Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Master - ta zieleń to chyba przesada... chyba, że chciałeś sprawdzić jak będzie się odbijać od czarego lakieru :-] Nie ładnie się odbija :)

Nos - Bardzo realistyczne jak dla mnie. Światło (lampa w sesie) takie coś zblurowane nieco, jakbyś komurką tą "fotkę" zrobił... chyba że tak był zamysł. Podoba się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ladny render tego zen'a, metal na wtyczce wyglada dziwnie [ale nie mam orginalu w rece wiec moze tak ma byc] - troche "mlecznie")

 

a tu moje wypociny:

domek_gory_JPG_369261.jpg

domek w gorach - projekt gdzies z googli, zalozeniem byla nauka LWF i displace w vrayu - prosil bym o komentaze

 

http://storage.imajr.com/domek_gory_JPG_369261.jpg?Signature=o3RAcn00XPMYQQ3tciAn21wUGco%3d&Expires=1193260919&AWSAccessKeyId=0ZZ1GFDJRNG9E0HT2A02

 

btw jak wstawiacie takie duze obrazki z imageshack ? ja nawet jak sprawdzam wlasciwosci dodanego obrazka (na imageshack) to mam jakis link z kosmosu wziety (taki 90 literowy) a nie bezposredni do pliku jpg, jakby ktos sie podzieli wiadmosciami bylbym wdzieczny)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ...

Oczekuje szczerej krytyki ... a w zasadzie odpowiedzi na pytanie ...

" Czy mi to wogóle wychdzi ?? czy moze powinienem zająć sie noszeniem zakupów babci zamiast zabawy w 3d??

oczywiście post traktować z zamkniętym lewym okiem :)

 

 

 

pierwszyzn8.jpg

picture uno

 

ola2el7.jpg

picture due

 

oluuq2.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt... kilka rzeczy jest kiepskich: gi , camerka corretion a w zasadzie jej brak, szyba w kominku (przydało by sie ją jakos zamocowac) i paleniskio - ognisko ;p

po za tym rysunek drewna na stoliku jest zle zmapowany (boki blatu i nogi) no i last kłeszczyn zmien kolor ram okiennych i krzeseł na ciemne... strasznie sie gryzą z resztą wnetrza

A tak wogle to mozna z tego niezła pracke wycisnąć ;)

pozdrawiam Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności