Skocz do zawartości

Pojazd 3d: GAZ M20 Pobeda aka Warszawa [DAM v4]


Loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

tak dla odmiany... :)

 

2c20774b39de65d6.jpg

duża wersja [update 2009] > link

 

052c4d14c20937ff.jpg

duża wersja [update 2009] > link

 

0555e278d89a827b.jpg

duża wersja [update 2009] > link

 

Siateczki...

 

b26243a9c223fef8.jpg

 

cb8a11b94ec47385.jpg

 

9fd79777cf09699d.jpg

 

Komentarze i uwagi mile widziane, a także propozycje na inne ujęcia... które zamieszczę niebawem.

 

 

[edit 14.01.2009]

 

Pomyślałem sobie, że dodam jeszcze kilka renderków ze zbliżeniami na niektóre fragmenty auta, które niedawno zrobiłem:

 

gaz_m20_closeup01_th.jpg gaz_m20_closeup02_th.jpg gaz_m20_closeup03_th.jpg gaz_m20_closeup04_th.jpg gaz_m20_closeup05_th.jpg

 

 

A poniżej znajduje się kilka ujęć, które powstały kiedy kombinowałem jak ustawić model w scenie i jaki dać mu lakier, a których wcześniej nigdzie nie pokazywałem:

 

gaz_m20_bonus01_th.jpg gaz_m20_bonus03_th.jpg gaz_m20_bonus02_th.jpg

 

[edit 18.07.2009]

 

Gdyby ktoś był zainteresowany to w najnowszym wydaniu książki Digital Art Masters (v4) można znaleźć artykuł przybliżający nieco powstawanie "Warszawki", w którym zdradziłem kilka szczegółów dotyczących jej modelowania, teksturowania oraz renderowania. Link do sklepu, gdzie można znaleźć też podgląd całej książki znajduje się tutaj, a poniżej mały "teaser" ;)

 

dam_v4_wawa.jpg

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Loozack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki wszystkim za komentarze, cieszę się, że się podoba :)

 

snajper992, no pewnie, że czyste, specjalnie je do myjni zawiozłem przed renderowaniem ;) jeśli chodzi o DOFa to praktycznie nie występuje przy tej ogniskowej, dodałem lekkiego ale widocznie nawet go nie widać... może i dobrze, będzie mocniejszy jak porobię zbliżenia na większej ogniskowej,

eco, dzięki, otoczenie mam z "promocji" na tej stronie > http://www.3six0.net

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim jeszcze raz za komentarze, chyba rzeczywiście biały lakier mi najlepiej wyszedł, będe musiał jeszcze posiedzieć nad pozostałymi :)

 

rallyman, daj mi dobrego tutka do tworzenia dymu z cząsteczek w Maxie to zobaczysz co potrafi ta bestia :D

Pawelkos, możliwe, że będzie i na innym tle za jakiś czas, w ogóle to marzy mi się render w lesie ale tam kompozycja byłaby o wiele trudniejsza więc nie wiem czy dam rade, a co do pytania to samo hdri.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Mały update w pierwszym poście dla wszelkich siatkomaniaków ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam na pierścieniu przedniej lampy za mało poly i widac krawędzie ;p. A tak na serio fajny detal. Czy bieżnik również modelowany czy to bump (disp) głównie mi chodzi o te geste paseczki na sildewall'u?

 

EDIT:

 

Co to jest galeria 360xio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rallyman, możliwe, że kiedyś się doczekasz ;)

Filip, są, widocznie źle szukasz ;)

Pawelkos, znajdzie się więcej takich miejsc niestety, za mało dałem podziałów przed MSx2 a z kolei nie chce włączać tam MSx3 bo liczba trisów poleci za ostro w góre.

 

Bieżnik główny jest wymodelowany...

 

wawa_bieznik.jpg

 

...ale do tego dochodzi jeszcze lekki bump między rowkami + bump na sidewallu (paseczki) + displace (obwódki) też na sidewallu.

 

Co do galerii to chodzi o http://www.3six0.net :)

 

Pozdrawiam i dzięki za komenty.

Edytowane przez Loozack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki :)

 

Szczerze mówiąc to najlepszy był moment jak się dowiedziałem o tym, że moja praca się zakwalifikowała. Patrzyłem na maila i dosłownie nie mogłem uwierzyć, a za moment przyszedł następny, w którym napisali, że "Wawka" ma być na okładce, wtedy to już myślałem, że się popłaczę ze szczęścia ;) Jednak w to drugie jakoś mi się nie chciało wierzyć, samochód na okładce książki o grafice artystycznej? Niemożliwe, no i rzeczywiście, zamiast niej znalazło się tam dzieło Macieja Kuciary, czego mu szczerze gratuluję bo o wiele bardziej pasuje do klimatu książki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności