Skocz do zawartości

Igi


Igi

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie Ci to idzie, wszystko maziasz w painterze?

 

PS może jakieś piwko? bo widzę że też z Krakowa jesteś;)

 

w szopie :) kiedyś maziałem w painterze ale jakoś był trochę siermiężny i mimo jego fajnych pędzelków porzuciłem.

Pewnie, z wielką chęcią bym się spotkał, ale może nie w najbliższych dwóch tygodniach bo mam teraz zapieprz z dyplomem inżynierskim :P odezwę się na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

za obibostwo karny pintol ^^ maluj bo klaber założy ci kaptur;) kamyk je pryti

 

uh, oh, nie bij - masz rację. Nie wiem ostatnio w co mam ręce włożyć. Studia, Artbuzz, praca, naprawdę ciężko było mi znaleźć czas nawet na spanie :P Teraz mam trochę luźniej to wykorzystuje w sumie każdą wolną chwile na paintowanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolorki na klocku :)

 

Choć mi brakuje troche rozróżnienia walorem względem tego wzgórza za klocem po lewej, bo rozmieszczeniem pokazujesz że tam jest jakaś większa odległość, a walorem nie i w efekcie ciężko stwierdzić jak duży to jest klocek. Pierdoła pierdołowata taka :) Moar!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najbardziej inspirujących teczek. No i niesamowicie różnorodna (:

Rzadko mam coś do napisania, ale od czasu do czasu nie mogę się powstrzymać, żeby podziwić.

Podziwiłem, Panie!

Edytowane przez theSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylistycznie i kolorystycznie bardzo fajne, ale dziwnie leży czapa na jej głowie, nie ma tego wrażenia, że leży na jej głowie tylko jakby wisiała i do tego ona ma inne ułożenie głowy względem czapki (jak w czapce pochylimy głowę to ona pochyla się razem z nami + ma pasek, który dodatkowo usztywnia tę relację), pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rotcore - może dlatego, że czapka jest asymetryczna sama z siebie, nie wiem czy dobrze zrobiłem, że taka jest bo wygląda jak błąd. Czapkę to może mieć też przeychyloną na jedną stronę, tak, że zasłania jej jedno ucho. Mnie osobiście to nie razi.

@Urbanboogie - dzięki, co do czapy właśnie taki dizajn ;) ale jak widać chyba nie najszczęśliwszy :P

@panRebonka - dzięki, ależ zapożyczaj. Co to za giera?

 

Dorzucam jeszcze proces

fastfood_process_animation.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystko jest takie jak się wydaje.. strzeżcie się..

 

33fdzr9.jpg

 

 

 

;D sory ale w pierwszej kolejności jak patrze na ten obrazek to widze to ;D

a poza tym to fajowe kolory i braszłerk

 

a i szkoda, że łabątka porzucasz - ma potencjał naprawdę ten pomysł. jeszcze trochę nad tym przysiąść (np. taki statek płynąc noca miałby miliard różnych światełek, które by się fajowo odbijały w wodzie - za jednym zamachem obrazek zyskałby i na realizmie i na klimacie) i coś świetnego mogłoby być :{

Edytowane przez mysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, byłem tego świadom jak to rysowałem :) myślałem, że tak będzie spoko, że tam jeszcze ma jedną warstwę pod spodem i przez to może mieć taki wysoki ten kapelusz. Aaa to może jednak wrócę do tego łabędzia ale to za kilka dni bo mnie strasznie wymęczył ten rysunek i nie chcialem go zakatowac do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota tego cadillaca z 133 mnie zniszczyła. Świetna rzecz- Igi udowadniasz, że mniej nie znaczy gorzej. Swoją drogą jak się zabierasz za tego typu robotę? Reszta również klasa- jak wspomniał biglebowsky widać, że nieprzypadkowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota tego cadillaca z 133 mnie zniszczyła. Świetna rzecz- Igi udowadniasz, że mniej nie znaczy gorzej. Swoją drogą jak się zabierasz za tego typu robotę? Reszta również klasa- jak wspomniał biglebowsky widać, że nieprzypadkowa. Pozdrawiam

 

Toż to polonez ;) ale miał wyglądać jak cadillac :p właśnie świruje ostatnimi czasy z detalem bo zawsze jakos brakuje mi go w pracach. Z polonezem zaczynałem tak po prostu z łapy i miałem kilka referencji, ale sie przeliczylem i zrobilem bardzo prosty model auta i budynku w majce, doslownie kilkadziesiat poly i po tym matchowalem perspektywe, pozostalych pracach biore pedzel monochromatycznie walor potem tonuje dodaje kolorow i jakos leci :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności