Jump to content
Leru

Bitwa 3D: Zapomniane miejsca/Wyścig - Nagroda publiczności

Nagroda publiczności  

212 members have voted

1. 1. Nagroda publiczności

• .AI
      5
    • Asfalton
      2
    • Elmo22 & Eco
      27
    • Jaras
      74
    • JunioR
      4
    • KoMic
      32
    • Kozioo
      21
    • Lucas
      2
    • Master_Kiełbaster
      6
    • Polik
      2
    • RK
      5
    • Simple_man
      10
    • Szaka
      19
    • Tomeg
      3

Recommended Posts

Kolejna edycja Bitwy3D dobiegła końca.

Prace osób nominowanych niebawem zostaną ocenione przez jury i ich wyniki zostaną ogłoszone jak tylko będą dostępne.

Czekając na werdykt jury, Wy - użytkownicy max3d.pl, możecie wziąć udział w sondzie mającej wyłonić pracę, którą uważacie za najlepszą.

Niektóre prace znacznie się zmieniły w ostatnich godzinach Bitwy. Zalecamy zatem obejrzenie linków :).

Oto linki do prac:

.ai

Asfalton

Elmo22 & Eco

Jaras

JunioR

KoMic

Kozioo

Lucas

Master_Kiełbaster

Polik

RK

Simple_man

Szaka

Tomeg

Zapraszamy do głosowania!

Niestety wśród prac finałowych nie ma wspólnej pracy Bhaal`a i Rascal`a. Nie ukończyli pracy.

moim rowniez ale pracki sa na bardzo wysokim poziomie szczegolnie pracka mastera mi sie bardzo bardzo podoba :)

Racja, mi też wiele się odobało i trudno bylo wybrać:) Zagłosowałem na Komica - za wykonanie i fajny pomysł.

Moim faworytem jest Jaras. :)

Dla mnie tez Jaras za klimat pracy :D jednak tak szczerze mowiac - Wszystkie sa na Profesjonalnym poziomie. Ciekawe czy kiedys tez mi sie uda osiagnac taki profesjonalizm. no nic. pozostaje mi dalej sie po prostu uczyc :-)

ps. SAMOBRONA wymiata :D

Dla mnie oczywiscie tez juz w sumie wygral Jaras i to nie zaleznie od wyniku jury (ale nie sadze zeby byl inny). Gratuluje innym dostania sie do finalu!!!

Hmm... a ja głosuję za pracą Komic'a

Edit: Jaras daleko na prowadzeniu ;)

kurcze mialem dylemat pomiedzy masterem a szakiem. Shaka- fajny klimat, master- masz plusa za ladnego kaktusa i Uluru;). Ostatecznie zwyciezyl master, choc jak juz wszyscy wspomnieli wiekszosc prac reprezentuje wysoki poziom

Jak dla mnie to zdecydowanie i bezapelacyjnie Szaka. Za klimat, pomysl i wykonanie.

Scenka spod lozka w pokoju dzieciecym to majstersztyk. Pomysl&wykonanie - brawo. Szacunek

Salvator -> o czym Ty mowisz ? :] ja na głównej takiego napisu nie widzę ;)

A tak na poważnie to moja wtopa i przepraszam za te dwa słowa które zostały już usunięte z newsa na pierwszej stronie.

Pokój na świecie :D

KoMic - kilka slow ode mnie: z nudnego i malo potencjalnego tematu rewelacyjny i b. realistyczny pomysl + genialny warsztat = moj vote 4 U! chyle czola

hehe Leru przepraszam, nie chciałem Cię ośmieszyć :>

a tak żeby OT nie było, to powiem że głosowałem na Jarasa, bo był bezkonkurencyjny. Przyjemnie by było gdyby można było głosować na np. 3 autorów, ale co tam ;]

jaras na prowadzeniu, ale (dla mnie oczywiscie) zaraz za nim elmo (samoobrona rlz :P ) i AI.. i wielki plus za warcraftowy klimat dla polika. amen

właśnie wróciłem z dłuuugiego weekendu (bez dostępu do netu , grrrr) i zobaczyłem że pojawiła się sonda :) dziękuję wszystkim za głosy i miłe słowo. Też zagłosowałem sobie ! - a co ! :) pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy