezie ktora sie teraz odbyla. COD i Forza nie sa exclusiv'ami typowo konsolowymi (nawet jesli te czesci pokaza sie tylko na nich) wiec nie liczylbym tu na pokaz mozliwosci dlatego ze wiele kodu pewnie jest portowane z poprzednich wersji a nie napisane od poczatku do konca pod Watercoolera. Na pelen pokaz mozliwosci mozna dopiero liczyc przy produkcjach przeznaczonych tylko i wylacznie na konsole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony znając profil sprzętu na jaki MS kreuje swoja konsolę, ma przewagę, bo może zaprezentować PS4 zgodnie z przeznaczeniem, czyli do gier. Te multimedialne funkcje jakoś mi nie imponują, a "kula-szpiegula", zwana dalej Kinectem kupowana i podłączana obligatoryjnie żeby móc zagrać, to raczej jest kontrargument do zakupu nowego x-pudełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia, chce sprzetu do grania a nie gwizdkow i blyskotek w postaci kinecta, kontroli glosowej i innych watpliej atrakcyjnosci bajerow. Te absurdy z placeniem 2 razy za gry z odzysku, brak wstecznej kompatybilnosci, przymus kinecta, jak na to wszystko spojrzec i porownac z poprzednimi generacjami to trudno wywnioskowac, dla kogo to urzadzenie ma byc? Bo czy przede wszystkim dla graczy to zaczynam watpic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deep Down to render a killzone pewnie był puszczany na mega dopasionym sprzęcie (mam nadzieje że się myle i gry będą tak wyglądać;)) Lepiej nie oczekiwać cudów na kiju od ps4 i xOne bo pewnikiem się zawiedziemy.

 

Z tego co wszyscy mówią to Killzone był odpalany na PS4 z 2 GB ram, a w finalnej wersji konsoli ma byc 8 GB.

Tutaj link potwierdzający, że to nie był prerender (sporo osób tak właśnie uważało):

http://www.youtube.com/watch?v=rGlu3e9kdks

 

Co do Deep Down - jest potwierdzone info (podobno)

"Potwierdzone jest, że to render, ale działający bezpośrednio w oparciu o silnik. Więc tyle dobrze, że żadne CGI. Choć chamsko doklejony HUD boli."

 

CoD: Ghosts - postacie w Killzone 3 wygladaja nieco gorzej od tego co pokazał MS. Zaden nextgen, ale nie o grafike chodzi w grach tylko i wylacznie. Nie jestem fanem CoD, pewnie i tak nie zagram.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się ten wygląd podoba, skojarzenia z wieżami hi-fi itp. Ludzie się śmieją że to magnetowid, a ja z magnetowidami mam same pozytywne wspomnienia (dzieciństwo, wypożyczalnie kaset, tony scifi klasy B). Patrząc na różne portale i fora jestem jednak w zdecydowanej mniejszości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wszyscy mówią to Killzone był odpalany na PS4 z 2 GB ram, a w finalnej wersji konsoli ma byc 8 GB.

Tutaj link potwierdzający, że to nie był prerender (sporo osób tak właśnie uważało):

http://www.youtube.com/watch?v=rGlu3e9kdks

 

Ja nie mówie że killzone to render, nie wierze że puszczali nowego kill'a na sprzęcie z dwoma GB ramu na pokładzie. No bo niby gdie oni te tekstury, geometrie i efekty upchali... Chyba wszyscy pamiętają jak Sony się upierało przy tym że render killzona z bodajże 2006r to też gameplay, a wyszło że render i pół świata biadoliło bo gry nie będą tak wyglądać. Taka sama z sytuacją Motorstorma. Killzone może i jest gameplayem ale uważam (przynajmniej ja tak uważam) że nie z konsoli która ma wyjść wkrótce tylko z dopasionego kompa czy innej renderstacji. Zbyt wiele obiecują, za mało robią. Już ludzie się przejechali pare razy, więc odrobina pesymizmu nie zaszkodzi. Więc trzymajmy kciuki aby killzone wyszedł w takiej formie i zbierajmy kaske na PS4;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze nie napisales o killzone jako render, ale postanowilem dac linka bo wyglada dobrze ;)

Ja np jestem w mega szoku jak Naughty Dog na PS3 wycisneli tyle co pokazali w Uncharted i niebawem w The Last of Us. Moim zdaniem killzone bedzie nawet lepiej wygladal, juz chwalono Killzone 3 jako swietny, wizualny produkt (i nie tylko). Rowniez trzymam kciuki, a kase powoli odkladam, ale bardzo powoli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauwazył jeden programita na innym forum, nie ma w tych ficzersach wiele sprzętowego w zasadzie, większość da się załatwić update'ami softu więc PS4 moze mieć podobne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam z rok i wybiorę lepszą opcje :D niema co gdybać , PS3 też niby "mocniejszy" a jednak coś nie bardzo to widać wręcz bywa odwrotnie. Poza tym konsole kupuje się dla gier i jeżeli na X nadal będzie gears of war to może mnie to przekonać do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem wywiad krótki ze studiem gamedev. 4-6lat temu tytuł AAA 20M obecnie 200M i wolelii sie przesiasc na indie i mobile. Zblizona architektura powinna dac nieco odpoczac studiom by sie nie zapadly pod wlasnym ciezarem. z drugiej strony juz nie moge sie doczekać emulatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ant-3d

Jeszcze niech tylko do nowego windowsa dadza kule szpiegule i bye bye microsoft...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności