Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

40 minutes ago, KLICEK said:

nie no gen. italia zostaje XD przedrostek zmieniam i to powinno zalatwic sprawe.  

mam nadzieje ze bedziecie sie do mnei teraz zwracac jak do slonca:

 

 

um

KzIjt9E.jpg

Tak sobie uświadomiłem, że są zasady żeby swoimi komentarzami nie ranić innych a ja piszę niema wyłącznie takie bo po co pisać inne 🙂 Jak miałbym się zgadzać to nie maiłbym po co pisać czegokolwiek 😛

no ale spróbuje przemilczeć bo nie wiem co napisać 😛 

--

Ale mam pomysł @KLICEK jako, że pracujesz w dużej firmie to masz dodatkowe benefity z których możesz korzystać, np dwa dni wolnego po oddaniu krwi czyli w czwartek rano przed pracą i masz 4 dniowy weekend od razu 🙂  

prawo.pl businessinsider.com.pl

5-dniowego, bezpłatnego urlopu opiekuńczego, który ma być udzielany w celu zapewnienia osobistej opieki lub wsparcia członkowi rodziny np chciałbyś wyjść z psem na dłuższą wycieczkę wszak pies też człowiek i człowiek rodziny🙂 

2 dni zwolnienia z pracy z powodu działania siły wyższej w pilnych sprawach no - bo mi się dzisiaj wyjątkowo nie chce 🙂 

do tego ~26 dni urlopu, jakieś L4 obskoczysz i to menstrual leave powyżej i już jakoś da się żyć 

26+2+5+(2*12) + L4 ~ 14 + menstrual leave 12*2 = 95

W 2023 jest 250 dni pracujących i już zostaje 150 dni pracy to można trochę odpocząć albo obskoczyć drugą robotę i mieć te 30k+ miesięcznie na rękę 😄 

 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Destroyer napisał:

 

um

KzIjt9E.jpg

Tak sobie uświadomiłem, że są zasady żeby swoimi komentarzami nie ranić innych a ja piszę niema wyłącznie takie bo po co pisać inne 🙂 Jak miałbym się zgadzać to nie maiłbym po co pisać czegokolwiek 😛

no ale spróbuje przemilczeć bo nie wiem co napisać 😛 

--

Ale mam pomysł @KLICEK jako, że pracujesz w dużej firmie to masz dodatkowe benefity z których możesz korzystać, np dwa dni wolnego po oddaniu krwi czyli w czwartek rano przed pracą i masz 4 dniowy weekend od razu 🙂  

prawo.pl businessinsider.com.pl

5-dniowego, bezpłatnego urlopu opiekuńczego, który ma być udzielany w celu zapewnienia osobistej opieki lub wsparcia członkowi rodziny np chciałbyś wyjść z psem na dłuższą wycieczkę wszak pies też człowiek i człowiek rodziny🙂 

2 dni zwolnienia z pracy z powodu działania siły wyższej w pilnych sprawach no - bo mi się dzisiaj wyjątkowo nie chce 🙂 

do tego ~26 dni urlopu, jakieś L4 obskoczysz i to menstrual leave powyżej i już jakoś da się żyć 

26+2+5+(2*12) + L4 ~ 14 + menstrual leave 12*2 = 95

W 2023 jest 250 dni pracujących i już zostaje 150 dni pracy to można trochę odpocząć albo obskoczyć drugą robotę i mieć te 30k+ miesięcznie na rękę 😄 

 

mordko, absolutnie nei mam bolu dupy o jakies dodatkowe dni 😄 niech dziewczyny maja 🙂 

kazda okazja to posmieszkowania jest dobra 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minutes ago, KLICEK said:

mordko, absolutnie nei mam bolu dupy o jakies dodatkowe dni 😄 niech dziewczyny maja 🙂 

kazda okazja to posmieszkowania jest dobra 🙂

Ja też ale tak serio w Red-ie dałoby się tak zagrać? Ja mam długie włosy (ale i brodę ) więc teoretycznie byłoby łatwej choć to nie powinno mieć znaczenia sokro płeć jest niczym więcej jak tylko sztucznym społecznym konstruktem i nawet siłaczany sterdziarz na ciągłym cyklu mega testosterowu któremu włosy rosną już na gałkach ocznym mógłby się zidentyfikować jako delikatne dziewczę 🙂 

Swoją drogą nigdy nie maiłem prawdziwego urlopu, żadnego L4 a w podstawówce co roku dostawałem książeczkę za 100% obecność na zajęciach, tak żeby była jasność jaki ja głupi jestem 😛 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne nowiny z Polski 🙂 O ile w stanach dla małych dzieci w bibliotekach są robione drag queen show i są czytane niepokojące woke książki które jeszcze bardziej mieszają im w głowach to Polska nie może być gorsza ale skoro nie ma w naszym kraju takich tradycji z bibliotekami to można skorzystać z innego narzędzia indoktrynacji 🙂 What a time to be alive! 🙂 

@RaVirr może obie sytuacje są powiązane 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, RaVirr said:

Based! 😄

 

A tak przy okazji Panowie Wesołych Świąt! 🙂

o0qlIId.jpg

QXM2MHH.jpg

--

btw przekroczyliśmy już barierę 30,000 membersów, ruch jest taki, że ciężko się odnaleźć, nie to co kiedyś gdy było tak kameralnie 🙂 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że to followersi, jeszcze 70k i dostaniesz mydelniczkę.

56 minutes ago, Destroyer said:

btw przekroczyliśmy już barierę 30,000 membersów, ruch jest taki, że ciężko się odnaleźć, nie to co kiedyś gdy było tak kameralnie 🙂 

 

  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem iść na siłownie ale byłem słaby i zmęczony ale gdy przypadkiem trafiłem na ten filmik w polecajkach to poszedłem, może się komuś przyda na motywację 🙂 

 

 

Po takim treningu to nie kwas mlekowy tylko śmietana osiemnasta w łapach 😄

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom no i tak to się jakoś żyje 🙂 ale mogło być gorzej jak np rosja po sankcjach gdzie jakość kobiet mocno spadła skoro ta jest najpiękniejsza🙂 kosmetyki czynią cuda 🙂  

https://kobieta.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/8730217,oto-nowa-miss-rosji-2023-ladna.html

86cvdeF.jpg

 

c1gs4qi.jpg

OYEgZWJ.jpg

CyhNxOb.jpg

b2ZPJqZ.jpg

 

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając zdjęcia zmierzchnicy trupiej główki, którą widziałem z 10 lat temu i mi się to przypomniało jak ćma do mieszkania wpadła, natrafiłem na piękne rysunki polskiej entomologii 🙂 

UBQOHP1.jpg

tU0rU7T.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RaVirr napisał(a):

Dzisiaj napotkałem na murze ciekawą pozostałość po nazistowskim odłamie bojówki lgbt, rzadki przypadek jak sądzę:
image.png.7be58a082e7437abad381b36aaa27f43.png

To sławna na cały świat różowa kompania Angeli M. Zaciekle walcząca na froncie wschodnim 😉 

  • Haha 1
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważny artykuł na bardzo poważnym portalu biznesowym. A mówią, że dziennikarstwo stoczyło się do rynsztoka a tymczasem ja widzę doskonale wykorzystaną sytuację doświadczonego i poważnego weterana tego poważanego zawodu 🙂 

3LTOK8r.jpg

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcje-Evergrande-zawieszone-prezes-Hui-zatrzymany-8619071.html

Pełne imię i nazwisko to Hui Ka Yan więc mozna napisać, że policja złapała Hui Ka Yana 🙂 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Destroyer napisał:

Poważny artykuł na bardzo poważnym portalu biznesowym. A mówią, że dziennikarstwo stoczyło się do rynsztoka a tymczasem ja widzę doskonale wykorzystaną sytuację doświadczonego i poważnego weterana tego poważanego zawodu 🙂 

3LTOK8r.jpg

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Akcje-Evergrande-zawieszone-prezes-Hui-zatrzymany-8619071.html

 

HVSzzc2.png?ex=65174760&is=6515f5e0&hm=249a745cc72cef508bb250fe9ba6c2439851e3ead28cf7309bac4fa5a758bb69&

W KOŃCU

  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 14:15, JoseConseco napisał:

AI grające w Tomb raidera:

Haha ma naprawdę niezłe "poczucie humoru". Niezła zabawa słuchać jej komentarza, jest bardzo nowatorski. Myślę, że streaming byłby podbity. 

Chciałbym ozbaczyć tą AI grającą w soulsy.

 

Ode mnie jako news tygodnia paczka Redshifta w humblu za 15 eur. Łapajta

Redshift Bundle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Mortom said:

@michalo aleś mnie strolował! 😄  Mój cebulionowy umysł myślał że chodzi o render xD 
sad.gif

Też miałem podobnie, myślę pewnie jakieś shadery czy sceny do ciname4d a tu jednak nie 😛

Jeszcze jest Amazon redsift, jeszcze bardziej popularny niż sam renderer 

Edytowane przez Destroyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom amazon chyba był wcześniej, a jak patrzę na wymagania sprzętowe to ten planetarny był w czasach gdy encyklopedia optimus pascal multimedia były na topie technologicznych nowinek 🙂

hABYIax.jpg

1dbe411cc6a26162f3bb7b841849074b42759018

Aż mi się przypomniały meniusy z cdaction z prenumeraty i jakie to było święto z każdą dostawą randomowych gratów ze świata 🙂

sddefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAFEOAD8quKqQ

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Destroyer kurde Nostalgia trip! 🙂 
A pamiętasz jeszcze te DOSowe?
1f47878f4a3486279191b688b642

Pamiętam że był tam kiedyś Maraton
Marathon: Durandal | Eurogamer.pl 

matko w tym demie to chyba ze 150 godzin zrobiłem, choć nieweidziałem totalnie o co tam kaman... ale za to szczelaninka była fajna! 😄 Całej gry nigdy nie przeszedłem 🙂 

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mortom moje pierwsze cdaction to rok 98 z eastern front i demem sin, nie miałem wtedy nawet komputera jeszcze 😛 Ale to demo SIn było wypasione, sam początku można było strzelić przez szklany sufit w bilbord i bilborad spadała i mógł przebić sufit i wpaść do środka, jakie to na mnie zrobiło wrażenie, nawet dzisiaj wiele gier AAA nawet nie stoi w pobliżu takiej fizyki 🙂

Fajny design pistoletów i jak strzeliłeś w głowę to byłą dziura w głowie a nie odpadała noga! A jak hakowałeś komputer to trzeba było się trochę przez menu przeklinać a nie tylko nacisnąć klawisz akcji, jak na tamte czasy to robiło mega wrażenie 🙂

Zresztą stare gry miał więcej klimatu mimo, że były prymitywne i z błędami. Samo to że było milion autorskich silniku sprawiało że w każdej był inny feeling a teraz to masz dosłownie garstkę z czego 95% to unreal i unity i dlatego wszystko jest takie na jedno kopyto w feelingu 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności