Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077 - nowy zwiastun, materiały zza kulis, rozmowa z Keanu Reevsem...


adek

Rekomendowane odpowiedzi

CD Projekt RED wypuściło dzisiaj sporo nowych materiałów związanych z Cyberpunkiem 2077. Na początku oczywiście trzeba wspomnieć o nowym zwiastunie (The Diner), ale zachęcam również do rzucenia okiem na pozostałe materiały.

Nowy zwiastun - Cyberpunk 2077 - The Diner

Fury z Cyberpunk 2077 - materiał poświęcony samochodom z gry!

Rozmowa z twórcami na temat samochodów w grze, za kulisami, Keanu Reeves...

Cyberpunk 2077 — Za kulisami: O Arch Motorcycle z Keanu Reevesem i Gardem Hollingerem

Cyberpunk 2077 — Za kulisami: Night City na najwyższych obrotach

Cyberpunk 2077 — Style 2077 roku

Cyberpunk 2077 — Wielki Finał Konkursu Cosplayowego

Ufff.. to chyba wszystko co dzisiaj przesłało prasie CD Projekt RED. Miłego oglądania!

Przypominamy, że premiera gry juz 19 listopada!

 


Zobacz cały news

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem u żony pod choinkę 🙂 Jedynie słabo, bo karty jeszcze nie zmieniłem a widząc dostępność nowych RTX to chyba na nowy rok muszę się szykować. No chyba, żeby jakaś soczysta przecena była poprzednich, ale to zwykle 2 min i już wszystko znika 😉 

Pytanie, wie ktoś jakbym miał kupić w pudełku, to klucz będzie na jaką platformę? Chciałbym mieć na gog'u, bo dzieciak mi okupuje steama, więc jak nie muszę to już tam nic nie kupuję 🙂  

Edytowane przez makak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makak napisał:

Zamówiłem u żony pod choinkę 🙂 Jedynie słabo, bo karty jeszcze nie zmieniłem a widząc dostępność nowych RTX to chyba na nowy rok muszę się szykować. No chyba, żeby jakaś soczysta przecena była poprzednich, ale to zwykle 2 min i już wszystko znika 😉 

Pytanie, wie ktoś jakbym miał kupić w pudełku, to klucz będzie na jaką platformę? Chciałbym mieć na gog'u, bo dzieciak mi okupuje steama, więc jak nie muszę to już tam nic nie kupuję 🙂  

jakby co na poczatku mozna pograc na stadii 🙂 https://stadia.google.com/ pod warunkiem ze masz dobrego neta 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK a to stadia już nie umarła tj nie umarła na premierę? 🙂 

W wieśku 3 natłukłem ponad 300 godzin ale fantasy też mi bardziej odpowiada, ciekawe jak z cyberpunkiem będzie 🙂

544626527_Screen16_10.20200004.png.f0f945fe3a5af32eafcd0d0220ddc22c.png

7 hours ago, brain said:

Dwóch 3080 chyba nie można 😛 (3090 ma tylko taką możliwość - NVLink/SLI) 😛

Jak AMD pokaże coś dobrego i konkurencyjnej cenie  to i w 3080 nvlink będzie 🙂

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze po klatkach lecicie super 😄 zglosze do Q/a 😄 dzieki za pomoc 😄

 

Godzinę temu, Destroyer napisał:

@KLICEK a to stadia już nie umarła tj nie umarła na premierę? 🙂 

W wieśku 3 natłukłem ponad 300 godzin ale fantasy też mi bardziej odpowiada, ciekawe jak z cyberpunkiem będzie 🙂

544626527_Screen16_10.20200004.png.f0f945fe3a5af32eafcd0d0220ddc22c.png

Jak AMD pokaże coś dobrego i konkurencyjnej cenie  to i w 3080 nvlink będzie 🙂

 

 

 

wiesz, ja nic nie moge mowic 🙂 gneralnie gra sie pokazuje na stadii DAY1 z patchem0, za 10 dolkow zajebisty uklad IMO.

 

Ciezko porownac te dwie gry, boje sie tez napisac cos za duzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutny must have ! Juz sie nie moge doczekac jak skoncze prace na konkurs, to od razu 19 listopada zabieram sie za to cudo. Pelna immersja, klimat i elementy rpg, tworzenie wlasnej postaci no i przede wszystkim duzo rzeczy do robienia! Zeby tylko obylo sie bez zbednych bugow i to o czym mysle, a z czym mieli Redzi problem to zasobnosc i gestosc otoczenia, ale skoro przekladali premiere kilka razy to ja im ufam i mysle ze bedzie swietna gra!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK- zazdroszcze tego ze grales juz w CP2077, 😄 oczywiscie o nic nie pytam, bo i tak nie mozesz mowic 😄 Dla mnie np. RDR 2 byl fajny, tylko wiele miejscowek bylo pustych a i fabula byla taka sobie, bez fajerwerkow. Natomiast w Cyberpunku widac ogromny potencjal. Widac takze, ze gra , jesli nawet nie bedzie tak duza jak Wiesiek 3, to bedzie miala wiecej do zaoferowania. Co nie zmienia faktu ze po gameplayach, mozna zauwazyc ogrom wlozonej pracy i detali . No coz, jestem podjarany! 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Akierek napisał:

Ja tam czekam na jutrzejszy pokaz polskiej wersji jezykowej... Chyba jako jeden z nielicznych na tym swiecie bede gral na polskim dubbingu 😄 Dlaczego? Bo ta gra jest tak rozbudowana, ze ja bym nie zdazyl przetworzyc anglika na polaka.:D Takze, zobaczymy jutro

nah nie jedyny, ja tez bede gral po polsku 🙂 szkoda ze nie kijano nie umie w polski 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję wszystkim zaangażowanym w produkcję i ze względu na stres i cięższą pracę ale też dlatego, że ludzie już zaczęli wylewać wiadra pomyj bo to kiedy wyjdzie gra jest najważniejszym wydarzeniem ich doskonałego życia a każdy powód jest dobry żeby komuś dokopać bo po co budować swoją wartość jak łatwiej jest deprecjonować czyjąś 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, ze przesuneli 😞 Ale  w ramach oczekiwania sprawilem sobie ksiazke o CP. Warto przeczytac , mozna dowiedziec sie wielu rzeczy, a opis Braindance chyba mnie najbardziej urzekl,( czarny, seksualny, terapeutyczny, klubowy i religijny) Jestem ciekaw czy to bedzie jakos mocno powiazane z wyborami gracza, albo czy bedzie mozna sie udac na taka sesje i sam zanurzyc sie w takich myslach. Ciekawe to 😄

 

7AvX40B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Akierek napisał:

No szkoda, ze przesuneli 😞 Ale  w ramach oczekiwania sprawilem sobie ksiazke o CP. Warto przeczytac , mozna dowiedziec sie wielu rzeczy, a opis Braindance chyba mnie najbardziej urzekl,( czarny, seksualny, terapeutyczny, klubowy i religijny) Jestem ciekaw czy to bedzie jakos mocno powiazane z wyborami gracza, albo czy bedzie mozna sie udac na taka sesje i sam zanurzyc sie w takich myslach. Ciekawe to 😄

 

7AvX40B.png

To jest artbook czy głównie tekst?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michalo napisał:

@KLICEK czy to prawda z tym hejtem na CDP? Groźby itd? Wyczytałem dzisiaj.

Zawsze przy takiej okazji zastanawiam się czy to prawda, że ludzie są aż tak popieprzeni. Jak z TLOU2...

no to prawda, ale wiesz ja szczerze mowiac takich rzeczy nie traktuje tak powaznie. Chociaz nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie ekranu to prawda 😉

  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa ludzi bardzo się rozpieściła i wszystko im się należy a jak tylko coś jest minimalnie nie po ich myśli to do razu krzyk. Gdyby to ode mnie zależało to bym takich za mordę, do dołu i zasypać wapnem tak żeby uciekali do chin żeby zaznać wolności i wszystko by się naprostowało jak wykres ekg pacjenta 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe,

 

Kiedyś to było lepiej. Człowiek nic nie wiedział. Studia pracowały sobie gdzieś na innych planetach, a o grach wiedzieliśmy z gazet.

Mogli w CDP napisać, że z powodu covida te opóźnienia, a nie bo Klickowi się nie chciało  😉 to nie było by jazgotu a Klicek mógłby spokojnie wyjść do sklepu, bez zaczepek.

7 minut temu, Destroyer napisał:

Gdyby to ode mnie zależało to bym takich za mordę, do dołu i zasypać wapnem

Taki tynk to na wieki by był 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

 

Inne dzieła zebrane autora:

"Ruchałem Twoją Matke"

"Mój wujek pracuje w FBI"

"Mój brat pracuje w CDPR"

"Założyłem 5 firm i każda zarobiła miliony, nie muszę pracować ani jednego dnia do końca życia"

pamiętajcie, że to internet.

death threats.jpg

no tez tak zakladam wlasnie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności