Skocz do zawartości

Operacja Bazyliszek - zwiastun nowych Legend Allegro


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Noooo, Bazyliszek zacnie wyglada, nie powiem. Czekam z niecierpliwoscia na "kriczer efekts" rodem z PI i mam nadzieje na jakis fajny making off z potworasem w roli glownej ;). Poczekamy zobaczymy, ale po samym trailerze widze postep. Wciaz wolalbym zeby to nie byly uwspolczesnione wersje legend ale nie mozna miec wszystkiego. Mam nadzieje, ze bedzie tak dobrze jak sie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się spinacie panowie. Kiedyś to było nawet zabawne ale teraz to już zniechęca w ogóle do zaglądania na forum w niektóre tematy (takie jak np. twórczość PI).

Taki obraz tego co się dzieje w polityce dzieje siętutaj. Bez wnikania w poglądy, itp. ale żeby zobrazować - PI to pis a parę osób z tąd to nowoczesna, KOD itp.. Byle nasrać.

 

Innym firmą, ludzią uchodzi robienia wg. 'sprzedawalnych' schematów, dla forsy, na średnim poziomie itp. Ale PI jest jakieś inne i mu nie wypada. Why? Tutaj poprzeczkę ustawiacie b. wysoko traktując to nazbyt osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu się spinacie panowie. Kiedyś to było nawet zabawne ale teraz to już zniechęca w ogóle do zaglądania na forum w niektóre tematy (takie jak np. twórczość PI).

Polecam takie rozwiazanie:

bFr7cGH.jpg

Wrzucilem sobie nordena, dziadka3D i borisa - i mam swiety spokoj z czytaniem ich wypocin. Moga sie goraczkowac, zapluwac, wytezac - pelen luzik. Znowu da sie z forum korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00'02'' - Natezenie czerwonego swiata w dziurze ulega zmianom ale nie wplywa to na czerwone oswietlenie posagu tudziez skal po prawej.

00'02'' - plaski dym nie wspolpracujacy ze swiatlem wolumetrycznym

00'08'' - bez drugiego komentarza. Osoba ktora to zrobila tym drzewom powinna przez 3 miesiace nosic 5 cegiel w plecaku.

00'13'' - Widoczny numer rejestracyjny.

00'15'' - Dwa zrodla swiatla. Highlighty maja inny kolor.

00'15'' - Drabina wyglada jak naklejona na tlo. Widac obwodke :D. Az zal pisac. Szkoda mi was... Tak bardzo.

00'18'' - biala obwodka na galeziach po lewej

00'18'' - Nie rozumie co mialoby rzucac cien na dalszy plan. Dlaczego tylko srodek jest oswietlony przez slonce?

00'20'' - Niewiadomo skad pada swiatlo. Nierealistyczne oswietlenie.

00'21'' - Plaskie kadrowanie. Brak przestrzeni planow. Dziwna abberacja chromatyczna. Wyglada jakby bylo w niskiej rozdzielczosci.

 

Na temat posta Nezumiego:

Niektorzy sa zbyt slabi by przyjmowac kazdy rodzaj krytyki. Wola zamknac sie we wlasnym malym bezpiecznym swiecie gdzie moga trwac w ideologiach/przekonaniach, ktore najbardziej im sie podobaja. Nie uczac sie juz niczego i nie sluchajac juz nikogo. Zapewne wolalby komentarze jakie te reklamy sa doskonale. Ile ciezkiej pracy w nie wlozono i tak dalej. : )

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Norden

Właśnie o taką konstruktywną krytykę chodzi, popartą argumentami. Zjechać jednym słowem może każdy (uchodząc za "znafce" - w swoim mniemaniu), ale przeanalizować i wskazać błędy nie bojąc się dyskusji to już nie często się spotyka.

 

Jestem ciekawy roli pana Lubaszenko, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie w Ralph Demolka - jeden z najlepszych dubbingów jakie słyszałem , lepszy niż Shrek imho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy roli pana Lubaszenko, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie w Ralph Demolka - jeden z najlepszych dubbingów jakie słyszałem , lepszy niż Shrek imho.

 

Ja też jestem ciekaw. Tym bardziej, że jestem ciekaw również, czym kierują się aktorzy jak Piotr Machalica, czy Olaf Lubaszenko występując w takich obrazach i mając kilkusekundowe kwestie? Bo chyba nie są oni zbyt rozpoznawalni dla targetu tych reklam. Chyba, że to przynosi im mega splendor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedłem za radę Nezumiego. Od kilku lat drazni mnie skąpstwo najwiekszych producentów i przaśne rekwizyty na planach, czy sceny zvengersów badz Zolwi Ninja kręcone w pomieszczeniach z dykty i kartonu wiec nie bede wieszał się na produkcji, ktora w oderwaniu od budzetu nie jest. A poniewaz wiekszość pracuje z klientami, to Ci ktorzy maja na tym polu sukcesy wiedzą jak 'tuninguje' sie jakosc pod projekt czy klienta więc festiwalu koniobicia nie zamierzam czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabell - O dziwo aktorzy zazwyczaj decydują się po przeczytaniu scenariusza. Pamiętajcie, że w Polsce naprawdę mają mało do grania w kinie gatunkowym. Właściwie nic. Takie propozycje się nie pojawiają. A większość aktorów marzyło o zawodzie aktora jak byli dziećmi nie dlatego, że zobaczyli Szekspira w teatrze, ale właśnie jakichś kowbojów i złodziei ( dawniej ) czy Avengersów ( dzisiaj ) w kinie. I nawet jeżeli na codzień robią*bardziej ambitne rzeczy, to chcą przynajmniej zobaczyć jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins, wybacz, ale jakoś to do mnie nie przemawia. Aktorzy pokroju Machalicy i Lubaszenko mają swój dorobek i swój poziom. Dla mnie to trochę tak, jakby PI zaczęło robić wizytówki. To po prostu nie ta liga. Faceci się rozmieniają. Takie jest moje zdanie. Oczywiście, nie ujmując nic Waszej produkcji, jednak to tylko reklama.

Nie wiem, jaką rolę ma Lubaszenko w Bazyliszku, ale zda mi się, że coś na obraz i podobieństwo Machalicy w T 2.0.

 

Chociaż z drugiej strony - Linda jeździ Renault :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka.. że na starość mają na to wywalone co inni onich myślą i grają sobie, w czym chcą spełniają swe zachcianki itp.. ich kariera już w obecnym momencie nie obchodzi. Więc sobie grają for fun można by powiedzieć.. wystarcrzy spojrzeć tylko w czym teraz gra deniro. czy alpacino. oni już mają wywalone i grają se dla zabawy.

 

przynajmniej ja tak to widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabell - Ok, nie będę przekonywać. Wyjdą makingofy, to może będzie bardziej widać, że nikogo tam siłą nie trzymaliśmy. Nikt też nie poszedł*po prostu na kasę, bo to nie te poziomy. Zróbcie analizę tego co się w Polsce kręci i wychodzi, że wcale takich super opcji do grania to nie ma. Jest parę wybitnych filmów w roku, zazwyczaj z ligi super-ciężkiej, niszczyciele psychiczne - ale w szerszej masie przychodzą w większości mało ciekawe propozycje. Bardzo mało lekkich propozycji komediowych. Niektórzy chcą się pobawić*w takie kino i tyle. Dwa, trzy dni na planie, okazja do zrobienia czegoś nowego, bez konieczności wielomiesięcznych przygotowań. No serio, nie jest trudno powiedzieć "tak" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sceny zvengersów badz Zolwi Ninja kręcone w pomieszczeniach z dykty i kartonu wiec nie bede wieszał się na produkcji, ktora w oderwaniu od budzetu nie jest. A poniewaz wiekszość pracuje z klientami, to Ci ktorzy maja na tym polu sukcesy wiedzą jak 'tuninguje' sie jakosc pod projekt czy klienta więc festiwalu koniobicia nie zamierzam czytać.

 

Tuninguje sie tak by kazde ujecie bylo skonczone najlepiej jak to mozliwe. Czesto przy tych Avengersach etc do kazdego ujecia masz 300-400 wersji. Zadnemu klientowi nie zalezy na tym by dostawac polprodukt. Kosztuje to wiele wysilku i czesto nerwow ale da sie.

 

Krecenie w pomieszczeniach z dykty :) ma swoj sens poniewaz czas kosztuje. Potrafi kosztowac naprawde wiele na takim planie zdjeciowym. Jezeli wiadomo ze cos da sie zrobic w postprodukcji... a obecnie da sie zrobic praktycznie wszystko przy odpowiednim zespole to po co przeplacac te dodatkowe 30-40 mln dolarow gdy mozna to samo zrobic za 10 ?

 

Poza tym wielu rzeczy nie da sie zrobic w realu. W studiu da sie lepiej kontrolowac warunki w ktorych krecony jest film. Latwiej tez zebrac ludzi i materialy gdy pracujesz w jakims duzym lub w poblizu duzego miasta jakim jest np Londyn, LA, Vancouver, etc z portem lotniczym obslugujacym miedzykontynentalne polaczenia.

 

Z ciebie taki biznesmen jak z dupy trabka Olaf.

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjaliści! Szykujcie piękne, młode umysły na przyjęcie kolejnej, końskiej dawki głupoty: Pojeżdżo samochodami, wymienio pare zdań, poszczelajo się, popijo, pobijo z bazyliszkiem, napisy końcowe, skrzypce i koniec przekazu.

Nezumi, proponuje żebyś sie sam też wyrzucił, bo nie uwierzę, że swoje własne bezpłciowe i lukrowane "bzdety" kwalifikujesz jako coś wartego uwagi. Mi czytanie tego co tu zamieszczasz przychodzi z wielkim trudem, ale jednak przychodzi;) Proponuje więc, byś starał się też doświadczać forumowego ekosystemu w pełni, bo inaczej zamienisz się w słodzącego, politycznie poprawnego, ciepłego pączusia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e sa plusy i sa minusy tych produkcji , jak kiedys zobaczylem te animacje z PI z okazji akcesji PL do EU to tez mi sie zygac chcialo ... legendy przynajmniej sa robione na luzie , moze , bardzo duze MOZE , kiedys PI bedzie mialo srodki na pelny metraz w takim stylu - nawet jesli bedzie lipa - od czegos trzeba zaczac . pamietacie taki smieszny film sf polski w ktorym grala jakas serialowa bjuty ?? nawet nie pamietam tytulu (wyparcie) - lipa jak wuj ale to zawsze jakies poczatki sa...naprawde mozna sie czepac baginsa i ekipy ze komera i szit dla gimbazy , ALE w opozycji do gros polskiej produkcji filmowej (a juz wogole nie mowmy o kinie SF itd) to przecierz to perelki .

norden jedzie po nich ostro i mysle ze styknie , ktos musi , dobrze ze taki co sie zna. reszta , zauwazam , to potrafi wzajemnie sie rzucac do gardel zamiast komencic , halo...

szkoda tylko ze wypuszczacie trailery czegos tak krotkiego ... nie lepiej od razu calosc? przecierz czesto 2h film po trailerze to juz nie to samo - osobiscie wole ogladac nie znajac ZADNYCH detali , wiedzac tylko ze film jest dobry i polecany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blenderowicz - najlepsze, że ta drabina jest z shootu :-)

 

pxl666 - walczymy, ale trailery dla producenta to must-have. Ten trailer Bazyliszka oznacza bump o 100-200 tysięcy odsłon na poprzednich filmach. I tak przynajmniej trzymamy się reguły, żeby były max 30 sekundowe. A co do fabuły i innych planów - obserwujcie nas :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi, proponuje żebyś sie sam też wyrzucił, bo nie uwierzę, że swoje własne bezpłciowe i lukrowane "bzdety" kwalifikujesz jako coś wartego uwagi. Mi czytanie tego co tu zamieszczasz przychodzi z wielkim trudem, ale jednak przychodzi;) Proponuje więc, byś starał się też doświadczać forumowego ekosystemu w pełni, bo inaczej zamienisz się w słodzącego, politycznie poprawnego, ciepłego pączusia.

Paczusiu, masz 15 postow tutaj i dolaczyles w zeszlym roku a chcesz mnie uczyc "doswiadczania" forum? Hahaha :D Po dziesieciu aktywnych latach doswiadczylem go na tyle, zeby wiedziec kiedy po prostu nie warto sie meczyc. Jak w twoim przypadku na przyklad :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha powiedz to producentom :D

chyba wiekszosc inwestorow tak dziala mimo wszystko. Kazdy wlicza porażkę w koszta, bo to nieodłączny element rozwoju.

 

najlepsze, że ta drabina jest z shootu

'ba dum tsss...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności