Skocz do zawartości

teczka3d: klicek art dump


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.02.2023 o 02:03, JackTheRippy napisał:

z kulki ?

 

W dniu 24.02.2023 o 10:06, michalo napisał:

jakie brusze?

 

stosik jak zwykle! 

 

W dniu 24.02.2023 o 11:20, ArnoldSzczesliwy napisał:

jak z kulki to szacun 

wiadomo ze z kulki 🙂 chopy co wy xd

W dniu 24.02.2023 o 14:13, Mortom napisał:

Dołączę się do tego greckiego chórku:
Może tutek? xD

Bugs Bunny's No Meme | Bugs bunny, Bunny meme, Bugs bunny cartoons

W dniu 24.02.2023 o 17:40, Nezumi napisał:

To nowy wiedzmin? (em)Powered by Netflix.

tak to cirri jak sie przenosila miedzyswiatami i ja wywalilo do cyberpunka XD

18 godzin temu, tr3buh napisał:

Klesk z Quake 3

klesk jest in progress xd ale skacze po tematach bo ostatnio troszke sie stesknilem za robieniem postaci 🙂 i tak troche mordka troche jakis clothy XD wiem wiem odpieradla mi

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postaciami tak jest ze mozesz latwo sprawdzic czy ci wyszlo fajnie. Z potworasami jednak ciezej no bo nie ma do czego przyrownac a w ludzkiej twarzy zerkniesz tylko zaraz widzisz ze cos jest nie tak. Albo jest bardzo ok i tez to widzisz 🙂 Ale wazne zebys robil co ci w sercu gra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Klicuszku ty mój horrorowaty przyjacielu 😉 Ja rozumem ciąć polygon count. No ale z tymi boxami to istny majstersztyk 😛 I jak to mawia pewne przysłowie: Głupi się nie pozna, a mądry będzie myślał że tak miało być. 
Najbardziej rozczulające sa te cieniutkie rączki, takie awww 😉 
No i ten knebel na usta... widać ktoś cie molestuje werbalnie w pracy i podświadomie (a może świadomie?) kneblujesz pacjenta na wtepie - przyznam praktycznie! 🙂 No i jeszcze ten zamyslony wyraz twarzy... no widać że chłopina pewnie rozkminia co się stało z jego rencami 😄 

A tak serio to fajny poczatek - taki facio od razu kojarzy mi się z moją ukochaną grą dzieciństwa, czyli Quakiem 2 (love forever!) No Strogg jak w mordę strzelił (i to dosłownie strzelił 😉🥰👍

Edytowane przez Mortom
  • Like 2
  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o tank juniora to na srodkowej części armora jest za dużo nieuporządkowanych elementów, chaosu a łapska są bardzo smooth zrobione tylko z kilku elementów to wprowadza bardzo duzy kontrast między tym co jest szczegółowe a co nie jest, poza tym przednia wersja zbroi powinna mieć wyglad bardziej solidny (tak jak ma to miejsce w przypadku orginalnego oldschoolowego tanka)  tak żeby nie sprawiała wrażenia że się rozpadnie po jednorazowym strzale z rocket launchera, ale podejrzewam że tak jest bo jest to jeszcze mocny WiP i robione na szybko XD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KLICEK napisał:

image.thumb.jpeg.c1ba761e028d8dd7d3c37495fbf2d18d.jpeg

image.thumb.jpeg.3e81d94f2f95b3593ec2dfe5186daac2.jpegimage.jpeg.6f4c0aa027af81a7ff90c490042f5ece.jpeg

 

 

Kuuurłaa co tu się dzieje. Napiszesz coś więcej o tej rzeźbie? Bo forma jest w chu intrygująca, kojarzy mi się fest z tymi starymi figurkami z prekolumbijskiej ameryki tylko w wersji hardcore 😮

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziekuje dziekuje, szukam pewnych rozwiazan i designu do swojej gierki 😄 Generalnie chce uzyskac ksztalty z miesa, ale nie miesne ksztalty do kocna. Czyli tam gdzie jest mi wygodnie zeby sprzedac pomysl robie znajome ksztalty, a tam gdzie moge cos pozmieniac to odchodze np w strone grzybow itp. No na razie takie  tam o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Destroyer napisał:

@KLICEK a co to za giereczka będzie? planszówka, czy komputerowa? Robisz sam czy będziesz pitchował żeby zebrać fundusze i ludzi i odtworzyć swoje studio quadroA AAAA? 🙂 

a dzie tam, taki tam projekcik dla zabawy 🙂 

 

image.thumb.jpeg.270e483486bbe496878755706150348a.jpeg

image.thumb.jpeg.618221ab248bbc6978709cb473c703dc.jpeg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, michalo napisał(a):

Jak by się czepiać na siłę to te usta niezbyt tak mi siedzą.

Reszta bardzo.

DxILQoJXcAEWODl.jpg

@michaloE tam... to przecież nasza dzisiejsza realność. Gdzie nie popatrzysz tam pijawki lub manaciątka 😉 

@KLICEK mam dla cię jeszcze taką inspirację z prawdziwości. Nowy gorący trend 2023 roku! Zainkorporuj to do nowych potworasków, bo pasuje jak ulał 😄 
wavy-lips.png
I NIE, to nie liquify z photoshopa 🙂 

Edytowane przez Mortom
  • kekw 1
  • bogactwo 1
  • Confused 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2023 o 08:54, yarosh napisał:

To ile na taki speed schodzi ? Bo u mnie to chyba z tydzień jak nie 3 xD. Ale za każdym razem jak widzę te pracki to motywacja wskakuje do momentu 3 godzin od zaczęcia własnego scupltu xD

roznie roznie 😄 

image.thumb.png.6825fcbffd330ce554ef8572f53beadd.pngdawno nic nie bylo to wrzucam takie o dudle "nocom"

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, KLICEK said:

dawno nic nie bylo to wrzucam takie o dudle "nocom"

No Klicuszku długo dochodziłeś do siebie po promised land 😛

 

  

On 9/8/2023 at 9:29 AM, KLICEK said:

bylem no i jak zwykle event bardzo udany 😄 dochodze jeszcze do siebie 😄 polecam

Adek pisał, że nie mógł nic znaleźć z imprezy, żadnych nagrań ani nic a mi w ręce wpadło nagranie jak robiłeś rozgrzewkę przez zajęciami grupowymi 🙂

 

Render w kolorach bardzo fajny, podmalówka czy malowałeś tekstury? 

  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Destroyer napisał:

No Klicuszku długo dochodziłeś do siebie po promised land 😛

 

  

Adek pisał, że nie mógł nic znaleźć z imprezy, żadnych nagrań ani nic a mi w ręce wpadło nagranie jak robiłeś rozgrzewkę przez zajęciami grupowymi 🙂

 

Render w kolorach bardzo fajny, podmalówka czy malowałeś tekstury? 

suaj no latwo nie jest dojsc do siebie, glowa boli od zycia od dlugiego czasu no i pozniej wlecisz w rozne straszne uzaleznienia jak granie W GRY i sie budzisz pol roku pozniej 😄

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2023 o 01:43, alex3d napisał:

@KLICEK ten renderek w kolorowym kolorze extra wygląda. Świetne są te stwory. Próbowałeś kiedyś pomieszać te odjechane pomysły z szczyptą anatomii owadów? Chętnie bym coś takiego w Twoim wykonaniu zobaczył.

dzieki, to jest tylko kolor zmaterialu, nie ma textur L:) czysto podgladowo

Spoko wlasnie, staram sie rozkminic styl, dlatego kazdy feedback do tych monsterkow by sie przydal 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KLICEK napisał:

image.thumb.jpeg.afa2dc20e165d15115f593810b2dae04.jpeg

@Klicek bardzo dobre, trzymasz poziom. Wymyśl jeszcze jakieś dobre hasło i możesz drugiego Marvela zrobić z taką kolekcją. Fajnie by wyglądała jakaś scena walki między tymi stworami albo jakaś konfrontacja z człowiekiem. Są tak odjechane te rzeźby, że można byłoby jakąś stworzyć głębszą historię sci-fi albo jakiegoś kataklizmu na ziemi. Robisz coś dalej z tymi sculptami, żeby je zriggować, przepalić czy zostawiasz HP?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK ja czekam na moment, aż te techniki druku 3D wejdą na odpowiedni poziom, powszechność i format i wtedy wychodzimy z tymi modelami z komputera w rozszerzoną rzeczywistość ziemską 🙂 Drukujesz taki model w jakimś cjp kolorowym gipsie wielkości 1 metra, nie musząc robić z domu laboratorium chemicznego i wdychać syfiastej żywicy albo kupujesz metr szcześcienny drewna zamiast kilku ton brązu. Może zamiast drukarek takie plotery szybciej się rozwiną. W wielu dziedzinach przemysłu łatwiej jest obrobić jakiś kloc materiału, niż za każdym razem jakieś formy robić, a z kolei struktura takiego materiału nie pozwala go wydrukować.

Drukujesz modele Klicka, żeby się lepiej usypiało 🙂

 

Edytowane przez alex3d
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... nie tak wyobrażałem sobie "Avatara 3 - The way of the pink skins" ALE może to jakiś spin-off  😉 więc spoks. Dawno niczego nie wypuszczałeś. Fajnie że ci sie nudziło 🙂 

  • Haha 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności